Gönderen Konu: HoI3 TFH (4.02 son versiyon)  (Okunma sayısı 1367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mace

• Yeni Çeri
  • *
  • don't bullshit a bullshitter
    • Profili Görüntüle
HoI3 TFH (4.02 son versiyon)
« : 14 Ekim 2013, 17:53:36 »
Arkadaşlar şu sıralar yine HoI3'e sardım. Multiplayer damarım kabardı. 4.02 GSKH yani son checksum'a sahip olanları bekliyorum. HoI3 FtM-Vace veya -HI2U release'leri üzerine HoI3 TFH-HI2U release'ini kurarak (hepsinin torrentleri çok kolay bir şekilde nette bulunabiliyor) TFH launcher'ından update edebilir ve sorunsuzca bu versiyona ulaşabilirsiniz. Bazı HoI3 toplamalarında veya farklı grupların release'lerinde TFH'yi otomatik veya manuel güncellemeye çalıştığınızda oyunun bulunamadığını söyleyecektir, bu yazdıklarımda böyle bir problem yok.

1941 Day of Infamy veya 1939 senaryosunda Custom Game oynanacak. Bu demek ki tarihsel olmayan şekilde abidik gubidik 1936 yılı çıkartmalarıyla Japonyanın Avrupa ülkelerinden toprak alması, güçsüz ülkelerin ele geçirilip kıtalar arası saçma sapan savaşlara neden olan ve gerçekte mümkün olmayan, aşırı tutkulu HoI3'ü sömürmeyi seven oyuncuların yaptığı türden gereksiz hamleleri görmeyeceğiz. Bütün ülkeler güzel bir asker sayısına sahip olacak va herkesin tarafları belli olacak, ayrıca 2. dünya savaşı da başlamış olacak. Custom Game oynayacağımız için ülkenizi aynı 1936'daki gibi teknolojisinden ordusuna kadar her şeyini tek tek siz ayarlayabilirsiniz. Japonya olacağım. Eğer ölüp biten ve Japonya'da iyi oynamayı beceren bir arkadaş gelirse İtalya veya Almanya'da olabilirim. Almanya son tercihim. Ciddi bir şekilde başlamak istiyorum. Save'leyip sonra devam edebileceğimiz bir oyun olmalı. Eğer iki kişi olursak Japonya vs. U.S.A. 4 kişi olursak da Almanya&İtalya ya da Almanya vs. Sovyetler gibi uyumlu ülkeler alırsak oyun çok daha eğlenceli olacaktır.

Hamachi ağını kuruyorum bütün bayramda müsait olacağım ve ağı her gün genelde öğleden sonraları (14:00'dan sonra) hamachi'de açık bulabilirsiniz. Yatana kadar açık bırakacağım (06:00), oradan bana yazarsanız konuşur, hazırlanır ve gireriz.

Ağ adı: ParadoxfanMultiplayer
Parola: 321

asg*

http://say.expressivo.com/l133hanq

tutmayın güçük enişteyi

Çevrimdışı Mace

• Yeni Çeri
  • *
  • don't bullshit a bullshitter
    • Profili Görüntüle
Ynt: HoI3 TFH (4.02 son versiyon)
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2013, 22:00:36 »
Haydi arkadaşlar bekliyorum. Saçma sapan gamey exploitlerin olmadığı düzgün bir oyun oynayacağız. 17 görüntüleme 0 yanıt. You can do better than this  :yes:
http://say.expressivo.com/l133hanq

tutmayın güçük enişteyi