Gönderen Konu: [WIP] Stellaris Türkçe Lokalizasyon / Mod  (Okunma sayısı 1542 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
Ynt: [WIP] Stellaris Türkçe Lokalizasyon / Mod
« Yanıtla #20 : 13 Ekim 2017, 18:10:48 »
Umarım ilerde başka çalışmaların olur ve gerekli değeri alır. krk*
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı Abdulrezakbinberrak

• Azab
  • *
  • Paşa Gönül Kriterleri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2017, 15:42:25 »
Projenin yaygınlaşması çevirmen bulunması için elimden geleni yaptım bir kaç forum sitesine dahil koydum çevirmen çıkmadı demekki tatlı bir bekleyişti genede teşekkürler

Çevrimdışı LordBabator

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2017, 16:42:10 »
Selamlar,

Projenin başlamasından bu yana 2 ay geçti ancak projeye çeviri hususunda katkı sağlayabilecek hiçbir kimseyi bulamadım.
Benim şikayetim Stellaris ile ilgilenen topluluğun oldukça pasif, ve tembel olması.

Kimsenin proje ile ilgili bir katkı sağlamaya yönelik bir kaygısı yok ve herkes ilk fırsatta eleştirmeye çalışıyor.

Proje ile ilgili yardımcı olabilecek birilerini bulabilseydim, yavaş bile olsa projeyi tamamlamaya niyetliydim ancak artık fazlasıyla zaman kaybettiğimi düşünüyor ve bu proje ile ilgilenmeyi bırakıyorum.

Önümde daha iyi fırsatlar varken bu projeyi değerlendiremem.

Blizzard gibi top-tier bir firma için ücret karşılığında projelerde çalışmaktayım,
Karşılığını fazlasıyla aldığım projeler yerine, kimsenin ilgilenmediği bu topluluk projesine vaktimi ayırmayacağım.

Özetle tüm vaktimi, kimsenin katkı sağlama hususunda ilgilenmediği, ölü bir topluluk projesine harcamayı düşünmüyorum.

Projeyi kapattığımı duyuruyorum.

[/quote]

üzüldüm insanlarımızın bu grafik olsun fps olsun mantığını anlamış değilim şu güzel oyunların ve çevirmenlerin maalesef değeri bilinmiyor :( ama sanırım bu çevirmenlere laf atanların IQ sorunları var veya 10 yaşını aşmamış olmasından kaynaklı.keşke yavaştan devam etseydin ama yinede ellerine sağlık

Çevrimdışı fatih387

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Ekim 2017, 23:28:45 »
Emeklerin için teşekkürler. İng bilenler kendisi oynuyor sadece. Keşke yardımcı olsaydılar da oynanabilecek seviyeye gelseydi bizim için de. Bi kaç sene daha bekleyeceğiz anlaşılan.

Çevrimdışı HaylHitler

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • We will take Jerusalem again!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 18 Ekim 2017, 15:45:47 »
Mesela Ruslar oyunları ve genişletme paketlerini, modları birkaç haftada çevirip yayınlıyorlar. Sadece Paradox oyunları için söylemiyorum, adamlarda görev bilinci var ve gönüllü ekipler yapıyor bunu. Keşke bizde de böyle görev alma bilinci olsa. Şimdi sen oturduğun yerden milleti eleştiriyorsun diyen olacak. Zamanında birçok projede bulundum ve bu yarım bırakma, ilgi bulamama olaylarını çok yaşadık. Millet yama istiyor, çalışan çabalayan yok. Sonra niye yama çıkmıyor diye eleştiriyorlar. Kolaysa sen yap kardeşim. Böyle zor işlere girmek yürek ister. Ve arkadaşı da sırf bu projeyi başlatma cesaretinde bulunduğu için tebrik ediyorum.

Çevrimdışı Abdulrezakbinberrak

• Azab
  • *
  • Paşa Gönül Kriterleri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Ekim 2017, 18:05:41 »
youtube da oyunların incelemesini yapan vatandaşlar var onlara ulaşabilirsek videolarının başına linki eklerlerse daha çok kişiye ulaşabilirdi çalışma bir kaç kişiye mesaj attım şansımızı deniyelim belki gerekli ilgiyi çekebilirsek görkem moderatörü de yeniden başlaması için kandırabiliriz :)
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2017, 18:09:32 Gönderen: Abdulrezakbinberrak »