Gönderen Konu: [2017 Eylül] Moderatör/Editör Alım Konusu  (Okunma sayısı 1042 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Ynt: [2017 Eylül] Moderatör/Editör Alım Konusu
« Yanıtla #21 : 30 Ağustos 2017, 09:54:21 »
Ücret sıcak bir teşekkür :) Gelen başvurular bugün değerlendirilecektir.
fksahin ve Agnostik yeni EU4 Moderatörü oldular. Ailemize hayırlı olsun.
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı Hynkel

• Müsellem
  • *
  • Yol ver Türk'ün bayrağına.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Ağustos 2017, 02:49:07 »
Editörlüğe ve HOI4 bölümüne başvurmak istiyorum. Alanım Yabancı Dil olduğu için ve uzun süredir çeviri ile uğraştığım için altından kalkabileceğimi düşünüyorum. Oyunla sürekli ilgili olduğum için de bölüm moderatörlüğünü yapabilirim.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2017, 03:09:26 Gönderen: Hynkel »
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet

Çevrimdışı Wylde

• George S. Patton
  • Yeni Çeri
  • *
  • HOI4/Stellaris Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
    • Film Download Sitem
« Yanıtla #23 : 31 Ağustos 2017, 17:07:30 »
Ücret veriliyor mu  ;D
Böyle şeylerde para en son yerde olması lazım bence. Amaç insanlara bir şeyler paylaşmak :)

Çevrimdışı Heinz Guderian

• Achtung,Panzer! | CKII
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 31 Ağustos 2017, 18:48:32 »
Editörlüğe ve HOI4 bölümüne başvurmak istiyorum. Alanım Yabancı Dil olduğu için ve uzun süredir çeviri ile uğraştığım için altından kalkabileceğimi düşünüyorum. Oyunla sürekli ilgili olduğum için de bölüm moderatörlüğünü yapabilirim.

Sana en uygun olanın editörlük olduğunu düşünüyorum, hali hazırda duyurulan bir CKII dlcsi var, gelecek olan günlükleri çevirebilirsin, tabii yönetimin takdiri.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #25 : 31 Ağustos 2017, 18:52:57 »
Sana en uygun olanın editörlük olduğunu düşünüyorum, hali hazırda duyurulan bir CKII dlcsi var, gelecek olan günlükleri çevirebilirsin, tabii yönetimin takdiri.
Uygun görürsek iki görevi de vereceğiz kendisini değerlendirmeye aldık. CKII için tabii ki Editör ihtiyacı var :)
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı Hynkel

• Müsellem
  • *
  • Yol ver Türk'ün bayrağına.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 31 Ağustos 2017, 18:56:03 »
Ne görev verilirse yapabilirim. CK2 oynamadığım için terminolojiye pek hakim değilim. Fakat önceki geliştirici günlüklerine baktım. Altından kalkabilirim.
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet

Çevrimdışı mosta13

• Erich von Manstein
  • Sekban
  • *
  • TENGRİ BİZ MENEN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 31 Ağustos 2017, 19:09:09 »
+1.Açıkcası belli bir ileti sayısına gelmeyen kişiye modluk verilmesi bence çok uygunsuz.Basit foruma yeni üye olan birisi bile gelen çıkan mod oluyor hocam diye düşünebilir.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #28 : 31 Ağustos 2017, 19:17:25 »
+1.Açıkcası belli bir ileti sayısına gelmeyen kişiye modluk verilmesi bence çok uygunsuz.Basit foruma yeni üye olan birisi bile gelen çıkan mod oluyor hocam diye düşünebilir.
2 yıldır sitemize üye olan birisi Moderatörlüğü ziyadesiyle hak ediyor.
Ancak elbette "yeni üyeler"e gerekli araştırmaları yapmadan yetki atamamaya özen göstereceğim. Bu alımlar sonlandıktan sonra uzun bir süre daha alım olmayacak, istikrarlı bir ekip kadrosu yaratma hedefindeyim.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #29 : 02 Eylül 2017, 22:26:45 »
Moderatör ve Editör alımları sona ermiştir.

Dipnot: Alemdar, Paradox Sohbet Moderatörlük Başvurunla ilgili geri dönüş yapılacaktır.