Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
21
Beyler bu modun dosyalarından atatürkün ölümünü nasıl engelleyebilirim churcill den gelibolu intikamı almak istiyorumda

Gelibolunun intikamını alması gereken Churchill değil miydi zaten?
22
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: Elensar Dün, 19:26:48 »
Ben hiç bir ittifağa girmedim. Batı trakya core geldi. Gittim savaş açtım ama asker yasası geçiremiyorum. İyi bir şey yok gördüğüm  %76 olan bir şey var. O 400 puanla alınan yaklaşık %10 mu ne katıyor onu da seçemiyorum.
23
Europa Universalis IV / Ynt: yeniçeri sistemi
« Son İleti Gönderen: SameTR Dün, 19:26:31 »
Şöyle ki Stability "0" altına düşürmez isen ve savaşlarda ordu yenilenme maliyetini karşılayacak gelirin var ise hiç bir sıkıntı olmaz. Yine de sen genişlerken aşırı genişlemeye düşmemeye çalış, böylece isyanlarla uğraşırken gelirin ve insan gücün bitmesin biterse daha uzun soluklu maliyetler seni bekler. Ayrıca bir gün isyanların ne sonuç doğuracağına bakacağım ne oluyormuş bu yeniçeriler isyan edince merak ettim.
24
Europa Universalis IV / Ynt: Çatır Çatır Oynamak
« Son İleti Gönderen: FlorianGeyer Dün, 19:20:35 »
O adamın tek seferde yaptığını nereden biliyorsun?

Onu ben bulduğumu sanıyodum :)
Belglerim/Paradox Interactive/Eu 4(kısalttım)/save games
Al başka yere kopyala(önemli yada riskli bir şey yapmadan önce)
Yapacağında başarısız olursan geri koy devam et
25
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Dün, 19:17:13 »
Oyuna eu4 geçenlerdenim. Videolar seyrettim ve hala seyrediyorum. Historical Türkiye modu var onu kurdum ve oyunu hiç bir ideolojiye geçmeden devam edenlerdenim. Şimdi bir kaç sorum var. Tabii bunları sorarken geçmişe dayalı soru ve cevapları okumaya başlıyorum.

1- Türkiye de manpower çok az. 33 birliğim var ve yukarıda ise 65k asker kaldı diyor. Askere alma yasasınında sadece Faşist ve kominüst gördüm. Tarafsızlar için yapabileceğimiz bir şey yok mu ? 1939 yılındayım ve Savaş çoşkusu 75 geçmiş. O yasaları seçemiyorum.

Senden %50 veya %75 (net hatırlamıyorum) daha fazla askeri olan bir ülke veya ittifakla savaşa girersen diğer yasaları seçebilirsin.
26
« Son İleti Gönderen: Elensar Dün, 19:02:09 »
Oyuna eu4 geçenlerdenim. Videolar seyrettim ve hala seyrediyorum. Historical Türkiye modu var onu kurdum ve oyunu hiç bir ideolojiye geçmeden devam edenlerdenim. Şimdi bir kaç sorum var. Tabii bunları sorarken geçmişe dayalı soru ve cevapları okumaya başlıyorum.

1- Türkiye de manpower çok az. 33 birliğim var ve yukarıda ise 65k asker kaldı diyor. Askere alma yasasınında sadece Faşist ve kominüst gördüm. Tarafsızlar için yapabileceğimiz bir şey yok mu ? 1939 yılındayım ve Savaş çoşkusu 75 geçmiş. O yasaları seçemiyorum.

28
HOI4 - Modlar / Ynt: Country Annexing Tool
« Son İleti Gönderen: Maxwell Dün, 17:46:15 »
ordularda sana katılıyor
29
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: 3D Modelleme Hakkında Bilgi ?
« Son İleti Gönderen: gktug7 Dün, 16:47:38 »
Senin modellemen bende mevcut denemek için kullanmıştım.Türkiye'ye özel tank mekanize vb. gibi ekipmanları 3d modelleyerek yapabilir misin
Zamanım oldukça yapmaya çalışırım
30
Bu sefer nereye kaçacaklar acaba.
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10