Gönderen Konu: EUIV - Eklenti Paketleri Listesi ve İçerikleri (DLC Satın Alma Rehberi)  (Okunma sayısı 21139 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Venetian Merchant

• Azab
  • *
  • Venedik-Cumhuriyet-Ticaret
    • Profili Görüntüle
Peki hangi dlc leri satın almam yeterli olur ?

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeterli mi bilmem ama ilk sayfada en başta yazanları alabilirsin.

Çevrimdışı Venetian Merchant

• Azab
  • *
  • Venedik-Cumhuriyet-Ticaret
    • Profili Görüntüle
Son olarak ben favor olayını çok kullanıyorum genelde küçük devletlerle oynadıgımdan bu hangi dlc de bulunuyor?

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Cossacks.

Çevrimdışı Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Profili Görüntüle
Art of War öneriyorlar sanırım savaş dinamiklerini değiştiriyor. Sizce oyunu kolaylaştırır mı dlcler yoksa ekstra özellik mi ekliyor sadece? Mesela Wealth of Nation pakedi ticaret üzerine bir dlc imiş sanırım, yani o dlcyi alınca daha rahat ticaret yapabiliriz gibi bir olay var mı? Ya da Art of War alınca savaşlarda daha rahat edebilir miyiz?
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet yapabileceğin şeyler artıyor ve oyunu kolaylaştırıyor diyebiliriz.

Çevrimdışı Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Profili Görüntüle
Evet yapabileceğin şeyler artıyor ve oyunu kolaylaştırıyor diyebiliriz.

Teşekkürler sayın Gregory. Peki sürekli Osmanlıyla oynayan biri için en faydalısı hangileri olur söyleyebilir misiniz?
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Rights of Man, Art of War, Res-publica, Common Sense, The Cossacks galiba...

Çevrimdışı Renegade Havoc

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Europa Universalis IV: Mandate of Heaven (DLC) Steam mağazasında 31 liraydı şimdi dalga geçer gibi fiyatı artmış, 43,99 olmuş.

:wall:

http://store.steampowered.com/app/538020/Expansion__Europa_Universalis_IV_Mandate_of_Heaven
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 06:03:41 Gönderen: Renegade Havoc »

Çevrimdışı Al Capone

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Oyunun geneline zam gelmiş.

http://forum.paradoxplaza.com/forum/inde...t-22833834 :
Hey gang,
As you have noticed prices for our products have increased in certain regions around the globe and this is something we've intentionally done. The reason for this is to make our prices match the purchasing power of those areas, as well as create a more equal price point for our products across the globe.

Our prices have remained pretty much the same for several years and it's only natural for us to re-evaluate price points at regular intervals based on the strength of various currencies, fluctuations in world markets and many other factors. This is something that all publishers do and we are no exception.

Sadly this means that the price has gone up for certain regions and whilst this is something we'd like to avoid, it's necessary to keep our price point more in line with our other markets. We sincerely apologize for any frustration this may cause and hope you can understand why we are doing this.

Alıntı:
Farkettiğiniz üzere ürünlerimizin fiyatlarında bir artış yaşandı. Bu artış bizim kasıtlı olarak yaptığımız bir şey ve sebebi ürünlerimizin dünyanın farklı bölgelerindeki farklı satınalma gücüne uyum sağlarken, aynı zamanda küresel anlamda ürünlerimizin fiyatlarında birbirine daha yakın bir denge sağlamak.

Oyun fiyatlarımız yıllarca hep aynı seviyede ilerledi, farklı kurların farklı değerlerini, dünya piyasalarındaki dalgalanmaları ve diğer unsurları ele aldığımızda bu fiyatlarda oynama yapmamız gayet doğal. Sadece biz değil, diğer oyun dağıtımcıları da benzer eylemleri sık sık gerçekleştiriyorlar.

Ne yazık ki bu fiyat değişimi bazı bölgelerdeki fiyatların artmasıyla sonuçlandı, her ne kadar bu bizim kaçınmak istediğimiz bir husus olsa da, bu bölgelerdeki ürün fiyatlarımızı diğer bölgelerle belli bir dengede tutmamız gerekiyor. Bu değişiklikten rahatsız olmuş kişiler varsa özür diliyor, değişikliğin sebebini anlamanızı umuyoruz.

Çevrimiçi kerem1249

• Konsilyer
  • Yönetici
  • *
  • Leo Galante
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Bu durumda kızılması gereken taraf başka ona burada girmeyelim, diyeceğim o ki Paradox yapması gerekeni yapmıştır.
31 TL iken 8.5 BD Dolarına tekamül ediyordu, şuan Mandate of Heaven 43.99 TL ve bu 11.80 BD Doları. Bu zam 3.30 TL olsa kimse kızmayacaktı ancak 3.30 Dolara denk gelen TL kadar olması herkesi üzdü. Burada kızılması gereken nokta 11.80 Doların 43.90 TL olmasını sağlayan iç etkenlerdir...
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2017, 21:16:05 Gönderen: kerem1249 »
Bir daha bu kadar aptal olmayacağına söz ver bana, tamam mı? Hayatını yaşlı bir adam daha çok yaşasın diye riske atmamalıydın...

Çevrimdışı nefer17

• Yeni Çeri
  • *
  • Mimar bey
    • Profili Görüntüle
Bu durumda kızılması gereken taraf başka ona burada girmeyelim, diyeceğim o ki Paradox yapması gerekeni yapmıştır.
31 TL iken 8.5 BD Dolarına tekamül ediyordu, şuan Mandate of Heaven 43.99 TL ve bu 11.80 BD Doları. Bu zam 3.30 TL olsa kimse kızmayacaktı ancak 3.30 Dolara denk gelen TL kadar olması herkesi üzdü. Burada kızılması gereken nokta 11.80 Doların 43.90 TL olmasını sağlayan iç etkenlerdir...

Ben kızdım ama dolar düşmedi acaba yanlış mı kızdım  :d
Asıl problem net paradoxta soyguncu gibiler. Piyasanın en iyi oyunu olmasa, firma yüzünden oyunun yüzüne bakmazdım ama yapacak birşey yok

Devlet-i Ebed-müddet

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • Iron sword huh? What are you killing, butterflies?
    • Profili Görüntüle
abi ilk sayfanın düzenini bozmuşsunuz resimler çok büyük :)
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Resimler duzgun. Sadece son slcde bjraz yana kayik. Onun da neden oldugunu anlayamadim.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Hearts of İran

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • Iron sword huh? What are you killing, butterflies?
    • Profili Görüntüle
abi son 2 dlcnin resimleri büyük işte. istersen bide yeni sekmede aç :)
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı fksahin

• EU4
  • Moderatör
  • *
  • Tengri Biz Menen!
    • Profili Görüntüle
Bende bu şekilde gözüküyor.

III. Rome neden sağa kayık duruyor onu da çözemedim:)
Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek için türemiş.
Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törimiş.
God lives the time. Mankind has always been born to die.