Gönderen Konu: Power & Revolution-Geo Political Simulator 4 çıktı !  (Okunma sayısı 31818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan✰

• Global Moderatör
  • *
  • Can I talk to you for a moment?
    • Profili Görüntüle
Ynt: Power & Revolution-Geo Political Simulator 4 çıktı !
« Yanıtla #20 : 17 Mayıs 2016, 17:47:13 »
Ben ondan bahsetmiyorum ki. Düzeltmedikleri bugları orada görebilirsin.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Mayıs 2016, 23:58:31 »
Evet orda baktım buglara pek goremedim

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2016, 00:04:53 »
Arkadaşlar oyunun STEAM versiyonu çıktı 2 gün önce.
http://store.steampowered.com/app/467520/
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2016, 00:08:59 Gönderen: cemoooo »

Çevrimdışı cemoooo

• Yönetici
  • *
  • Tomás de Zumalacárregui
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2016, 00:08:18 »
İlaç konusmak yasak.
Bu bizim forumda da geçerli bir teamül. Umumi olarak bu tür konuları konuşmayalım.
Bu sebeple mesajların büyük çoğunluğunu temizlemek durumunda kaldım. Dikkat edelim.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2016, 00:14:43 Gönderen: cemoooo »
Whatever happens,
we have got The Maxim gun,
and they have not.

Hilaire Belloc

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Mayıs 2016, 00:20:48 »
Arkadaşlar oyun steamde de çıktı. Şu malum şeyi nezaman çıkar ?

Çevrimdışı Hertzoflar

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2016, 15:02:51 »
Malum şeyimiz çıktı

Not:Oyunu çalıştıramayan arkadaşlar özelden gelsin

Noldu oyunu oynayan varmı nasıl buldunuz ? ben şahsen eski oyundan daha berbat buldum şehir savaşlarını gösteren bölüm buglarla dolu  :fpalm: ayrıca grafik olarak hiçbirşey eklememişler performans zaten yerlerde her oyununda olduğu gibi şahsen benden 3/10
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2016, 21:56:14 Gönderen: Hertzoflar »
Silence is the best response to a fool..

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2016, 01:56:34 »
Aradaşlar oyunu 1 gun boyunca oynadım. Merak ettiğim bazı hususlar var.

1- PKK kampları olmasına rağmen(kurdish diye geçiyor) Turkiye ile bir munasebet yok aralarında. Ayrıca Işid ile oynayamıyoruz(normal senaryoda)
2- Silah üretebilen bir ülke bundan nasıl para kazanabilir ? Mesela suriye devlet başkanıyla gorustum. Satış yerinden tankı seçtim. 20 adet kapasitem varmış. 20 tane verdim, 50 Milyona imzaladık. Simdi ben baska bir devlete de 20 tane tank satabliyormuyum yoksa o 20 üretim rakamı sadece 1 ülkeye satınca mı doluyor ? Silah üreten bir ülke nasıl para kazanabilir ?
3- Oyunda gerçekteki gibi petrol fiyatları var mı ? mesela ben arap petrollerini vurup yok etsem, petrol fiyatları artacak mı ?
4- Sitemim iyi olmasına rağmen 1 yıl sonra oyunda lag başlıyor hafiften. bu sorunu yaşayan var mı ?
5- Bir sektörde (mesela çimento) tıkladığımzda subside seçeneği hariç diğerlerini bilmiyorum. Bilen kişi açıklayabilir mi ?
6- Son olarak, Ülkemizde petrol açığı varsa(yani üretim tüketimden az, yetmiyor) o açık nasıl kapatılıyor, kendisi mi kapatıyor yoksa illa ki baska ulke ile contrat mı imzalamalıyız.

Teşekkürler

Çevrimdışı Hertzoflar

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Haziran 2016, 05:07:15 »
Aradaşlar oyunu 1 gun boyunca oynadım. Merak ettiğim bazı hususlar var.

1- PKK kampları olmasına rağmen(kurdish diye geçiyor) Turkiye ile bir munasebet yok aralarında. Ayrıca Işid ile oynayamıyoruz(normal senaryoda)
2- Silah üretebilen bir ülke bundan nasıl para kazanabilir ? Mesela suriye devlet başkanıyla gorustum. Satış yerinden tankı seçtim. 20 adet kapasitem varmış. 20 tane verdim, 50 Milyona imzaladık. Simdi ben baska bir devlete de 20 tane tank satabliyormuyum yoksa o 20 üretim rakamı sadece 1 ülkeye satınca mı doluyor ? Silah üreten bir ülke nasıl para kazanabilir ?
3- Oyunda gerçekteki gibi petrol fiyatları var mı ? mesela ben arap petrollerini vurup yok etsem, petrol fiyatları artacak mı ?
4- Sitemim iyi olmasına rağmen 1 yıl sonra oyunda lag başlıyor hafiften. bu sorunu yaşayan var mı ?
5- Bir sektörde (mesela çimento) tıkladığımzda subside seçeneği hariç diğerlerini bilmiyorum. Bilen kişi açıklayabilir mi ?
6- Son olarak, Ülkemizde petrol açığı varsa(yani üretim tüketimden az, yetmiyor) o açık nasıl kapatılıyor, kendisi mi kapatıyor yoksa illa ki baska ulke ile contrat mı imzalamalıyız.

Teşekkürler
1-şimdi oyunu tam bilmedğim için ben biraz zevkine oynuyorum ben senin gibi ayrıntıya girmiyorum  evil* he ama hafiften lag sorunu bendede başlıyor sistem iyi olmasına rağmen

2-ayrıca o pkk kamplarına saldırınca ırak sana savaş açıyor bilmem denedinmi

3-Galiba tank satma olayı o ülkenin ihtiyacına göre değişiyor diye biliyorum

4-research kısmında environment diye birşe olması lazım ordaki yıldızları fullersen ki aralarında elektrikli araçlar var diye biliyorum galiba o açık hafiften kapanıyordu (petrol açığı)

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 06 Haziran 2016, 09:59:16 »
Lag sorunu 3de de vardi. Nasil duzelir acaba?

Çevrimdışı Karahamo

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 06 Haziran 2016, 11:41:47 »
Ben dün oynarken birliklerimi kontrol edebliyordum.Ama bugün yeniden başladığımda birliklerimi kontrol edemiyorum.Nasıl düzeltecez bu durumu :D
Bir Sabah Tan Atarken Yüce Tanrı Dağından,
Kürşad'ın Gür Sesi Duyulacak:
Atlar Vey Irmağında Sulansın,
Güneş Doğduğu Yerde Karşılansın.
Emri Tekrar Edecek
...Gök, Toprak, Deniz,
Bozkurtlar Uluyacak Bütün Anadolu'dan:
Biz de sizdeniz, Biz de Sizdeniz.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 06 Haziran 2016, 16:52:35 »
Neyden dolayı kontrol ediyorsun ve kaçıncı yıldasın ?

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 10 Haziran 2016, 20:26:27 »
Arkadaşlar birşey merak ediyorum. Mesela ben doğal gaz üreten bir ülke değilim. Doğal Gaz açığını oyun otomatik mi tamamlıyor ? Mesela trade contrat yaparken benim 'ortlama satın alma fiyatı' 100 diyelim. Ben 90 lira uzerindne doğal gaz alırsam bir katkısı olucak mı yoksa oyun kendisi 100 e mi alıyormus halihazırda ?

Çevrimdışı osfat123

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Haziran 2016, 19:20:57 »
Malum şeyimiz çıktı

Not:Oyunu çalıştıramayan arkadaşlar özelden gelsin

Noldu oyunu oynayan varmı nasıl buldunuz ? ben şahsen eski oyundan daha berbat buldum şehir savaşlarını gösteren bölüm buglarla dolu  :fpalm: ayrıca grafik olarak hiçbirşey eklememişler performans zaten yerlerde her oyununda olduğu gibi şahsen benden 3/10

kardeşim mesaj nasıl atılıyor burda sana ulaşmam lazım

Çevrimdışı osfat123

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Haziran 2016, 21:29:32 »
1-şimdi oyunu tam bilmedğim için ben biraz zevkine oynuyorum ben senin gibi ayrıntıya girmiyorum  evil* he ama hafiften lag sorunu bendede başlıyor sistem iyi olmasına rağmen

2-ayrıca o pkk kamplarına saldırınca ırak sana savaş açıyor bilmem denedinmi

3-Galiba tank satma olayı o ülkenin ihtiyacına göre değişiyor diye biliyorum

4-research kısmında environment diye birşe olması lazım ordaki yıldızları fullersen ki aralarında elektrikli araçlar var diye biliyorum galiba o açık hafiften kapanıyordu (petrol açığı)

Kardeşim cevap verir misin çok önemli sana nerden ulaşabilirim

Çevrimdışı PERSIAN

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 14 Haziran 2016, 22:53:14 »
Önemli değişiklikler var mı? Veriler düzgün mü?

Çevrimdışı Hertzoflar

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Haziran 2016, 05:56:20 »
Kardeşim cevap verir misin çok önemli sana nerden ulaşabilirim
özelden sana mesaj attım ordan ulaş (sayfanın üst kısmında iletilerim diye bir bölüm var )

---------------------------------------

Önemli değişiklikler var mı? Veriler düzgün mü?
yok ya oyun bildiğin geopolitical 3 ün aynısı tek fark savaş,isyan vs şeyler olurken hangi şehirde oluyorsa artık o şehrin içine girip ordan yönetebiliyorsun falan aslında güzel olmuşta efektler aynı,optimizasyon sıfır,ne yapacağın hakkında en ufak bir fikrin olmuyor (oynayıp oyunu kaybede kaybede öğrenmek zorundasın) yani bana göre çöp

Çevrimdışı rlenless

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 15 Haziran 2016, 12:15:57 »
Arkadaşlar birşey merak ediyorum. Mesela ben doğal gaz üreten bir ülke değilim. Doğal Gaz açığını oyun otomatik mi tamamlıyor ? Mesela trade contrat yaparken benim 'ortlama satın alma fiyatı' 100 diyelim. Ben 90 lira uzerindne doğal gaz alırsam bir katkısı olucak mı yoksa oyun kendisi 100 e mi alıyormus halihazırda ?
Doğalgaz açığını oyun otomatik tamamlamıyor. Energy/Construction sekmesinden yeni doğalgaz kuyuları açabiliyorsun. Gürcistan sınırına 6-7 adet kurunca doğalgaz açığı kapanıyor. Doğalgazı ithal ederken ortalama fiyatın altındaki ülkelerden satın alırsan ekonomik büyümeye katkısı olur.

Çevrimdışı osfat123

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 15 Haziran 2016, 14:57:41 »
özelden sana mesaj attım ordan ulaş (sayfanın üst kısmında iletilerim diye bir bölüm var )

---------------------------------------
yok ya oyun bildiğin geopolitical 3 ün aynısı tek fark savaş,isyan vs şeyler olurken hangi şehirde oluyorsa artık o şehrin içine girip ordan yönetebiliyorsun falan aslında güzel olmuşta efektler aynı,optimizasyon sıfır,ne yapacağın hakkında en ufak bir fikrin olmuyor (oynayıp oyunu kaybede kaybede öğrenmek zorundasın) yani bana göre çöp

yeniyim, sitede mesaj atmam kısıtlanmış atılmıyor. Malum linki isticektim çok lazım

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Haziran 2016, 13:30:08 »
Arkadaslar oyun 2 3 sene sonra acayip kasiyor. Bunu nasil engelleyebiliriz ? Sistemim iyi

Çevrimdışı Hertzoflar

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 17 Haziran 2016, 19:07:17 »
Arkadaslar oyun 2 3 sene sonra acayip kasiyor. Bunu nasil engelleyebiliriz ? Sistemim iyi
oyunun optimizasyonu bozuk kardeşim rulers of nationdan beri böyle bu ister titanx lerin i7 4.7 Ghz ler falan olsun kastımı kasıyor değişteremessin yani yapımcılar bir fix fln yayınlamazlarsa bu böyle devam eder :)