Gönderen Konu: MOD Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu(v1.4)-Yayınlandı  (Okunma sayısı 66320 defa)

battle4royal ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stalker

araştırma ya yönelebilirsin kendi silahlarımız tanklarımız vb...

Çevrimdışı TürkHan

Hocam Sadabat Paktı odağında bir pakt kurulsa yani ittifak olsak çok güzel olur böyle olmamış. Bir de Balkan Antantı'nı da eklersen çok güzel olur.
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimiçi battle4royal

Hocam Sadabat Paktı odağında bir pakt kurulsa yani ittifak olsak çok güzel olur böyle olmamış. Bir de Balkan Antantı'nı da eklersen çok güzel olur.

Sadabat Paktı bir çeşit saldırmazlık anlaşmasıydı. Bu yüzden saldırmazlık anlaşması olarak yaptım. Balkan antantı ise zaten mevcut. 1934'te yapılmıştı ve bu yüzden Romanya Yugoslavya ve Yunanistan ile saldırmazlık anlaşmamız var.

Çevrimdışı TürkHan

Sadabat Paktı bir çeşit saldırmazlık anlaşmasıydı. Bu yüzden saldırmazlık anlaşması olarak yaptım. Balkan antantı ise zaten mevcut. 1934'te yapılmıştı ve bu yüzden Romanya Yugoslavya ve Yunanistan ile saldırmazlık anlaşmamız var.
Hocam ama bir ülkeye saldırı olursa diğer ülkeler onları koruyacaktı bence yaptığınız yanlış.

Çevrimiçi battle4royal

@BatuHqn Öyle olsaydı Mayıs 1941'de Irak'ın ve Eylül 1941'de İran işgal edildiğinde Türkiye, Britanya ve Sovyetler'e savaş ilan etmek zorunda kalırdı. Pakt 1941'de bozuluyor zaten.

Açıklama kısmını ben kendim uydurmadım Vikiden aldım.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2017, 13:20:58 Gönderen: battle4royal »

Çevrimdışı TürkHan

@BatuHqn Öyle olsaydı Mayıs 1941'de Irak'ın ve Eylül 1941'de İran işgal edildiğinde Türkiye, Britanya ve Sovyetler'e savaş ilan etmek zorunda kalırdı. Pakt 1941'de bozuluyor zaten.

Açıklama kısmını ben kendim uydurmadım Vikiden aldım.

Peki Hocam bize yanlış öğretmişler kusura bakmayın :) Ama kendi Paktımızı kurabileceğimiz bir Odak olsa güzel olurdu.

Çevrimiçi battle4royal

odak ağacını geliştireceğim merakınız olmasın

Çevrimdışı Stalker

biliyorum kolay iş değil ama şu odak ağacında özellikle sanayi alanında yeni ağaçlar getirseniz iyi olur.
bu arada lütfen kendi silahlarımız tanklarımız uçaklarımız olsun  tbrk*
@battle4royal

Çevrimdışı TürkHan

odak ağacını geliştireceğim merakınız olmasın
Kolay Gelsin Hocam.

Çevrimdışı Furkan 65

Sanırım Opaklık biraz fazla oldu ama resmi biraz eskittim.
(aç/kapa)

Çevrimiçi battle4royal

Vov güzel iş. Ten rengi iyi tutmuş. Renklendirmeleri sana mı versem :))

Çevrimdışı Furkan 65

Ben eskitirim ama renklendirirsem herkes burayı terk eder  evil*

Çevrimiçi battle4royal

Ahaha eskitme güzel olmuş. Ancak oyun orjinalde daha keskin hatlar daha karikatürize edilmiş halde yapıyor.

Çevrimdışı Furkan 65

Biliyorum hafif bir yağlıboya-karikatür havası esiyor.

Çevrimiçi battle4royal

v1.2 ile Yunan'ın üstüne İzmir Marşı ile Moskof'un üstüne Kafkasya Marşı ile yürüme dönemi başlıyor :)

(aç/kapa)

Çevrimiçi kerem1249

Konu sabitlenmiştir çalışmaların devamını dilerim.
Egemenlik Ulusundur.

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~
9 Eylül 1922, İzmir'in Kurtuluşu.

Çevrimdışı 25itroy25

Bu mod un sürümü nedir acaba ?
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Furkan 65

1.4.2

Çevrimdışı TürkHan

1.4.0da oynuyorum sıkıntı yok.

Çevrimiçi battle4royal

1.4.0 ve 1.4.1 ile de çalışır. Ancak 1.4.2'de gelen bazı özellikler göünmüyor. Bu arada cuma günü yeni güncellemeyi yükleyeceğim.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.