Gönderen Konu: MOD Kürdistan [V0.5] Yeni Sürüm!  (Okunma sayısı 5653 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 1 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Ynt: [MOD] Kürdistan [V0.4]
« Yanıtla #40 : 13 Şubat 2018, 09:25:15 »
Hiçbir şey kaldırıldıp değiştirilmeyecek. Memnun olamayan girmesin, bakmasın konuya.

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #41 : 13 Şubat 2018, 09:53:49 »
Arkadaşlar her fikire saygı duymak bizi zenginleştirir ve güçlendirir. Modu sevmeyebilirsiniz ancak saygı duymalısınız. Hearts of Iron IV'te Kürdistan görmek istemiyorsanız en basit seçenek olarak modu oynamazsınız. Modu indirip Türkiye ile Kürdistan'a savaş ilan edebilir ve tamamen ilhak edebilirsiniz.

İlâveten; Büyük Yunanistan gibi bir modda bile böylesi bir tepki oluşacağını düşünmüyorum. Unutulmamalıdır ki Türkiye'de en az 7 Milyon Türk kimliğine sahip Kürt kökenli vatandaşımız bulunmaktadır ve bunların teröre silahlı veya maddi destek veren kısmı ortalama 300.000 kişi ve bu da Kürtlerin %4.5'una denk gelmekte. Doğu Anadolu'nun Küçük bir kısmının ihaneti halkın tamamını zan altında bırakmamalıdır.
Ayrıca bilinmelidir ki bu tür bir esere böylesi bir tepki genellikle İran, Kuzey Kore gibi baskı devletleri tarafından verilir. Yapılanlar hoşgörü kültürüyle uyuşmuyor.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2018, 10:35:40 Gönderen: kerem1249 »
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı Eq1NoX

• Azab
  • *
  • Günümüz Mod [Türkçe] Projesi Başlamıştır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 13 Şubat 2018, 10:09:13 »
Arkadaşlar o paçavralar sadece oyunlarda ülkesini kurar zaten. Gerçekte asla kuramayacaklar. Yani bu bir oyun. Olayı ciddiye almayın bu kadar.
"Benim ustam Il-Duce'dir, ama onun ustası da Mustafa Kemal'dir."

Adolf HITLER

'Hitler’in Sofra Sohbetleri' Kitabından Alıntıdır!

GÜNÜMÜZ MOD [TÜRKÇE] PROJESİ BAŞLAMIŞTIR!

Çevrimdışı Balaman

• Azab
  • *
  • Yenileceğinden korkan, daima yenilir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Şubat 2018, 14:30:30 »
Bu alt tarafı bir mod, işi bu kadar siyasete dökmeye gerek yok. Arkadaşımızın canı istemiş emek vermiş yapmış fazla abartmanın alemi yok.

Çevrimdışı niko.berno

• Müsellem
  • *
  • Hearts of Iron IV : Modder
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Şubat 2018, 14:41:02 »
Bu alt tarafı bir mod, işi bu kadar siyasete dökmeye gerek yok. Arkadaşımızın canı istemiş emek vermiş yapmış fazla abartmanın alemi yok.
Yorumun için teşekkürler.
Hearts of İron'da mod yapıyorsanız yardımcı olabilirim
Discord:niko.berno

Çevrimdışı niko.berno

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: [MOD] Kürdistan [V0.5] Yeni Sürüm!
« Yanıtla #45 : 14 Şubat 2018, 16:07:03 »
Yeni Sürüm (v0.5) geldi!
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 21:26:52 Gönderen: niko.berno »

Çevrimdışı RoadWarriror

« Yanıtla #46 : 14 Şubat 2018, 20:39:17 »
Yeni Sürüm (v0.5) geldi!
NOT: Gelen eleştiriler üzerine v0.6 Sürümü son sürüm olacak.
Sakın eleştirilere maruz kalıp pes etme! Bende bir mod yapımcısıyım ve ilk modumu çıkarınca bundan daha ağır eleştirilere maruz kaldım, ama ne yaptım?
Pes etmedim asla ama asla pes etmedim! Yapılan eleştiriler seni bunaltmasın ben her zaman seni destekliyorum. Bende yaşadım bu durumu bende modumu iptal etme noktasına geldim, ama sırf bu eleştirenlere inat hırslandım ve modu daha güzel bir hale getirdim şimdi ise eleştiri yapan kişi kalmadı. Sırf eleştiri yaptılar diye(ki bu eleştiriler modla bile alakası yok hep siyaset karıştırılmış işin içine oda sırf arkadaş şikayetçi değil diye ceza vermedim! Ama eğer bir daha siyasetle ilgili bir eleştiri yapılırsa yapılan kişiye şevk kırma adı altında ceza vereceğim veya alması için elimden geleni yapacağım!)pes etmen gerekmiyor sırf onlara inad hırslan ve modu daha güzel bir hale getir! Herşey senin elinde hadi bakalım başarılar...
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2018, 20:39:41 Gönderen: RoadWarriror »

Çevrimdışı Dani37

• Azab
  • *
  • Yeniyim buralarda.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 14 Şubat 2018, 20:47:42 »
Sakın eleştirilere maruz kalıp pes etme! Bende bir mod yapımcısıyım ve ilk modumu çıkarınca bundan daha ağır eleştirilere maruz kaldım, ama ne yaptım?
Pes etmedim asla ama asla pes etmedim! Yapılan eleştiriler seni bunaltmasın ben her zaman seni destekliyorum. Bende yaşadım bu durumu bende modumu iptal etme noktasına geldim, ama sırf bu eleştirenlere inat hırslandım ve modu daha güzel bir hale getirdim şimdi ise eleştiri yapan kişi kalmadı. Sırf eleştiri yaptılar diye(ki bu eleştiriler modla bile alakası yok hep siyaset karıştırılmış işin içine oda sırf arkadaş şikayetçi değil diye ceza vermedim! Ama eğer bir daha siyasetle ilgili bir eleştiri yapılırsa yapılan kişiye şevk kırma adı altında ceza vereceğim veya alması için elimden geleni yapacağım!)pes etmen gerekmiyor sırf onlara inad hırslan ve modu daha güzel bir hale getir! Herşey senin elinde hadi bakalım başarılar...
Bence Doğru dedin.
Ne mutlu Türküm diyene!

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #48 : 14 Şubat 2018, 21:13:19 »
Sakin kardeş, bu modun oynanabilirliği baya az. İndirince devletten dolayı insanın oynayası gelmiyor ki başka mod yapsın daha iyi.
HavHav

Çevrimdışı RoadWarriror

« Yanıtla #49 : 14 Şubat 2018, 21:21:08 »
Benim sinirlendiğim şey o değil mesele arkadaş bir mod işine girişmiş, ve bazı forum üyeleri yüzünden modla alakası bile olmayan eleştiriler yüzünden modu bırakma durumuna gelmesidir. Belki daha güzel modlar çıkaracak ama bazı forum üyeleri yüzünden daha şimdiden güveni kırılmış bile... krk*

Çevrimdışı niko.berno

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 14 Şubat 2018, 21:26:37 »
Yorumun için teşekkür ederim, Moderatörüm.

Çevrimdışı battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #51 : 15 Şubat 2018, 10:56:49 »
Keşke 2 günde bir güncelleme yapmayıp modu adam akıllı bitirdikten sonra yayınlasan. Güncelleme denilen şey biraz belirgin şeylerle yapılır.

Çevrimdışı CemAltunoglu

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 17 Şubat 2018, 14:40:09 »
Eline sağlık güzel bir mod olmuş böyle modları seviyorum Siyaset vs diğenleri takmamanı öneririm hür düşüncenle oluşturduğun bir mod isteyen Türkiyeyi alır ilhak eder isteyen kürdistanı alır iran ı ilhak eder güzel bir mod eline sağlık.

Çevrimdışı niko.berno

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 06 Mart 2018, 08:38:23 »
Kim geldi acaba?, tabi ki ben özlemişim ya, modun yapımına devam edeceğim.

Çevrimdışı RoadWarriror

« Yanıtla #54 : 06 Mart 2018, 11:45:45 »
Kim geldi acaba?, tabi ki ben özlemişim ya, modun yapımına devam edeceğim.
İnşallah...

Çevrimdışı Muhibbi

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 23 Mart 2018, 17:43:25 »
Modu indiripmod dosyasının içine attım ama mod listesinde gözükmüyor sebebi nedir yardım eder misiniz

Çevrimdışı RoadWarriror

« Yanıtla #56 : 26 Mart 2018, 17:23:31 »
Modu indiripmod dosyasının içine attım ama mod listesinde gözükmüyor sebebi nedir yardım eder misiniz
Dosyaları eksiksiz attığından emin ol. ;)

Çevrimdışı Muratbaykam

• Azab
  • *
  • SAGANAGAGE
    • Profili Görüntüle
    • Adress
« Yanıtla #57 : 04 Nisan 2018, 17:18:21 »
Şu modu Allah ve Peygamber rızası için kaldır.

Çevrimdışı serdengecti1

« Yanıtla #58 : 04 Nisan 2018, 19:21:20 »
Şu modu Allah ve Peygamber rızası için kaldır.
Allah'ı peygamber'i karıştırmaya ne gerek var aptal mısın?Adam emek vermiş bir mod yapmış.İndirmek isteyen indirir,istemeyen indirmez. Kimsenin burda pkk destekledigi falan yok ki bu pkk devleti degil kürdistan devleti.Yazmıyayım diyorum da bu kadar da olmaz arkadaş.
Modcu arkadaş sen bunları boşver çalışmaya devam et güzel mod  tbrk*
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 19:42:58 Gönderen: Agnostik »

Çevrimiçi pistoltr

« Yanıtla #59 : 04 Nisan 2018, 20:05:43 »
Modun direkt "Kürdistan" şeklinde olmasından hoşnut değilim açıkçası. O dönemde Kürtçü görüşler tarafından henüz devlet adı olarak "Kürdistan" tasarlanmamıştı, yani "Kürdistan" olarak bahsedilen tek adresin farkına varmanızı umuyorum. Mod için "Kürt Devleti/Kurdish State" tarzı bir ülke adını kullanmanızı öneriyorum. Ayrıca amacınız ne kadar Kürtçülük olmasa da insanlar illa ki milliyetçi zihniyetleriyle hareket edip daha da tepki göstermeye devam edecekleri için modun konu başlığına "Alternatif Tarih" tarzı bir ekleme yapmanız da uygun olur.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 20:06:00 Gönderen: pistoltr »