Gönderen Konu: Osmanlı ile sanayi kuramamak  (Okunma sayısı 147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenanhan

• Sipahi
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Osmanlı ile sanayi kuramamak
« : 01 Kasım 2017, 10:37:42 »
Osmanlı ile oynuyorum ve 1890 yılındayım. Kuzey ve orta afrikayı ele geçirdim. Ama fabrikankurmama ve sürekli büyütmeme rağmen sanayi slorum 33. Ne yapabilirim ?

Çevrimiçi battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
Ynt: Osmanlı ile sanayi kuramamak
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2017, 12:51:00 »
Skorun mu 33?
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2017, 12:52:11 Gönderen: battle4royal »

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2017, 15:25:27 »
Osmanlı ile oynuyorum ve 1890 yılındayım. Kuzey ve orta afrikayı ele geçirdim. Ama fabrikankurmama ve sürekli büyütmeme rağmen sanayi slorum 33. Ne yapabilirim ?
hocam parti değiştir ve onun altındaki muhafazakar partiyi seç kapitalistler otomatik fabrika kuruyor dünyada ilk 10a girersin mesela ben öyle girdim kapitalistlerin fabrika kurmasına izin verip sol üst kutucuğu açıp projelere geçip kapitalistlerin fabrika kurmasına yardımcı ol yapay zeka oldukları için neyin nerde fabrika kurulcağını biliyorlar
şunuda unutma şehirlere kapitalist odağı yap.
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimiçi battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2017, 19:39:49 »
Sanayi skorunun onunla pek alakası yok. Çok az sanayi ile de çok yüksek sanayi skoru oluşturabilirsin. Yüksek sanayi skoru için fabrikalarının dolu ve verimli olarak çalışması gerekir. Sanayi puanının üzerine geldiğinizde bazı ondalık sayılar görürsünüz. Her bir boş fabrikanın sanayi skoru 0.2, dolu fabrika da sanırım 1.2ydi. 100 tane dolu fabrikan varsa 500 tane boş fabrikadan fazla sanayi skoru oluşturabilirsin.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2017, 19:43:49 »
yukarıdaki arkadaş doğru demiş. ama şunu unutmamalısın fabrikanın dolu olması için nüfusun olması lazım yoksa içe göç odağı yaparsan senin için daha verimli olabilir.
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.