Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
Europa Universalis IV / Ynt: EU4 - Geliştirme Günlüğü - 23 Ocak 2018
« Son İleti Gönderen: fksahin Bugün, 18:59:26 »
Yukarıda saydığın oyunların zamanında henüz firmalar vahşi kapitalizm etkisiyle boş oyun/DLC ile doldur taktiğine geçmemişti.

Ayrıca "Olay şudur: Ne zaman ki, yeni bir oyun çıkarmak yaratacağı beklenti ve pazarlama stratejisinden ötürü daha çok kâr getirecektir; o noktada DLC yerine yeni oyun çıkarma işine girerler. " Yazmışsın yani benim sağ el ile gösterdiğim sağ kulağı sen sol elinle göstermişsin:) (EUIV'e ilgi devam ettiği sürece DLC'ler gelmeye devam edecektir. Arz talep dengesi hiçbir zaman değişmez ticarette. Yazmışım gördüğün gibi).

Ve en sonda da çok geçmez duyurulur demişsin ardından da 1-2 seneye reklamını görürüz yazmışsın yani en az 4 sene geçmesi lazım yayınlanması için, bu süre az mı sence gerçekten?:)

Oyunun tüm dlclerini ve güncelleştirmelerini kapatarak oyna, o zaman görürsün ki aslında şu anda biz EUVIII ya da IX oynuyoruz..
12
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« Son İleti Gönderen: BatuHqn Bugün, 18:27:03 »
Yeni resimler eklendi.
13
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - İlginç Görüntüler
« Son İleti Gönderen: peexar Bugün, 18:18:10 »

Atatürkte öldü,kim kurtarıcak bu vatanı?Bari Yunan kuklası olmayalım''
14
EU4 - Hikaye ve AAR / Ynt: EU4 Multi Hikaye
« Son İleti Gönderen: BatuHqn Bugün, 18:01:12 »
Takip. Eğlenceli gibi tbrk* tbrk*
15
EU4 - Hikaye ve AAR / EU4 Multi Hikaye
« Son İleti Gönderen: Europa Turk Bugün, 17:58:55 »
EU4'deki ALL DLC 1444 sunucularında arkadaş olmadığım kişiler ile yaşadığım olaylar ve savaşları video haline alıp animasyonlu şekilde göstereceğim videoda lütfen altyazıyı açın.
16
HOI4 - Modlar / Ynt: [WIP] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 17:32:01 »
Korsan link veya korsana davetiye yok. Böyle konularda sıkıntı olmaz.
17
HOI4 - Modlar / Ynt: [WIP] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« Son İleti Gönderen: BatuHqn Bugün, 17:03:43 »
Korsan oyuncular için link paylaşacak mısınız?
Yakın zamanda ama şunu belirteyim ki korsan muhabbeti yasak. Böyle konularda özelden yazmanız daha iyi olur.
18
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] More Cores 0.5
« Son İleti Gönderen: Armagedon Bugün, 16:50:48 »
0.5 Sürümü Yayımlanmıştır
19
Europa Universalis IV / Ynt: EU4 - Geliştirme Günlüğü - 23 Ocak 2018
« Son İleti Gönderen: Vanilya Bugün, 15:51:48 »
EUIV'e ilgi devam ettiği sürece DLC'ler gelmeye devam edecektir. Arz talep dengesi hiçbir zaman değişmez ticarette. Ayrıca EUIV'te tüm DLC'lere sahipsin, o kadar para harcamışsın. EUV çıkması demek tüm bunların çöp olması demektir çünkü tüm paranı ve zamanını yeni oyuna aktarman gerekecek. Ayrıca yeni çıkacak bir oyunun EUIV'ün şimdiki geliştirilmiş seviyesine ulaşması için de kat etmesi gereken yolu bir düşün. Kendin diyorsun Vanilla oyunla tüm DLC'lere sahip olunan bir oyun arasında ne kadar fark olduğunu. Yeni çıkmış bir EUV'in gerçekten şimdiki EUIV tadını vermesini bekleyemezsin.

EU4'e ilgi devam ettiği sürece DLC gelmeye devam edecektir yanlış bir hipotez. Birçok oyun mevcut ki, bu savı çürütsün. Söylediğin doğru olsa NFS Underground serisi, CS 1.6, Dota 1, FIFA 98, Winning Eleven Serisi, Championship Manager, Civilization 4-5, Fallout 1-2, Baldur's Gate 1-2, Silent Hill serisi, Neverwinter Nights 1-2, Icewind Dale 1-2, Vampire The Masquerade Bloodlines ve daha sayısız oyunun yenilerini çıkarmak veya rafa kaldırmak yerine bunlara DLC çıkartırlardı.

Olay şudur: Ne zaman ki, yeni bir oyun çıkarmak yaratacağı beklenti ve pazarlama stratejisinden ötürü daha çok kâr getirecektir; o noktada DLC yerine yeni oyun çıkarma işine girerler. EU4'ün motoru eskimeye başladı. Ayrıca insanların mod kullanım istatistiklerine ve taleplerine bakılırsa bariz şekilde daha geniş bir zaman aralığında, daha detaylı "event" örgüsüyle oynamak istiyorlar. Mevcut oyun bunları karşılama noktasında modları dahil yetersizdir. Çok geçmez EU5 duyurulur. 1-2 seneye görürüz reklamını. Ancak 5 numarayı bayağı devrimsel yeniliklerle çıkarmak isterler, Paradox çok hızla büyüyen bir firma, esas kökenini oluşturan bu seriye sadakatini göstermek için "hype" yaptırmaya çalışacaktır. 5'nci oyun beklentileri karşılayamayabilir. Umarım devrim yapacağız diye geleneksel ve gerekli tabanı değiştirmezler.
20
HOI4 - Modlar / Ynt: [WIP] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« Son İleti Gönderen: SultanKutuz Bugün, 15:43:14 »
Korsan oyuncular için link paylaşacak mısınız?
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10