Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: CUNTA
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 14:08:30 »
Mükemmel olmuş :)
2
« Son İleti Gönderen: mixedindustry Bugün, 13:46:22 »
Takip  :popcorn:
3
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - İtiraflarınız
« Son İleti Gönderen: pistoltr Bugün, 13:39:13 »
İlk oyunumda Almanya ile - Ulusal Odak ne bilmiyordum - Avusturya'ya dalmıştım. Başarılıda olmuştum fakat Fransa bir sene sonra savaş ilan etti. Maginot hattını bilmediğim için 1 Milyon insan kaybetmiştim. En son Fransiz tankları Frankurt'a giriyorlardı. Sonrası zaten Alt+ F4   tbrk*
Frankfurt'a, Dortmund'a girilince atılan o alt + f4'ler...
4
« Son İleti Gönderen: pistoltr Bugün, 13:35:00 »
Güzel +rep +takip
5
Konu Dışı / Ynt: Günce
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 13:22:45 »
Adam gibi bir restorana gir. Tiplerle de arttırırsın maaşını. Benim tiplerle maaşım günlük 120 150 arası değişiyordu. tbrk*
6
« Son İleti Gönderen: vakanüvis Bugün, 13:08:27 »
Allah kolaylık versin.Çok sıkıntı olacak bir durum.
Sağ ol dostum
Bir karar vermek için foruma sorayım dedim. Yaz tatilinde 1-2 aylık bir işe başlayım diyordum. 2 seçenek var: 1.si Evimizin çok yakınında bir simit kafede garsonluk. Sabah 7 akşam 6 çalışacağım. Diğeri ise bir fabrikada montaj işçiliği. Zor bir iş değil oturduğum yerden çalışacağım. Fabrika eve 1 saatten uzak bir mesafede ve Sabah 8 akşam 5 çalışacağım.
  İkisinde de eve geldiğim vakit yaklaşık olarak aynı olacak. Maaş ise tam belli değil ama ikisi de birbirine yakın. YArına kadar karar vermem lazım. Görüşlerinizi bekliyorum.

Not: Yeni konu açıp açmama arasında da kararsız kaldım. :drunk:
Bilemiyorum
7
« Son İleti Gönderen: alemdar1227 Bugün, 13:04:33 »
Bir karar vermek için foruma sorayım dedim. Yaz tatilinde 1-2 aylık bir işe başlayım diyordum. 2 seçenek var: 1.si Evimizin çok yakınında bir simit kafede garsonluk. Sabah 7 akşam 6 çalışacağım. Diğeri ise bir fabrikada montaj işçiliği. Zor bir iş değil oturduğum yerden çalışacağım. Fabrika eve 1 saatten uzak bir mesafede ve Sabah 8 akşam 5 çalışacağım.
  İkisinde de eve geldiğim vakit yaklaşık olarak aynı olacak. Maaş ise tam belli değil ama ikisi de birbirine yakın. YArına kadar karar vermem lazım. Görüşlerinizi bekliyorum.

Not: Yeni konu açıp açmama arasında da kararsız kaldım. :drunk:
8
HOI4 - Modlar / MOD Brave New World
« Son İleti Gönderen: TürkHan Bugün, 12:57:46 »

Brave New World

(aç/kapa)

9
Paradox Interactive / Ynt: Mobil grand strategy oyunu ?!!
« Son İleti Gönderen: alemdar1227 Bugün, 12:55:10 »
Bu iş için ek bir birim kuracaklarsa olur. Ama mobil oyun çıkartacağız diye mesela imperator rome oyununu geciktireceklerse hiç yapmasınlar. Ama şöyle içi dolu bir mobil gsg olursa iyi olur.
10
Modun türkçe yaması yok mu   :tired: :tired: çok üzdü
Oyunun kendisinde de Türkçe dil desteği yok.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10