Gönderen Konu: ✯✯✯ General Staff (The Game of Military Tactics & Wargaming System)  (Okunma sayısı 282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lancier

• Yeni Çeri
  • *
  • Battle on..!
    • Profili Görüntüle
    • TWC
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2017, 10:06:06 Gönderen: Lancier »

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Senaryo seçimleri çok iyi. Haritalarla süslenmesinde tam bir old school havası var.  :ceasaryes: İspanya Veraset Savaşındaki Blenheim muharebesi de var.  :yes:
Kulüpte bu yazını görmüştüm ben de takipteyim.

Çevrimdışı wintermute

• Müsellem
  • *
  • - Memento Mori -
    • Profili Görüntüle
Bir çeşit harp senaryosu oluşturup oynama programı mı geliştiriyor adam? Pek göz atamadım da.
Acta est fabula

Çevrimdışı kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Tamamlandığında (yoksa tamamlandı mı :D) güzel olacak bir oyuna benziyor.
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı Lancier

• Yeni Çeri
  • *
  • Battle on..!
    • Profili Görüntüle
    • TWC
Daha tamamlanmamış. Destekçiler (Kickstarter campaign) bedava 30 senaryo sahibi olacakmış. Editör/Module ler harika görünüyor.
Army Design Module
Map Design Module
Scenario Editor

Oyun hakkında şu sayfa ufak bi fikir veriyor: http://general-staff.com/a-tale-of-two-wargames/

Histwar da bunu yapmaya çalıştı aslında fakat 3d görseller vs işin içine girince patch üstüne patch oldu ve JMM oyunu toparlayamadı. Kod ve bug lara odaklanacağına modeller, makyaj vs ye daldı, oyun uzadı da uzadı. Seneler geçti...

Ezra bu konuda doktora yapmış bir adam. General Staff biterse çok iyi olacak eminim. Kickstarter campaign daha başlamamış anlaşılan: http://general-staff.com/kickstarter/

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyun içi editörlerin olması çok iyi. Genelde bazı oyunlar open source olurlar. Savaş tarihi meraklıları senaryo ve OOB yaratır. TOAW III'de modderler tarafından oluşturulan bir çok yarı profesyonel hazırlanmış senaryo vardır. PDF üzerinden rehber ve tarih notları bile oluştururlar. Malesef bizdeki oyunculuk ve hobi alanı o noktalara gelemedi. Yakın zamanda da geleceğini zannetmem. Hakan Napolyon dönemine ilgi duyduğunu biliyorum ama TOAW IV bu aralar çıkabilir.  :) Strateji oyuncusunun kaçırmaması gereken yapımlardan biri.

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
http://general-staff.com/a-tale-of-two-wargames/#comment-234

In this screen capture an order from Marshal Beresford will take 8 minutes of game time to be delivered to this subordinate commander.

Detailed information about a unit in Simulation mode. Even the number of volleys remaining are tracked.

Çevrimdışı Lancier

• Yeni Çeri
  • *
  • Battle on..!
    • Profili Görüntüle
    • TWC
Bu mesajı kaçırmışım, evet Barış Multiplayer ile bu oyun harika olur. Histwar da çoğu kimse bu şekilde 2D de oynamayı tercih ediyor zaten. Umarım yakın zamanda GS hazır olur, bizim IG klanının ana oyunlarından biri olacağı kesin!  8|
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2017, 21:44:58 Gönderen: Lancier »