Gönderen Konu: Oyunda nasıl otomatik sanayi kuruluyor  (Okunma sayısı 111 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Oyunda nasıl otomatik sanayi kuruluyor
« : 21 Ekim 2017, 01:06:56 »
Arkadaşlar daha önceden victoria 2 den hiç anlamıyordum sürekli rehber videoları izliyordum çok fazla savaşa girip yenilgiye uğramıştım ama bir anda ışıldama oldu ve otomatik sanayiler kurulmaya başladı hiç birşey yapmadan nasıl yaptığımıda bilmiyorum sırf o sanayiler nedeniyle süpergüçlükteki yerimi hiç kaybetmemiştim ve tekrar bir umutla oyunu yükledim tekrar oynuyacağım lakin dediğim bu özellik nasıl oluyor birisi bana anlatabilirmi?
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimdışı Vannear

• (Tarık Öner)
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Besle kargayı oysun gözünü.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunda nasıl otomatik sanayi kuruluyor
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2017, 01:46:01 »
Dostum sanayileri kapitalistler açıyor senin yapman gereken iktidardaki partinin kapitalistlerin fabrika açmasına onay veren bir partiyi seçmek.
Birde ne kadar vergi alırsan o kadar az fabrika açarlar ona göre vergileri ayarlıcaksın zengin kesimden.

« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 01:46:59 Gönderen: Vannear »

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Yeni Çeri
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunda nasıl otomatik sanayi kuruluyor
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2017, 11:08:01 »
Dostum sanayileri kapitalistler açıyor senin yapman gereken iktidardaki partinin kapitalistlerin fabrika açmasına onay veren bir partiyi seçmek.
Birde ne kadar vergi alırsan o kadar az fabrika açarlar ona göre vergileri ayarlıcaksın zengin kesimden.

teşekkürler ben sürekli tüm vergileri yüksek tutuduyordum ondanmış  tbrk*
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.