Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
Crusader Kings II / Ynt: CKII - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: Heinz Guderian Bugün, 12:36:33 »
Title is NOT diyor, galiba Fransa ve Burgundy krallıklarının elinde tutmaman gerekiyor.
12
Europa Universalis IV / Ynt: EU4 - Geliştirme Günlüğü - 23 Ocak 2018
« Son İleti Gönderen: fksahin Bugün, 09:38:44 »
Sadece DLC'leri değil, güncellemeleri de kapat. Sonuçta her DLC kendi güncellemesiyle geldi. O zaman göreceksin aradaki farkı:)
13
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: BatuHqn Bugün, 07:59:26 »
Savaşta ölenler toplam nüfustan mı eksiliyor yoksa askere alınabilir nüfustan mı?
Askere alınabilir nüfustan.
14
Warband - Modlar / Ynt: A Clash of Kings
« Son İleti Gönderen: pistoltr Bugün, 00:40:16 »
Oyuncuyu delirtmek için yapılmış bir mod.
15
İdea sistemi sanırım herkesin hemfikir olduğu üzere çok zayıf bende bu durumdan şikayetçiyim ama son 1 yıldır idea variation modunu kullanıyorum bu mod sayesinde idea sayıları 25 artıyor ve idea slotları da sekizden onaltıya yükseliyor. Ayrıca idea maliyetleri 400 puandan 250 puana düşüyor. Fikir grupları ve protestanlıkla bunu 175 yapmak mümkün. Kullanmayan varsa kullansın oyun epey zevkli hale geliyor özellikle yeni military ideaları çok iyi tbrk*

http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=49282.0
dostum ironmanda modlar calismiyor bana normal oyun sarıyor.
16
İdea sistemi sanırım herkesin hemfikir olduğu üzere çok zayıf bende bu durumdan şikayetçiyim ama son 1 yıldır idea variation modunu kullanıyorum bu mod sayesinde idea sayıları 25 artıyor ve idea slotları da sekizden onaltıya yükseliyor. Ayrıca idea maliyetleri 400 puandan 250 puana düşüyor. Fikir grupları ve protestanlıkla bunu 175 yapmak mümkün. Kullanmayan varsa kullansın oyun epey zevkli hale geliyor özellikle yeni military ideaları çok iyi tbrk*

http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=49282.0
17
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: pistoltr Dün, 22:08:08 »
Savaşta ölenler toplam nüfustan mı eksiliyor yoksa askere alınabilir nüfustan mı?
18
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Endsieg: Ultimate Victory
« Son İleti Gönderen: pistoltr Dün, 22:02:48 »
Yok arkadaş olmuyor. Defalarca kez denedim hiç olmadı. Savunma hatları kuruyorum her türlü şehi yapıyorum yinede işe yaramıyor. Zaten askerlerde ne ekipman var ne organizasyon nede tümen olarak askeri güç var. Kurland bölgesindeki askerlerle denedigim yalancı taaruz sayesinde Sovyet aisini o bölgeye biraz çekebildim ancak adamlar orayi imha ettikten sonra gene Berline girdiler. Batıda durdurabiliyorsunuz ama Sovyetler durmuyorlar adamların tümenleri tam güçte ve ekipman sorunu yok
tbrk*
Boşuna deneme hocam, adam imkansız yapmış. 4 orta sınıf zırhlı + 4 piyade tümeni + 2 hafif Macar zırhlısına karşı 3 Sovyet hafif zırhlısı + 7-8 piyade tümeni açık ara üstün geliyor. Gerçekte bu kadar kolay aşılmamıştı Budapeşte savunması. Bu modun gerçekçiliği Almanya'nın yenilmesinden ibaret ;)
19
HOI3 - Modlar / Ynt: Black Ice Genel Sohbet
« Son İleti Gönderen: pistoltr Dün, 21:53:18 »
Nihayet sonunda en uzun ABD oyunumu oynuyorum bu defa bitirmeye kararlıyım.
Yalnız barış zamanı o kadar silah yapmamaya çalıştım gidip yol liman havalanı yaptım yeter ki güçlenmeyeyim diye fakat buna rağmen şuan 42 sonuna yaklaşıyorum ve tükürsek Japonlar boğulacak gibi. Almanlar için daha girişimim yok.
Fakat mod saolsun ! uçak, tümen, konvoy ne varsa event ile veriyor. Hiç düşünmeme gerek yok. Strateji kurmama gerek yok sadece elimdekileri kullanmam yeterli.
Almanya ve Japonya zorluklarını en sona çektiysen güzel challenge olurdu aslında. Bunu HoI4'te Expert AI moduyla falan da güçlendirerek de yapmayı düşünüyorum bir ara.
20
Bizim aklımızdaki soru da bu. Neyse PDXCON'da öğreneceğiz.
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10