Gönderen Konu: Türkistanla oynuyorum bir zamandan sonra ülke bölünüyor :(  (Okunma sayısı 148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Oyuna en erken tarihte orta asyada türklerle başladım arkadaşlar ilk başlar çok iyi gitti heryeri fethettim hatta 5000 bin orduya 3000 orduyla yeniyordum bayaa bölge ele geçirdim kuzeyden doğudan batıya çok ilerleyemedim hatta hiç ama sürekli devleti bile olmayan kişiler bölgeden 6000 bin asker çıkartıyor zar zor yine yeniyordum hükümdar öldü ülkede bölündü yok bozoğuydu falan çok sinir oldum o kadar uğraştım neden böyle oluyor bunu engelliyecek birşey yokmu?  :wall:
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Ben de bu sorundan muzdariptim. Oyuna baştan başlaman gerek maalesef. Ülkeyi seçtikten sonra ayar ekranı geliyor ya, oradan horse lord dlcsinde olması lazım. Orada Nomad stabily var. Unstabily  sendeki. Onu stable yap.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Forumun Bağımlısıyım.
    • Profili Görüntüle
Ben de bu sorundan muzdariptim. Oyuna baştan başlaman gerek maalesef. Ülkeyi seçtikten sonra ayar ekranı geliyor ya, oradan horse lord dlcsinde olması lazım. Orada Nomad stabily var. Unstabily  sendeki. Onu stable yap.
şu varsayılan tarihsel denen ayarlardanmı kastediyorsun? zaten oyuna yeniden başlayacağım bir deniyim inşallah olur.
ama bu dediğin ayar oyun içi değil dimi? oyuna başlarken...
Bir gün gelecek Paradoxfana üye olmadığım için bana küfredeceksiniz :D
Onun adı paradox değil PARAdox :D

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir! O zaman Tanrı Türk’ü değil, sizi korusun!

Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz.
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.Niyeti savaş başlatmak olmayan tüm ittifaklar saçma ve gereksizdir.

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Yok oyuna başlarken seçiyorsun.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimdışı Altheir33

• Sipahi
  • *
  • İslamdır bizi abâd eden, belki de sultan eden.
    • Profili Görüntüle
Açılış ekranında değil, play tuşuna bastıktan sonra gelen ekranda seçeceksin.
Devlet-i Aliyye-i Osmaniye!

Bir mazlum sultan: Sultan Vahdettin Han.

Eski şerefimiz ve topraklarımızı geri alana kadar, yurtta harb, cihanda harb!