Gönderen Konu: Ragnarı nasıl bulabilirim "SPOİLER YOKTUR"  (Okunma sayısı 151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Ragnarı nasıl bulabilirim "SPOİLER YOKTUR"
« : 29 Ekim 2017, 14:40:07 »
(merak etmeyin ragnar ile ilgili pompa yada boru hattı falan yok kuşkunuz olmasın anlayan anladı.)

Arkadaşlar vikings zamanına gidiyorum. bu arada "vikings" dizisinin hayranıyımdır. ve ragnar diye gerçek bir karakter var vikipediadan araştırdım.ama sorun şurda ragnar yok.ragnarı nasıl bulabilirm bir seçenek varmı bir çok viking devleti var.
"SPOİLER YOKTUR"
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2017, 14:40:49 Gönderen: AdolfUstpMert »
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ragnarı nasıl bulabilirim "SPOİLER YOKTUR"
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2017, 15:39:41 »
İsveç kralının oğlu. İsveç'i seçersen karakterin öldüğü zaman Ragnarr ile oynarsın.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • Iron sword huh? What are you killing, butterflies?
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ragnarı nasıl bulabilirim "SPOİLER YOKTUR"
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2017, 16:18:53 »
sen onu bulamazsın ragnar seni bulur.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?