Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
21
Victoria II - Hikaye ve AAR / Ynt: For The Emperor (Bir Japonya AAR'ı)
« Son İleti Gönderen: NNA3 Dün, 22:44:44 »
Pasifik için Yeniden Savaş

Bölüm müziği


Bölümümüz

(aç/kapa)


22
EU4 - Modlar / Ynt: Fatih Sultan Mehmet Modu
« Son İleti Gönderen: Furkan 65 Dün, 22:44:36 »
Konudaki bazı iletiler amaç dışına çıktığı için Tarih bölümüne taşınmıştır oradan devam edebilirsiniz; http://paradoxfan.com/forum/tarih/tarihteki-komutanlar-hk/msg948680/#msg948680
23
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« Son İleti Gönderen: pistoltr Dün, 22:38:03 »
O dönem için Napolyon ya da Alparslan gibi kendinin neredeyse iki katı orduları yenebilen komutanlarla karşılaştırmak gerekir.
25
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« Son İleti Gönderen: CaisuEu4 Dün, 21:44:52 »
Atatürk'ün daha iyi bir komutan olduğunu düşünüyorum. Sayıca fazla orduyla İstanbul'u alan Fatih'in aksine Atatürk askerleri savaş dışında ve içinde ölüme bile motive edebilen bir komutan. Nizami harbi değiştirmesi de ekstra bir özelliği
Ben Eski Dönem için o dönemler için.
26
EU4 - Haberler / Günlük Eu4 geliştirici günlüğü 14 Ağustos 2018
« Son İleti Gönderen: Dutchy Dün, 21:04:57 »
Herkese iyi günler, ve Dharma’nın başka bir geliştirici günlüğüne hoşgeldiniz.Eğer bir şekilde dünkü duyarıya erişemediyseniz, Dharma’nın çıkış tarihinin olduğunu bilmenizi isteriz. Ustalığınızı bu kıta parçasında 6 Eylül Perşembe günü gösterebileceksiniz.
O zaman ile bugün arasında birkaç tane günlük var. Hem Dharma hem de 1.26 Mughals güncellemesinde yeni özellikleri ve mekanik değişiklikleri ele aldık, ama hala bazı şeyler var.O yüzden bu gün içerik paketi ve Başarımları ele alacağız.

Dharma'nın yanı sıra Dharma İçerik Paketi de yayınlanacak.Yeni Hintli Danışman portreleri, Asker modelleri , Özelleşmiş fil çeşitleri, ve 12 dakikalık muhteşem tematik müzikleri içeriyor.
Dharmanın kendisi normal filleri içermekte. İçerik Paketine sahip olacak kişiler için Hindu yada Müslüman olmasına göre çeşitli filler bulunacak.
Karşılaştırma için normal bir fil ile müslüman bir fil:

While I have admittedly gone elephant crazy, there are also new unit models for bipedal warriors. For the Muslims, we have made units for all tiers for Bahmanis, Gujarat, Jaunpur, Malwa and of course, the Mughals. For the Indians, we have Nepal Mewar Gondwana Orissa and the South Indian Minors getting love. Here are the renders for a choice few:

Filler hakkında çılgınca konuşurken, 2 ayaklı savaşçılar içinde yeni modelleri unutmayalım. Müslüman devletlerde Bahmanis,Gujarat, Jaunpur, Malwa ve tabi ki Babürler. Hintli devletlerde Nepal, Mevar, Gondwana,  Orissa gibi devletler var. İşte bunlardan bazıları:


5 yıl önce, oyun piyasaya sürüldüğünde, Dünya çapında 2B ve 3B sanatta neredeyse çeşitlilik yoktu.
Tüm dünyada aynı yüzlere sahip danışmanları geride bırakalı çok uzun zaman oldu.
Dünya çapında derinlik ve çeşitlilik ekleme taahhüdümüzü daha da artırmak için bu İçerik Paketi ile birlikte 42 Hintli danışman portresi eklendi.

Müzik için gördüğünüz video klibine bakabilirsiniz( Arkada Trolleyen Paradox ekibinden çok müziğe bakmanız tavsiye edilir :D ):
https://www.youtube.com/v/KJedVuxxXxk&fs=1&wmode=transparent

Bugün bahsettiğimiz her şeyin, Dharma Genişleme paketinin yanında 7.99 $(steam için yaklaşık 12 tl) 'lık bir fiyatla satışa sunulan Dharma İçerik Paketi'nde bulacağınız içerik olduğunu unutmayın.
Gelecek hafta dikkatimizi 1.26 Babür Güncellemesinde eklenen Yirmi Başarıya çevireceğiz. Sadece eğlenmek için, başarı resimlerinden üçünü koyacağım. ve başarımların ne olduğunu tahmin edebilecek misiniz?
27
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« Son İleti Gönderen: The Last Kaiser Dün, 20:56:49 »
Şahsen modern orduları yönetmek daha zordur. Modern Birliklerin taktiksel , lojistik, Hava Üstünlüğü vs.nice problemleri vardır. Bu yüzden ki yakın tarihteki komutanlar daha iyidir.Örneğin Patton, Zhukov, Manstein vb.
28
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Dün, 20:47:16 »
Candar ---> Rum

Güzel bir oyun oynamışsın, tebrikler! Instagram sayfamızda bunu yayınlıyoruz.
29
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« Son İleti Gönderen: TürkHan Dün, 20:35:28 »
Fatih Dünyada en iyi komutanlardan biridir.Timur Ve Cengiz ve iskenderden sonra en iyisi Odur.Fen ve Bilim Ordunun Teknonojisinde Herşeyinde Avrupayı 50-60 Yıl geride bırakmıştır.Kuşatma ve Saldırma fazla olması lazım.
Saydıklarının içinde Atatürk ve Mete Han'ın da olası lazım.
30
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« Son İleti Gönderen: Bayoj Dün, 20:16:10 »
Bu bendeniz bir daha fikir belirtmeyecektir.
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10