Gönderen Konu: DLC Rehberi HOI4 - Together for Victory Oyun Rehberi  (Okunma sayısı 1214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kerem1249

HOI4 - Together for Victory Oyun Rehberi
« : 07 Nisan 2018, 17:21:18 »
Together for Victory DLC'si ile oyuna eklenen özellikleri nasıl kullanacağınızı burada bulacaksınız.

Ödünç İsteme
Bir başka ülkeden ödünç verme ve kiralama kapsamında teçhizat isteyebilirsiniz. Genellikle Demokratik devletler, kendi ideolojilerindeki ülkelerin yardım isteğini kabul eder.

Gelişmiş Kukla Yönetimi
Kendine bağlı ülkeleri ustaca bir akılla yönet. Bu eklenti sayesinde artık kuklalarını kendine daha da bağımlı hale getirebilir, askerlerine el koyabilir, topraklarında fabrikalar kurabilirsin. Britanya bu özellik ile her zamankinden daha güçlü. Fakat Çin'i ele geçirebilirse, Japonya da bu derebeylik gücüne ortak olacak.

Blitzkrieg Emri Ver
Blitzkrieg komutunu kullanarak belirlediğiniz bir alanı ele geçirin!

Geleceğe Odaklan
Büyük Britanya'nın himayesinde doğan ve II. Dünya Savaşı'na etki eden Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Hindistan dominyonları için yapılmış özenli odak ağacı ile ulusunuzu geleceğe taşıyın.

İlim Birliği
İngiliz Milletler Topluluğu üyeleri, araştırmalarına birlikte yön veriyor ve bu onlara daha çabuk araştırma olanağı veriyor.

Hedef Ülke: Birleşik Krallık
Together for Victory eklentisi asıl olarak Birleşik Krallık'a odaklanıyor. Bu DLC'e sahip olduğunuzda Birleşik Krallık veya onun dominyonlarından birini oynayın. Kraliyet adına tüm dominyonları Avrupa Barışını sağlamak için yönetin veya onlardan biri ile bağımsızlığınızı elde edin.

Telif Hakları
(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 17:21:43 Gönderen: kerem1249 »
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.