Gönderen Konu: AGEOD oyunları büyük indirim  (Okunma sayısı 1471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lancier

• Yeni Çeri
  • *
  • Battle on..!
    • Profili Görüntüle
    • TWC
Ynt: AGEOD oyunları büyük indirim
« Yanıtla #20 : 29 Haziran 2017, 22:14:13 »
Çok güzel olacaktı, DLC sini bile almıştım fakat PON ve kısmen WON daki olay geldi yine başıma, bilgisayarımda mouse böyle kompleks haritalarda kolay gezinemiyo, çok yavaş. Ne yazıkki yerime başkası geçti EAW PBeM de. :< Ucuzlukta Rus VE Aje de almıştım belki bir ara onlara bakarım, bakalım bilgisayar performansı nasıl olacak, haritaları dolayısıyla daha rahat oynayabilirim ? ROP fena değil şimdilik.

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2017, 23:44:04 »
Can sıkan bir durum gerçekten, WoS'da daha kötü performans verebilir o zaman. Ama haritada gezinirken minimum 15-20 kare gösteriyor muydu? ROP'un akıcılığı yeni oyunlarda yok maalesef. Tur bazlı olduğu için ben WOS'u 15 fps minimum da çok yavaş olmadan oynayabiliyorum.

Çevrimdışı Lancier

• Yeni Çeri
  • *
  • Battle on..!
    • Profili Görüntüle
    • TWC
« Yanıtla #22 : 30 Haziran 2017, 16:52:53 »
Aslında "zoom in" de nispeten oynanabiliyor fakat oyun ilerledikçe çekilmez bir hal alıyor harita üzerindeki birimler arttığı için herhalde. WON da tam da bu oldu. F11 ve/veya F12 ile herhangi bir bölgeye emir yollamak zorlaşıyor tabii zoom out da çalışmadığı için nerelerde emir kullanılabilir görülemiyor. Neyse şimdilik lokal haritalı oyunlarda sorun yok, RUS,ROP iyi gibi, dediğin gibi WSS iyi çalışmayabilir, artık bir ara bir zahmet dizüstü bilgisayarı değiştireceğiz :>>>

Steam İndirimler hala devam ediyor, Barış ın dediği gibi AGEOD oyunları kaçırmayın derim ben de.

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 02 Temmuz 2017, 02:07:33 »
Philippe 'Pocus' Battle Academy II motoru üzerinden artık yeni oyunları tasarlayacaklarını duyurmuştu. Mutlak şimdiki güncel PC gücünden yararlanıp oyunlar daha hızlı olacaktır. Daha henüz beta testleri başlamadı, belki PC upgrade etmeye gerek kalmayabilir. Ama tabi ki  geriye dönük yapımlar oldukça kaliteli ve içerisinde klasikler var.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Temmuz 2017, 10:05:05 »
Ayarları düşürmek her zaman işe yarar.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"