Gönderen Konu: Birleşik Krallık oyunuma taktik  (Okunma sayısı 330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Birleşik Krallık oyunuma taktik
« : 16 Eylül 2017, 01:01:14 »
Evet arkadaşlar, Birleşik Krallık oynuyorum ve taktik paylaşırsanız memnun olurum.
Tarih 6 Mart 1941. 150 birime (geneli 8 INF 2 ART) sahibim. Yugoslavya, Romanya Krallığı, Peru Cumhuriyeti (Peru'ya darbe yaptım iç savaş var), Yunanistan, Polonya ve Fransa (+ kuklalarım) Müttefikler'de. Türkiye, Çin ve SSCB saldırmazlık paktı var. Macaristan teslim oldu (85 birim orduyla), Pas de Calais eyaletini geri aldım 40 birim orduyla, İtalya Afrika'dan atıldı (10 birim orduyla).
Sovyet-Alman Savaşı 10 gün önce başladı. Neleri önerirsiniz bana Berlin'i önce almak dışında :D
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: Birleşik Krallık oyunuma taktik
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2017, 01:04:18 »
Fransanın durumu ne?
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimiçi koki

• Yeni Çeri
  • *
  • III. Reich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2017, 02:13:51 »
danimarkaya çıkarma yap.Almanyayı çok cepheli savaşa zorlarsın.danimarkada savunma pozisyonu yakala nehirleri tut.Daha sonrada italyaya çıkartma yapıp italyayı indirmeyi dene...
HOI IV Almanya Hikayesi
http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=53703.0

Erwin Rommel'in askerleriyiz... :)

Çevrimdışı Liquido

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2017, 10:01:44 »
İtalya'ya öncelik vermeni tavsiye ederim. Roma'ya kadar geldikten sonra alman tümenleri'de savaşa geliyor. Ondan sonra Fransa'nın güneyine çıkartma yapabilirsin sonra Normandiya gibi ilerlersin. Sovyetler tutunabilirlerse zaten yenilmeleri zor fazla manpowerları var. Önceliği İtalya'ya vermeni tavsiye ederim

Çevrimdışı kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2017, 10:30:58 »
İtalya'ya Slovenya ve İstirya üzerinden topyekün saldırıyla girmeyi düşünüyorum, Yugoslavya'da 41 piyade 10 tankım var. Fransa için 2. Çıkartma gereksiz gibi, zaten Pas de Calais şuan savunma durumunda ve 40 birim orada. Danimarka ve Kiel Boğazı olabilir.
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı Polat_Sever

• Müsellem
  • *
  • Hayatımı da vatana feda ediyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2017, 18:47:06 »
Sovyetlere dal  :P
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm.