Gönderen Konu: Avrupa'nın Hasta Adamından Avrupa'nın Korktuğu Adama (16.Bölüm-Final)  (Okunma sayısı 19592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle

İşçi ve köylüye vergiyi daya orta halli ve burjuvadan alma. İsyan kapıda, yaşasın devrim ;)

Çevrimdışı Sezar

• The Great Khan
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Victoria 2 Osmanlı Müptelası
    • Profili Görüntüle
İşçi ve köylüye vergiyi daya orta halli ve burjuvadan alma. İsyan kapıda, yaşasın devrim ;)

Bir arkadasim daha bunu elestirmisti.Haklisin.Ama oyun mekanikleri yuzunden diyeyim.Mantiken fakirden daha az vergi almak lazim.Ama zenginler fabrika yapsin diye ilk olarak onlarin vergilerini kisiyoruz.Victoria 2 ,kapitalist bir mantikla yapilmis ben ne yapayim. ;D

Çevrimdışı Elessar

• CKII
  • Sekban
  • *
  • Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
    • Profili Görüntüle
    • Paradoxfan
Yaşasın kapitalizm yaşasın Modern kölelik evil* evil*
Modlar uyuy*r y*vrucaklar :fpalm:

Çevrimdışı mosta13

• Erich von Manstein
  • Sekban
  • *
  • TENGRİ BİZ MENEN
    • Profili Görüntüle
Ben kapitalistlerin vergisini dayıyorum yüzde yüze yaşasın sosyalizm! ;D

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • Iron sword huh? What are you killing, butterflies?
    • Profili Görüntüle
Yeni hikaye isterik.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Sezar

• The Great Khan
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni hikaye isterik.

Sinava hazirlaniyorum.Bende isterdim yeni bir tane yazmak.

Çevrimdışı MYE2001

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Çok güzel hikaye olmuş, tebrikler.

Bir şey sorabilir miyim? Save'ini upload edebilir misin? Bir şeyleri incelemek istiyorum da.

Çevrimdışı jax61

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
bir solukta okuduk .hikaye için tebrikler ve teşekkürler..gerçektn vic 2 de takdire şayan bir performans. vanillada bu kadarı pek mümkün olmasa da oynadığın mod fena değilmiş hani..birinci dünya savaşının sonucu da hoı4 tarzı bir sonuçla sonuçlanmış.nihayetinde gayet güzel bir hikaye serisi olmuş..yenilerini bekleriz..
oyunu oynamak nasıl öğrenilir ? çok oynuyorum ama bir türlü öğrenemedim şu oyunu.

Çevrimdışı Sezar

• The Great Khan
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle

Bir şey sorabilir miyim? Save'ini upload edebilir misin? Bir şeyleri incelemek istiyorum da.

Kusura bakma,save su an elimde degil.Ulasabilirsem upload edip sana ozelden atarim.

bir solukta okuduk .hikaye için tebrikler ve teşekkürler..gerçektn vic 2 de takdire şayan bir performans. vanillada bu kadarı pek mümkün olmasa da oynadığın mod fena değilmiş hani..birinci dünya savaşının sonucu da hoı4 tarzı bir sonuçla sonuçlanmış.nihayetinde gayet güzel bir hikaye serisi olmuş..yenilerini bekleriz..

Guzel yorumun icin tesekkur ederim.

Çevrimdışı Sezar

• The Great Khan
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle

Upload ettim buyur.

http://s9.dosya.tc/server/8znlen/The_Ottoman_Empire1935_12_30ADF.rar.html

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Sezar avatarına bir tane yunan düşünürü yada roma generali koysana :)
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
Saveni hoi4 e convert edip oynamak gerekiyor. O zaman tek başına wc yapabilirsin.

Çevrimdışı Sezar

• The Great Khan
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Normal modsuz oynasam cevirirdim de modlu olunca conventer sorum cikarabilir

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
Tüh neyse ama yinede bir dene bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak.

Çevrimdışı wintermute

• Müsellem
  • *
  • - Memento Mori -
    • Profili Görüntüle
Hocam bir yıl geçmiş lakin hikayenin tüm bölümlerini okudum. Muazzam bir AAR. Vicky Mod ile oynayasım geldi, PoP Demand'a nazaran anladığım kadarıyla tonla ürün eklemiyor. Askeriye'de hep küçük kalıyorum oyunlarımda senin focuslara ve taktiklere baktım biraz. Eğer forumda yine online olursan Vicky mod için bir nevi rehber niteliğinde mesaj atarak hepimizi ordu gelişimi konusunda bilgilendirmeni isteyeceğim zira ben diplomaside de orduda da fecaatim hep. Bir türlü beceremiyorum. Sen Osmanlı'yı ilk sıraya taşımışsın. Saygılar.
Acta est fabula

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
abi aynen ya yeni bir hikaye yazsa ne güzel olurdu arkadaş güzel yazıyo.

Çevrimdışı Elessar

• CKII
  • Sekban
  • *
  • Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
    • Profili Görüntüle
    • Paradoxfan
Bu sene üniversite sınavına girecek arkadaş.
Modlar uyuy*r y*vrucaklar :fpalm: