Gönderen Konu: Tarihi Çarpıtmak  (Okunma sayısı 2124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

• Yönetici
  • *
  • Kurt kocadı...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tarihi Çarpıtmak
« Yanıtla #100 : 30 Ağustos 2017, 19:26:30 »
Atladığınız bir husus var, doğru olan bu olduğu için yapılıyor. Düşene yardım etmek bizim genlerimizde var. X neder, Y dostumuz, C ileride işimize yarardan ziyade anlatabiliyor muyum?

Bir bifteğe, insanlık değerlerinizi takas etmeyin. Ne arzu ettiğinizi çok iyi anlayabiliyorum ancak izah şekliniz çok ama çok yakışıksız ve üzücü.

Siz parmakla gösterilen, her yönden üstün bir medeniyet istiyorsunuz, hem kendi halkı kalkınmış hem mazlumlara el uzatılmış. Ancak şu an Kanuni ya da Yavuz devrinde değiliz, sizin de talihiniz bügünlermiş  :) ne demiş büyükler sabrın sonu selamet. Yukarıda yazdığım gibi umarım sizlerin de gönlünün olacağı, herkesin %100 olmasa da mutlu olduğu günleri görürüz.

Çevrimdışı kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Ynt: Tarihi Çarpıtmak
« Yanıtla #101 : 30 Ağustos 2017, 19:28:06 »
Başlığın amacı tarihin çarpıtılmasının tartışılması idi ancak Türkiye Cumhuriyeti Hükümet Siyasetini tartışmaya kaydı. Bu konu açık oldukça üyeler arasında kırgınlık ve siyasi nedenlerden ötürü ağır tartışmalar başlayacak. Forum Kurallarımıza göre siyaset yasaktır bu nedenden ötürü konuyu kilitliyorum.
Tarihle ilgili tartışma ve paylaşım başlıklarına her zaman kapımız açık, bu tür konuları bekliyoruz.

Hayırlı bayramlar.
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...