İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - kerem1249

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 117
1
West Gold V Creaturius ekleyebilirsiniz. :)
TR'de olsaydın eklerdim. Kuzen tazminat olarak bana kendi 30 level hesabını verdi, o da Gold V oldu. :) Ancak bu sıralar küfürü bıraktığına emin olduktan sonra hesaba geçmesine izin verdim yine, kendim 0'dan başladım.

2
Yamanın sitesi yayından kalkmış. Acaba artık geliştirilmeyecek mi?

3
Modun mod dosyasında 1.22.0 'da 22'yi 23 yaparsanız oyununuzda çalışır kesin bilgi arkadaşlar.

4
Önceki hesabıma kuzen ban yedirmiş. :) Artık ona girmeyeceğim.
kerem1249 nickli yeni hesabımı ekleyebilirsiniz.

5
Konu Paradox oyunları hakkında genel değerlendirmelere kaydı, Paradox Interactive bölümüne taşıyorum. :)

6
Mod daha güncellemedi mi?
Armageddon arkadaşımız 1.23'e uygun Extended Timeline'i paylaştı: http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=53916

@fksahin @Agnostik ; Bu konuyu güncellerseniz ve indir linkine güncel sürümü eklerseniz iyi olacak arkadaşlar teşekkür ederim.

7
Europa Universalis IV / Ynt: Devlet Önerin
« : 20 Kasım 2017, 15:07:08 »
Lehistan-Danimarka :)

8
Bu oyuna ilgi Türkiye'de az. Bu sebeple Türkçe yama yapmaya çalışanların şevki kırılmış olmalı.

9
Kaiserreich / Ynt: [MOD] Kaiserreich
« : 19 Kasım 2017, 19:11:28 »
.MOD dosyanız varsa (eski sürümlerden) mod çalışacaktır. Eğer hiçbir .MOD dosyanız yoksa oyun istemcisinden oluşturun (mod klasörü olarak kaiserreich dosyalarının olacağı klasörü yazın).

10
The Great War / Ynt: [MOD] The Great War (Büyük Savaş)
« : 19 Kasım 2017, 17:55:59 »
İtalya olup saat 23:00 da başlayıp sabah 06:00'da tüm Afrika kıtasının ve İngilterenin %75'ine hakim bir şekilde oyunu bitirdim. henüz sene 1923. o kadar zevkliydi ki anlatamam. Yapımda emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Sanırım Antant'a katılmadın, Merkez Güçleri yanındaydın. :)

11
Çin odak ağacını beğendim. Ancak askere almada kesinlikle Britanya Hindistanı'nda olduğu gibi kısıtlama geleceğini düşünüyorum.

12
Yeni Dlcleri konuşmak için pek erken olsa da birşey söyleyeceksek yeni DLC'nin Balkanlar veya Kuzey-batı Afrika ile etkileşimli olacağını düşünüyorum.

13
Kaiserreich / Ynt: kasierreich
« : 18 Kasım 2017, 23:36:18 »
von Manstein Osmanlı'da? Çok değişik bir olay. Resim bende 8 saniyede yüklendi ayrıca.

14
Europa Universalis IV / Ynt: Steam
« : 17 Kasım 2017, 22:29:01 »
Tamam onu hallettim de 20 tl yatırdım ben.oyun 14.75.fazlalık boacomprada mı kalıyor?öyleyse onu nasıl steama aktarıcağım.
Para üstü ödeme aracına iade ediliyordur.

15
Teşekkür ediyoruz. :)

16
Merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki birçok sınavım ve başka özel hayatta işlerim olduğundan uzun süredir günlük çevirilerine yardım edememekteyim ve bu durum ne yazık ki bir süre daha böyle sürecek.
Diğer Yöneticilerimiz ise sadece idari işlerle veya teknik sorunlarla ilgilenmekle vazifeli; dolayısıyla çevirilere onlarda destek olamamakta.

Global Moderatörlerimiz de yüksek yoğunluk içerisindeler, foruma girmeye bile vakitleri pek fazla yok.
EU4 Moderatörlerimizden @Agnostik çevirilere yardımcı olamamasının gerekçesini yukarıda anlattı, kendisi sorulara hızla yanıt vermekte ve moderasyonu desteklemekte.
Bir diğer EU4 Moderatörümüz @fksahin 'Geliştirici Günlüğü' çevirileriyle yakından ilgilendi ve Multiplayer ile alakalı olan bir günlük dışında hepsini çevirdi. Oyunun yama notlarını çevirmemesinin muhtemel sebepleriyse şuan zamanı olmaması veya bunu yapması için talimat almamış olması olabilir. Ben kendisini yetkilendirirken ona 'Yama Notları' için birşeyler söylememiştim, 'Geliştirici Günlükleri'ni çevirebilmesini istemiştim. Kendisi foruma girdiğinde sizlerin Yama Notları konusundaki isteklerinizi okuyacaktır, eğer zamanı olursa da ayrı bir konu açarak (1.23 Persia (İran) Yama Notları gibi bir isimle) çevirecektir, bundan emin olabilirsiniz.

@AdolfUstpMert arkadaşımız ise kendi imkanları dahilinde yamanın anlaşılabilir olmasına çabalamış, kimse ondan birinci sınıf bir tercüme yapmasını beklememeliydi, hâliyle o da çevirisini spoiler içinde paylaşmış, memnun kalmayan arkadaşlar kendisine yüklenmek yerine çevirisini hiç okumayabilirlerdi.

Ben burada herkesin iyi niyet içinde olduğunu ancak yanlış anlaşılmalarla hatalı kelime kullanımları yapıldığını görüyorum. Paradoxfan ailesi olarak birbirimizi kırmamaya ve nazik olmaya dikkat edersek saygın ortamımızı korumuş oluruz.
Yeni yama ve DLC'nin herkesi memnun etmiş olmasını dilerim. Oyunlarınızda başarılar!

17
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: Çeşitlilik Modu
« : 15 Kasım 2017, 16:05:10 »
Prince of Terror'deki consumer goods %5'i kaldırmanı öneririm zira olumlu bonuslara göre çok olumsuz.

18
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« : 15 Kasım 2017, 15:17:21 »
Peki ABD de degisiklik yapacak misin? İdeolojik olarak?
Yok, bu yanlış olur, Mihver fazla güçlenir.

19
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« : 15 Kasım 2017, 14:29:49 »
Her sey ram olup cikarsa daha iyi olur bence. Bu arada modun hikayesi ne?
Modda Birinci Savaşı İtilaf Devletleri kazanıyor gerçek hayattaki gibi. Ancak sonrasında cereyan eden olaylar (Müttefiklerin lehine) daha farklı oluyor. Ve Ortadoğu daha fazla mekanikli bir bölge olacak, şuan İtalya 2 Motorize Tümeni ile tüm Müttefik Ortadoğu'yu alabiliyordu, modda böyle olamayacak.

Ayrıca SSCB Almanya'ya karşı biraz daha zayıf olacak, Çin'de Japonya'ya karşı. Savaşı kazanmada olan ABD etkisinin hissedilmesini istiyorum.

20
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« : 15 Kasım 2017, 11:20:31 »
Arkadaşlar v0.2'de tüm odakların tamamlama ödülleri olsun mu? Yoksa modu salt odak ağaçlarıyla (çoğunun bitirme ödülü daha yok) mı çıkarayım hemen? Odak tamamlanması bir hafta alır.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 117