Gönderen Konu: Oyunu Öğrenmek ?  (Okunma sayısı 215 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BatuHqn

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
Oyunu Öğrenmek ?
« : 05 Kasım 2017, 21:22:16 »
Arkadaşlar daha önce Vic2, Hoi4, Eu4 oyunlarını oynadım. Şimdi Ck2 oynamak istiyorum. Bu oyunu öğrenmem uzun sürer mi ? Zor  oyun mu  ? Birde oyunda karakterimiz ölüyor mu ?
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunu Öğrenmek ?
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2017, 03:46:47 »
Diğer oyunlara göre biraz daha zor bence. Ben 2 3 haftada falan öğrenmiştim. Evet karakterimiz ölüyor.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimdışı jankos55

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2017, 18:21:41 »
Kişisel düşüncem diğer oyunları oynadıysan bu oyundan daha fazla zevk alıcaksın :))
“There is no Humpty Dumpty, and there is no God. None, not one, no God, never was”.
-George Carlin

Çevrimdışı BatuHqn

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2017, 19:09:22 »
Peki oyuna Kral olarak mı yoksa krala bağlı birisi olarak mı başlamam daha iyi olur.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2017, 22:24:02 »
oyunun ayrı bir atmosferi var çok güzel bir oyundur biraz kafanı verirsen oynaman çok zor olmayacaktır ilk oynamaya çalıştığımda oyunu silmiştim sinirden :D
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimdışı The New Kaiser

• Yeni Çeri
  • *
  • Under German Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2017, 23:10:12 »
Peki oyuna Kral olarak mı yoksa krala bağlı birisi olarak mı başlamam daha iyi olur.
Ben oyuna başlarken genelde büyük bir ülkenin stratejik bir konumuna sahip ülkeyi seçiyorum evil*
"Gott mit Uns"
"Es lebe der Kaiser"

Çevrimdışı fatih387

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2017, 21:20:19 »
Başladın mı bilmem ama ben şu arkadaş sayesinde öğrendim. 4 videosunu izledim, oynamaya başladım. Seriyi izleyecektim ama dayanamadım oyuna geçtim hemen.

https://www.youtube.com/watch?v=gB4yevVSKa0&list=PLJmzRCPT84f8kzXqZptRdZaRMwhT6COIm&index=1

Anadolu Selçuklu ile başladım, sultandım yani. Vassallıkla falan uğraşmadım çünkü vassal olsam da sultan olmak için uğraşacaktım gereksizce.

Çevrimdışı BatuHqn

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2017, 21:27:28 »
Bir oyun oynadım. Çok az. Karaman Beyliğinin başına geçtim. Türkçe Yama idi ama bazı yerler ingilizce idi. Beni yakan o oldu. Bi event geldi rastgele tıkaldım getiri götürü yok diye. Bir baktım Konya Beyi olmuşum. Eretna Devleti Gürcistan'a girdi. Karaman yardıma gitti. Bende yardıma girdim. Kuşatma yapamıyorum. 432 askem var. Çıldırdım sonra alt+f4

Çevrimdışı fatih387

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2017, 22:42:50 »
Dikkat etmek lazım. Ben hep google çeviri açık oynuyorum. Birkaç kelimeyi çevirince gerisi anlaşılıyor zaten zamanla.