Son İletiler

Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]
91
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Großdeutschland [EAI AAR]
« Son İleti Gönderen: tok50 20 Şubat 2018, 23:46:29 »
Takip, ellerine sağlık.
92
Victoria II - Multiplayer / Ynt: Victoria 2 - Şubat 2018 Multiplayer (Roleplay)
« Son İleti Gönderen: Wayfear 20 Şubat 2018, 23:21:08 »
Sabahları ve öğleden sonra 3'e kadar. Sonra kuzenler onlar bunlar derken net rahmetli oluyor.

Haftasonu olabilir .
93
« Son İleti Gönderen: EmirY 20 Şubat 2018, 22:34:01 »
Sabahları ve öğleden sonra 3'e kadar. Sonra kuzenler onlar bunlar derken net rahmetli oluyor.

Çok kötü bir zamanlaman var.
94
« Son İleti Gönderen: BatuHqn 20 Şubat 2018, 22:26:17 »
Ne vakitler müsaitsin ?
95
Tarih / Ynt: Tarihle İlgili Sorularımız
« Son İleti Gönderen: battle4royal 20 Şubat 2018, 22:20:06 »
Yanılmıyorsam Mustafa Armağan'ın bunla ilgili bir kitabı var(okumadım) bide televizyonda rastlamıştım tam hatırlıyamıyorum hangi kanal program olduğunu. Bilmediğim için soruyorum zaten.

Damat Ferit'in olmayan torunu ile röportaj yapan adam bu xD
96
« Son İleti Gönderen: Wayfear 20 Şubat 2018, 22:02:09 »
Vakitler uysa katılırdım...

Ne vakitler müsaitsin ?
97
HOI4 - Modlar / Ynt: Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu(v1.3) <YAYINLANDI>
« Son İleti Gönderen: battle4royal 20 Şubat 2018, 21:53:19 »
Tarihini tam hatırlamıyorum ama 2. dünya savaşı sırasında ingiltere'nin düşürdüğü bir veya birden fazla türk uçağı vardı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Almanların Türkleri Sovyetlere karşı kışkırtmak için batırdığı denizaltılar var. Boş zamanın olursa ve elbet tarihlerini bulabilirsen bunları event olarak koyabilirsin. Oyunu tam bilmiyorum ama eventlerin eklenilebildiğini anladım.

Bu tip olaylar oldu. Düşürülen uçak yok ama 2. dünya savaşı sırasında bir sivil gemimiz batırıldı Akdeniz'de. Kimin tarafından batırıldığı belli olmasa da kuvvetli şüpheli Vichy Fransası'na ait bir destroyerdi. Alman denizaltısı boğaza sızmaya çalışırken yakalandı. Alman büyük elçi Von Papen'e suikast girişimi oldu. Bunun da sorumlusu kuvvetle muhtemel Sovyetlerdi. Bunların tamamı Türkiye'yi savaşa sokmaya yönelik hareketlerdi. Yine Almanlar Türkiye'yi işgal planı için sebepler oluşturmaya çalıştı. Operation Gertrud planları Kursk muharebesinden sonra Sovyet askerlerince ele geçirildi. Eventlar için ayrıca bir güncelleme yapacağım.
98
Hocam Cold War yerine Soğuk Savaş,  Diary yerine Günlük yazın.
Katılıyorum, ve bir saat içinde düzenlenmelidir.
99
« Son İleti Gönderen: BatuHqn 20 Şubat 2018, 21:07:44 »
Vakitler uysa katılırdım...
100
EU4 - Mod Geliştirme Atölyesi / EU4 - Hundred Year Wars Mod
« Son İleti Gönderen: Europa Turk 20 Şubat 2018, 21:06:39 »
önceden yaptığım eu4 modu Turkish Universalis   'den olan tecrübelerimi görmüşünüzdür :D

SAYFA DÜZENLENECEKTİR

Mod yüzyıl savaşlarının olduğu yıllarda ortalama 1300-1444 yılları arasında tüm dünyayı değiştirecek lakin yüzyıl savaşlarına odaklanacaktır 1444'den sonra hiçbirşey değişmeyecektir.
Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]