Gönderen Konu: Mod ile ilgili taktikler ???  (Okunma sayısı 146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Mod ile ilgili taktikler ???
« : 07 Kasım 2017, 21:09:15 »
modu 1940 a kadar oynadım ve çok fazla hata yaptım (osmanlıyla) opda ile ilgili osmanlı decline falan arkadaşlar osmanlıyla hangi yönden gitmemi önerirsiniz ve partiyi değiştiremiyorum hep aynı kalıyor.türkiye nasıl kuruluyor bilgim yok ve askeri olarak siper teknolojisimi yoksa başka kara doktrinimi kullanayım.ne önerirsiniz taktikleriniz nelerdir oyundaki?
(KUSURA BAKMAYIN VAKTİM KISITLI NOKTALAMA İŞARETLERİNE DİKKAT ETMEMİŞ OLABİLİRİM)
AKKOYUNLULAR DİRİLİYOR! SELÇUKLU KURULUYOR
HİKAYE

Eu4 hikayesi bittikten sonra bu sefer daha tecrübeli bir şekilde hoi4 hikayesi geliyor.

Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimdışı Faramir

• Yeni Çeri
  • *
  • здравствуйте товарищ Солдат
    • Profili Görüntüle
    • Ege Tanıl Blogspot
Ynt: Mod ile ilgili taktikler ???
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2017, 11:52:58 »
Osmanlı odak ağacı şuan tam değil bence biraz daha bekle ve başka devletlere yönel.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2017, 12:04:59 »
Osmanlı ile Türkiye kurmak çok saçma, Türkiye'nin odağı yok çünkü.
Almanya savaşa girdiğinde OPDA odağıyla Almanya'ya tazminat ödemeyi iptal et.
Avusturya savaşa girerse yine aynını yap.

Garnizonlarını İran, Mısır, Arabistan sınırlarında tut, Mihver ittifağı sana saldırır. Atatürk 10 Kasım 1938'de ölüyor, ölmeden önce de ordu şefi olarak görev yapıyor Osmanlı'da, ayrıca 4. kademe Mareşal.
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı Emirhanönal

• Müsellem
  • *
  • Turkish Army Strongest!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2017, 19:21:58 »
Ben arap axisi bana saldırmadan onlara saldırdım.mısır ı 2-3 tümen ve landfort ile tut.Arabistanı yok et ve iran'a odaklan libya yı savaşa sokma ki tümenlerinin bir kısmını o sınıra ayırsınlar.

Çevrimdışı BfMonsterTR

• Moderatör
  • *
  • E V E R Y M A N A K I N G
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2017, 13:51:41 »
Odak ağacında jandarma reformunu geçirirsen Arap İsyanları senin topraklarına bulaşmaz, çok yararlı olur bu. Ayrıca Çöl Müfrezeleri odağıyla Araplara karşı olan savaşında iyi bir avantaj elde edersin.
Si vis pacem, para bellum.