Gönderen Konu: Kolonicilik yapamıyorum  (Okunma sayısı 116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Kolonicilik yapamıyorum
« : 22 Ekim 2017, 12:24:10 »
oyunda teknolojisini tamamladım bayaa bi ilerledim ama sol üst de up in maintance gibi birşey yazıyordu. bunu çözmeye uğraştım gemi falanda inşa ettim ama olmadı çözümü nedir bunun diğer devletlerden önce koloni yapmak istiyorum yapmaya başlamışlar çünkü...  :wall:
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimdışı NNA3

• Yeni Çeri
  • *
  • Hello.My Brother.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kolonicilik yapamıyorum
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2017, 20:55:48 »
Colonial Power azdır.Great Power veya Secondary Power değilsindir.Eğerki bunları karşılıyorsan bilmiyorum nedir sorunun.
Sadece burjuva için parlayacaksa, güneşi de söndürürüz.

-Lev Troçki

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kolonicilik yapamıyorum
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2017, 21:10:32 »
Colonial Power azdır.Great Power veya Secondary Power değilsindir.Eğerki bunları karşılıyorsan bilmiyorum nedir sorunun.
sorun çözüldü gemi yapıp gemi üslerini kurmam lazımmış bu arada osmanlıyla 23 milyon nüfus yaptım nasıl yaptım onu bilmiyorum.
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.