Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
31
Europa Universalis IV / Ynt: kutsal roma
« Son İleti Gönderen: fksahin Bugün, 17:04:23 »
Evet onlarla din savaşlarına kadar epey uğraşmak gerekiyor ama sonrası daha kolay:)
32
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!
« Son İleti Gönderen: Furkan 65 Bugün, 17:02:35 »
İşte beklediğim paylaşım  tbrk*
33
Devasa Online Multiplayer (MMO) / Ynt: League Of Legends
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Bugün, 17:01:05 »
Önceki hesabıma kuzen ban yedirmiş. :) Artık ona girmeyeceğim.
kerem1249 nickli yeni hesabımı ekleyebilirsiniz.
34
ne demek istediğini anlamadım. bir de rar indiremiyoum zip olsun ne demek anlamadım. Winrar hepsini açıyor. Alternatif link eklerim.
Bilgisayarda sadece WinZip var,nasıl bir sorunsa .zip'i açıyor, .iso ve .rar'ı ise açmıyor.Ancak bu sorun sadece daha çok girdiğim laptopta yaşadığım için ve artık laptopa da modu yollayabileceğim için gerek yok.Teşekkürler.
35
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 15:52:14 »
(aç/kapa)

Başardım. Ama çok uğraştırdı ya :D Tekrar müslim ol falan.

36
Europa Universalis IV / Ynt: kutsal roma
« Son İleti Gönderen: SameTR Bugün, 15:49:45 »
Tamam dediğim gibi sorun yok zaten hereticlerden - yiyorum. Yayılma merkezlerini Yok etsem dahi durmuyor kanser gibi ona çözüm bulabilirsem, hre kurmak benim için çok kolay. Çıkarılabilecek max prensliği çıkarıyorum’ shadowu engelliyorum. Hre dışında toprak da bırakmıyorum. Ama lanet hereticler 😂
37
Hearts Of Iron IV / Ynt: MUTLİPLAYER'DE HATA ALIYORUM
« Son İleti Gönderen: napolyon94 Bugün, 12:18:55 »
Gidip modlu oyunlara katilmaya calisiyor olabilirmisin ?
38
Ss merak edene paylasiriz . Fakat cok farkli bir sey yok yani mp de :) tarihi yaxip duyuruyprsak o oyun kesin olarak oynaniyor. Cuma ve cumartesi bixe katilanlara tesekkurler.
39
Paradox Interactive / Ynt: Paradoxun En iyi oyunu "VİCTORİA 2"dir
« Son İleti Gönderen: battle4royal Bugün, 11:40:38 »
Victoria II güzel ancak savaş sistemi ileri dönemlerde kansere neden oluyordu. Endüstri devrimiyle değişen dünya koşullarını daha iyi yansıtan bir Victoria oyununun tadından yenmez.

Great war çıkana dek Vic2 nin savaş sistemi makul gidiyor. Ancak O dönemden sonra sıkıyor. Özellikle 1910lardan sonra
40
HOI4 - Modlar / Ynt: Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu (v1.2.1)
« Son İleti Gönderen: battle4royal Bugün, 11:39:32 »
merhaba,
ben macbook kullanıcısıyım. Bizde aynı yere tekabül eden klasöre attım. Modlarda gözüktü ancak oyunu açtığımda devreye girmedi. Steam Atölye'de de bulamadım. Mac için ayrı bir yere daha atmak gerekli mi ? :wall:

mac için nasıl bir çalışma yapılması gerektiğine dair bilgim yok. Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olsun. Atölyede de yok çünkü oyunum orijinal değil. İndirim bekliyorum alacağım.

Lütfen en azından benim gibi rar indiremeyenler için zip dosyası veren ve hem de en kaliteli yükleme sitesi http://www.dosya.tc/ 'ye yüklenmiş bir başka link verebilir misin?

ne demek istediğini anlamadım. bir de rar indiremiyoum zip olsun ne demek anlamadım. Winrar hepsini açıyor. Alternatif link eklerim.
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10