Gönderen Konu: Arkadaşlar Modcu arkadaşlarıma önerim  (Okunma sayısı 265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CaisuEu4

• Azab
  • *
  • Hak İstiyenin Hakkını Verin
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Modcu arkadaşlarıma önerim
« : 12 Kasım 2017, 02:05:05 »
Arkadaşlar farkettiğim kadarıyla oyun hep aynı tarz yapılıyor türklerde yabancılarda örnek olarak ülkelerin kurtuluş savaşları yada tarihsel örnek olarak osmanlının 1400 1300 modunu yada moğolların 1200 modlarını biliyorum kolay değil ama hep aynı moda zaman harcamayın

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arkadaşlar Modcu arkadaşlarıma önerim
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2017, 09:26:17 »
Ne yapalım o zaman?
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı BatuHqn

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2017, 10:04:08 »
Hiç aynı tarz mod görmedim. New Nations modu mesela. Bu modu sadece @kerem1249 yöneticimiz yapıyor. Kurtuluş Savaşı moduda yapıyor. Üstüne Dengelenmiş ülke modunuda yapıyor. Tek başına yapıyor. Bir ekip olsa çok çabuk bitebilir ve bu modların hiç birisi aynı tarz değil. Lütfen öneri yapacakken düşünün.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimdışı HaylHitler

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • We will take Jerusalem again!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2017, 10:34:43 »
Siz önce ekip oluşturmayı öğrenin, gerisi gelir.

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2017, 10:36:31 »
Haklısın.
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı The New Kaiser

• Yeni Çeri
  • *
  • Under German Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2017, 10:59:32 »
Moğol İmparatorluğu modu veya Roma İmparatorluğu'nun yükselişi modu yapmayı düşünüyorum.Ankete katılırsanız sevinirim.
http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=53889.0
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2017, 11:02:30 Gönderen: The New Kaiser »
"Gott mit Uns"
"Es lebe der Kaiser"

Çevrimdışı CaisuEu4

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2017, 16:12:37 »
Arkadaşlar moğal imparatorluğu roma imparatorluğu bizans imparatorluğu gibi eski yapabilirsiniz herkes aynı tarz deniyor tek değişen ya harita yada teknonoji aynı oynuyor ama sadece yıllar aynı oluyor tek değişen senaryo çoğunun aynı oluyor zaten moğal imparatorluğu yapıcak adam örnek olarak mesala harita senaryo teknonoji gerçek olan geleceği yansıtan herşey yıkılışına kadar olsun ordular düzenli olsun yani sizin emeğinize yazık adam gelip başka bi yerde paylaşıyor modların içi karışıyor birbirine mesala cengiz han ölücekmü yerine ya bi varis seçiceksin yada kaç çocuğu varsa devlete bölünücek

Çevrimdışı CaisuEu4

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2017, 16:15:25 »
Ekip olursanız dünyanın dünyanın en iyi modçuları olursunuz o kadar yetenekli insanlarsınızki tek eksiğiniz farklılık değişik fikirler yok mesala osmanlıda 2.mahmud var o yıllarda ordular kanunlar olması gerek o tarz şeyler yapıp yada daha eski yapabilirsiniz memlük olur moğal bizans fransa napolyon zamanı amerikanın kurtuluş savaşı yada diğer ülkerin kurtuluş savaşlar

Çevrimdışı battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2017, 16:34:57 »
Önermek güzel de yapmak önermek kadar basit değil. Saatlerinizi günlerinizi hatta aylarınızı veriyorsunuz bu işlere. Üstelik yaptığınız işten de 5 kuruş kazanmıyorsunuz, yine paradox kazanıyor. Birileri yapsın da oynayıp keyiflenelim işi değil bu. Yapıcı olmayan eleştiri yaparken de değil.

Çevrimdışı CaisuEu4

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2017, 17:54:34 »
Biliyorum ben onun için size dedim youtuberlar video çekiyor ben görüyorum dersin bana bağış yaptır diye filan yada başka sitelerde parayla satabilirisiniz benim

Çevrimdışı BatuHqn

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2017, 18:31:53 »
Eleştiri yaparken lütfen biraz kurduğumuz cümlelere dikkat edelim. Yazarken düşünelim.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimdışı alemdar1227

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Gelecek sene YKS'ye kadar ara veriyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2017, 21:52:41 »
Aslında mantıklı. Paradox eğer modculara maddi olarak herhangi bir destek sağlarsa şu an çok daha fazla mod görmüş olurduk. Ve ekip çalışması gerçekten çok önemli.
- Zamanla artan sadece iki şey vardır : 1. Ölüm korkusu  2. Kaybettiklerimiz.
- Bazen delirmek en akıllıca seçimdir.

Ne mutlu Türküm diyene!

Kendinize iyi bakın. 24 Haziran 2018'de buradayım.

Çevrimdışı Faramir

• Yeni Çeri
  • *
  • здравствуйте товарищ Солдат
    • Profili Görüntüle
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #12 : 13 Kasım 2017, 23:43:25 »
Bu bir hobidir arkadaşlar kimse hadi ekip olun dediler diye ekip olmayacak öneri yapmak kolay peki siz neden denemiyorsunuz?Ben eminim ki bu arkadaşların hiç biri oyun modlamayı doğuştan öğrenmedi diyeceksiniz şimdi yabancı dilimiz yok orada da şu devreye giriyor zaten Videolar'da adam anlatmaktan ziyade gösteriyor ve çoğunun alt yazısı var bu videoların oradan çevire çevire bulabilirsiniz bir şeyi hazır istemek çok kolaydır ama emek harcamak biraz cesaret ister diyeyim kibar ifadesi ile.Bence öneri sunmak yerine siz bu dediklerinizi yapsanız insanlara örnek olursunuz ve komik duruma da düşmez bir çok kişi forumda bu bilmem kaçınca konu herkes bir hevesle başlıyor ve bırakıyor gerçekten ciddiye alacaksanız böyle bir şey teklif edin yada yapın.

Çevrimdışı AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Kasım 2017, 23:45:55 »
Ben mod yapmayı denedim. ilk focuslardan başladım bana çok karışık geldi kodlar'ı nerden bulacağımız resmen beynim çorba oldu daha 2 gün olmadan pes ettim. Mod yapan arkadaşların emeğine saygı...
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimdışı battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2017, 00:12:20 »
Mod yapmak kolay. Ancak kapsamlı mod yapmak tahmin edemeyeceğiniz kadar zahmetli bir iş. Grafiklere çalışmak, fotoğraf renklendirmek, gerçekçi olsun diye günlerce araştırma yapmak hepsi zaman ve sabır gerektiren işler. Bunu ekip halinde yaptığınızda yükünüz azalıyor tabii ki. Ancak tüm yükü/sorumluluğu üstünüze almak, içine sinen bir işi yapmak bambaşka bir şey. Bu yüzden aylar sürüyor. Geliştirdiğim modda Azerbaycan'ı açan oldu mu hiç bilmiyorum. Ama Azerbaycan'a danışman bulmaya bile 1 hafta zaman harcadım ben. Mod yapmayı öğrenirken de hemen hemen kimseden yardım almadım. Tamamen kurcalayarak oldu. Çok istisna olarak 1-2 defa redditte konu açarak tıkandığım yerleri danıştım. Neyse, ben kendim için bile olsa geliştirmeye devam edeceğim.