İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - battle4royal

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 15
1
Bu İngiltere ve Fransa'nın yapay zekasından kaynaklı bi durum.

2
Tüm Afrika ülkeleri olacak mı? Harita buna uygun güncellenecek mi? Zira Afrika ülkelerinin büyük bölümü 60 ila 70 arasında bağımsızlığına kavuştu. Filistin meselesi, İsrail'in ortaya çıkışı, Arap İsrail savaşları gibi Ortadoğunun kaderini belirleyen ve Soğuk savaşın doğrudan etkisini gösterdiği kısımlar da olması lazım. Füze krizi, Kennedy suikasti gibi binlerce focus ve event yazılması da gerekiyor

3
Tarih / Ynt: Tarihle İlgili Sorularımız
« : 20 Şubat 2018, 22:20:06 »
Yanılmıyorsam Mustafa Armağan'ın bunla ilgili bir kitabı var(okumadım) bide televizyonda rastlamıştım tam hatırlıyamıyorum hangi kanal program olduğunu. Bilmediğim için soruyorum zaten.

Damat Ferit'in olmayan torunu ile röportaj yapan adam bu xD

4
Tarihini tam hatırlamıyorum ama 2. dünya savaşı sırasında ingiltere'nin düşürdüğü bir veya birden fazla türk uçağı vardı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Almanların Türkleri Sovyetlere karşı kışkırtmak için batırdığı denizaltılar var. Boş zamanın olursa ve elbet tarihlerini bulabilirsen bunları event olarak koyabilirsin. Oyunu tam bilmiyorum ama eventlerin eklenilebildiğini anladım.

Bu tip olaylar oldu. Düşürülen uçak yok ama 2. dünya savaşı sırasında bir sivil gemimiz batırıldı Akdeniz'de. Kimin tarafından batırıldığı belli olmasa da kuvvetli şüpheli Vichy Fransası'na ait bir destroyerdi. Alman denizaltısı boğaza sızmaya çalışırken yakalandı. Alman büyük elçi Von Papen'e suikast girişimi oldu. Bunun da sorumlusu kuvvetle muhtemel Sovyetlerdi. Bunların tamamı Türkiye'yi savaşa sokmaya yönelik hareketlerdi. Yine Almanlar Türkiye'yi işgal planı için sebepler oluşturmaya çalıştı. Operation Gertrud planları Kursk muharebesinden sonra Sovyet askerlerince ele geçirildi. Eventlar için ayrıca bir güncelleme yapacağım.

6
Hırsız şerefsizi bildirdim. Siz de bildirirseniz müteşekkür olurum.

"This mod is fake copy of one of exist steam workshop mod. This one is the original http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1221499969" şeklinde ihlal bildiriminde bulunabilirsiniz.

Hayır hırsızsın anladık ama hem hırsız hem salak olmak çok üzücü olsa gerek.

7
Kaplamadan bahsediyorsun sanırım ama benim onu yapabilecek kabiliyetim yok açıkçası. Sketch-Up ve Photoshop ile 3D modelleme yapıyorlar sonra onu 2D şeklinde düzleştiriyolar sanırım. He bu işten anlayan biri varsa yardımcı olursa ne ala... Araçlar için ise sadece teknoloji ağacı için çalışma yapacağım şu durumda.

8
Hearts Of Iron IV / Ynt: [Güncel Değil]Yunanistan Sorun
« : 18 Şubat 2018, 11:19:16 »
Arazi cezası yiyorsun kuzeyden

9
Hearts Of Iron IV / Ynt: Fps modunu atarmısınız
« : 16 Şubat 2018, 10:28:31 »
İşte şu tartışılan yeni üyelerin ilk gönderileri ile başlık açabilmesini engelleyen kuralın da gelmesi lazım. Gelen adam ihtiyacını aramaya üşenip burada konu açmasın yalan yanlış.

10
Hearts Of Iron IV / Ynt: Fps modunu atarmısınız
« : 15 Şubat 2018, 23:36:37 »
Başlık açarken forum kurallarına ve dil bilgisine dikkat edelim.

11
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Großdeutschland [EAI AAR]
« : 15 Şubat 2018, 11:24:21 »
Öyle miymiş lan gururlandım bak  :)

Kursk Muharebesi öncesi manevraları izlemeye ve ağır tankları incelemeye gitmişti. Tiger'in yanında da fotoğrafı var.

12
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kafkasya Empire Mod v0.2 [FİX]
« : 15 Şubat 2018, 10:58:30 »
General fotoğraflarında problem var. Ayrıca çok OP olmuşlar

13
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kürdistan [V0.5] Yeni Sürüm!
« : 15 Şubat 2018, 10:56:49 »
Keşke 2 günde bir güncelleme yapmayıp modu adam akıllı bitirdikten sonra yayınlasan. Güncelleme denilen şey biraz belirgin şeylerle yapılır.

14
Modun amacı ne?

15
oyun baya baya HOI4e evriliyor

16
Böyle bir konu açıyorsan ekran görüntüsü de ekle ki sorunu net anlayıp çözebilelim.

17
Bu kadar kapsamlı bir modun 1 yılda bile bitme ihtimali yok. EU4 modu gibi bir şey bu.

18
Fantastik mod yapılmasını protesto eden konuda fantastik eserlerin muhabbetinin yapılması xd

Konu kendi kendini imha etti zaten  :D ;D

19
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« : 12 Şubat 2018, 14:26:18 »
Korsan muhabbeti yasak

20
Kazakistan için bi ihtimal bulursunuz da diğerleri için zor gibi görünüyor. İngilizce döküman bulmanız lazım bol bol. Ancak öyle çıkar bir şeyler.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 15