İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - HaylHitler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 23
1
Soykırım Victoria 2'de var. EU 4'e de gelebilir.

2
HOI4 - Modlar / Ynt: [WIP] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« : 18 Şubat 2018, 21:32:56 »
Vay be. Odak ağacı güzel olmuş. İşte toplanıp böyle içeriği olan modlar yaparsanız başımızın üstünde yeriniz var. Forumda mod yapan arkadaşlar sadece harita boyayıp mod diye paylaşıyorlar.

3
Kaiserreich / Ynt: Kaiserreich Gelişim Durumu
« : 17 Şubat 2018, 11:02:29 »
0.6 sürümü Waking the Tiger'ın çıkışından sonra gelecek. Çin reworkünü de içerecek kapsamlı güncellemede DLC'nin mekanikleri moda yedirilecek. Daha aylar var anlayacağınız.
0.6 Çin reworkünü içermeyecek. Son günlüğün ilk paragrafına bak. Şimdiye kadar açıkladığımız - Çin dışında - her şey 0.6'da olacak demişler.

4
DLC'lerin olması zorunlu olmuş şimdi. Hoş olmamış. Together for Victory'si olmayan adam modu oynayamayacak.

5
Modu Steam'de indirmek için neden her iki DLC'ye ihtiyaç var? Eski sürümde DLC'lere gerek yoktu.

6
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Großdeutschland [EAI AAR]
« : 03 Şubat 2018, 01:02:52 »
Bilmeyenler için söyleyeyim Manstein'in yanındaki Cemil Cahit Toydemir  ;)
Öyle miymiş lan gururlandım bak  :)

7
Biz öylemi dedik yahu :D Benim en sinir olduğum şey hep bunlar ameriganın oyunları diyenlerdir naptınız hocam xd.
Sadece genel modlarda türkiye veya Osmanlı önemsenmiyor.
Knk nasıl önemsenmiyor? Kaiserreich'te Osmanlı en detaylı devletlerden biri, Millennium'da çoğu ülkenin generali bile eklenmemişken Türkiye'nin onlarca eventi içeriği var. Turkish March sub modunu ana moda entegre edecekler sonraki update'de. Kasten Türkiye üzerinde çalışmama gibi bir durum da yok açıkçası.

8
Aynen aynen, bunların hepsi Amarıga'nın oyunları zaten.

9
El emeği göz nuru Karaman>Rum 8| 8|
Kör diyen Hiledir.  evil* evil*Çok iyi oynamışsın Elessar tebrikler. Hile olmadığı apaçık belli zaten.

10
Hearts Of Iron IV / Ynt: cem yılmaz HOI4te !??
« : 01 Şubat 2018, 13:45:59 »
mod ekibinin HOI4 takımından geniş olduğunu bizzat devopler ağzından duymuştum ama bu kadarı da şaşırttı artık bu arada osmanlıda Saray darbesi event serisi de mi easter egg !??
Hayır, eğer Axis'i yenersen her oyunda saray darbesi oluyor.

11
Hearts Of Iron IV / Ynt: cem yılmaz HOI4te !??
« : 31 Ocak 2018, 21:02:58 »
Kaiserreich'ten. Modda bulunan birçok easter egg'den bir tanesi. Geliştirici takımında iki Türk var ayrıca ikisi de arkadaşım. İnce düşünmüşler.

12
İyi güzel, daha çok yeni olay, mekanik tamam da şu Balkanlar bölgesine bir el atsalar fena olmaz. Çok zor değil iki üç bölge daha fazla yapmak. İrlanda onlarca vilayetten oluşurken koca Bulgaristan bölgesi 4 bölgeden oluşuyor. Geliştiricilere paradoxplaza'da yazması lazım birinin. Her ülkenin haritası yeniden çizilirken oyunun başından beri Balkanlar Arnavutluk dışında vilayet geliştirmesi almadı. @fksahin

13
8 Mart ne ya 2019'da çıkarsalardı bari. Her DLC'ye 6 ay bekleyeceksek...

Tarih kesinleşirse modu yayınlayacağım.
Güncelle artık modunu. Kesinleşti tarih, Mart ayında çıkacak. Zaten yeni yamaya uyumlu yapmak için yeteri kadar zamanın olacak.

14
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Black Ice
« : 30 Ocak 2018, 20:07:58 »
Yeni bilgisayara geçince modun ne kadar güzel olduğunu anladım, eski bilgisaymaz cidden çok kastırıyordu, modu kurmuş ancak oynayamamıştım. Şimdi tüm hırsımı çıkartıyorum.

15
Rise of Evil modunda Gulag veya Yahudi kampı yapabiliyorsun. Birkaç modda daha var bu mekanik, yeni bir fikir değil. Tarihi Türkiye moduna yüzeysel olarak ekleyebilirsin.

16
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]Modern Day 4
« : 29 Ocak 2018, 00:17:46 »
Yeni sürümü indirip internetinizi heba etmeyin. Birkaç küçük bug düzeltmesi yapmışlar sadece. Asıl büyük update yeni DLC'den sonra gelecek.

17
DLC için tarih verildi mi?

18
Nüfus sisteminin yerini şimdilik development mekaniği dolduruyor. Gereksiz yani. Ama nüfus ekleyen Meiou and Taxes modunu deneyebilirsin.

19
Hani çoğu kişi diyor ya daha ne ekleyebilirler diye, eklenecek bir şeyler buluyorlar işte. Oyuncular açısından da güzel bir durum, daha detaylı bir EU 4, geliştiriciler için de güzel bir durum, daha çok satılacak DLC.

20
Vay be, güzel Suriye hikayem dördüncü olmuş. Tebrikler beyler. Hak ederek kazandınız.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 23