Gönderen Konu: MOD Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu(v1.5.5)  (Okunma sayısı 98288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YasinSaka

• Burjuva
  • *
  • Kaygılı, çok kaygılı bir kişi...
Hocam, son durum nedir?

Çevrimdışı battle4royal

henüz yazmaya başlamadım. bug fixler çıksın o zaman yazarım

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: YasinSaka

Çevrimdışı midlink

Yeni gelecek yamada ne gibi değişiklikler olacak?
Bide Atatürkün 1938 de ölmemesi uzun yaşaması gibi hayali bir focus three ekleme şansın varmı?xD

Çevrimdışı Eq1NoX

• Genel Moderatör
  • Senyör
  • *
  • Beğenildi: 62 kere
  • "Kılıç bak, koca bir tarih göçüyor!" / Mehmet Ögül
Başlıkta 'Tarihi' yazıyor. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 1938 yılında maalesef ki vefat etmiştir. Mod tarihi bir şekilde ilerlediği için mümkünatı olamaz.

Çevrimdışı battle4royal

Yeni güncelleme rework ve update şeklinde 2 bölüm olacak. Yeni danışmanlar kaliteli renklendirilmiş portreler eklenecek. Askeri danışmanlar de tarihi açıdan rework yapılacak. Generalleri sıkı bir elden geçirdik ve o da tarihi olacak. MTG ile birlikte gelen özellikle doğrultusunda Amiraller ekledik. Alternatif tarih odak ağacı rework olacak. Faşist ağacı büyük oranda değişecek. Turan faction kurulabilecek. Yeni eventlar olacak vs vs şimdilik bunlar aklımda. Mümkün mertebe erken çıkarmak niyetim ancak. Portre işleri çok zahmetli. en iyi ihtimal 1 portre 3 saat alıyor. Bu portrenin kalitesine göre 10 saate kadar çıkıyor. Haftada 2-3 tane yapıyorum ve 12 tane daha portre var çalışılması gereken.

Çevrimdışı midlink

Eline koluna sağlık hocam şuanki haliyle bile çok kaliteli zaten yeni haliyle daha da efsane olacak gibi

Çevrimdışı Azeltek

• Soylu
  • *
Man of The Guns sürümü için güncelleme gelecek mi ?

Çevrimdışı battle4royal

Çevrimdışı Matrix4290

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
Modu oynamayı çok istiyorum fakat 1.5.4 olduğu için oynayamıyorum. Ne zaman çıkar acaba mod?

Çevrimdışı batuuucrr

Bende öyle yeni oyuna başlamak istiyorum ama mod 1.6.1'e uyumlu olmadığından başlayamadım..

Çevrimdışı battle4royal

1.6.2 ile gelmeye çalışacak. 1.6.3 gelirse onunla gelecek. sabahın şu saatinde onun için uğraşıyorum :)

Çevrimdışı batuuucrr

Beklemedeyiz..  :)

Çevrimdışı desron

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
f5 yapmaktan ciğerimiz soldu yıldız forvet transferi gibi bekliyoruz.

Çevrimdışı battle4royal

cumartesi yazmaya başlayacağım ne zaman biter bilmiyorum ama 1 haftayı bulmaz

Çevrimdışı Matrix4290

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
Bu haliyle oyun çökmeden oynanamıyor değil mi?

Çevrimdışı battle4royal

Çevrimdışı battle4royal

Modu uyarlamaya ve geliştirmeye başladım. Uyarlama büyük oranda bitti. Update kısmına geçeceğiz.

Bir karar almak zorunda kaldım ve bu kararı ne yazık ki uygulamak zorundayım. Daha önce Steam dışında da doğrudan link ile yayınlamıştım. Ancak 2 defa hırsızlık yaşadım ve birileri iyi niyetimi suistimal ederek attığım doğrudan linkleri utanmadan bir de Steam'de yayınladı. Bu sebeple oyunu sadece steam üzerinden yayınlayacağım.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2019, 04:06:39 Gönderen: battle4royal »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: YasinSaka

Çevrimdışı bbjx

Modu uyarlamaya ve geliştirmeye başladım. Uyarlama büyük oranda bitti. Update kısmına geçeceğiz.

Bir karar almak zorunda kaldım ve bu kararı ne yazık ki uygulamak zorundayım. Daha önce Steam dışında da doğrudan link ile yayınlamıştım. Ancak 2 defa hırsızlık yaşadım ve birileri iyi niyetimi suistimal ederek attığım doğrudan linkleri utanmadan bir de Steam'de yayınladı. Bu sebeple oyunu sadece steam üzerinden yayınlayacağım.

Bir oyuna 24  lira vermeye erinen insan, insanların iyiliği için hazırlanmış modları da kendinin gibi paylaşır.Doğru bir karar almışsınız.Umarım mod hakkettiği kadar daha fazla oyuncuya hitap eder.Başarılar dilerim.
Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfadıyız,
Tufanları gösteren, tarihlerin yâdıyız,
Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti,
Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız.

Çevrimdışı Eq1NoX

• Genel Moderatör
  • Senyör
  • *
  • Beğenildi: 62 kere
  • "Kılıç bak, koca bir tarih göçüyor!" / Mehmet Ögül
Her ne kadar oyunum, orijinal olmasa da bu çok doğru bir karar @battle4royal
Bu zamanda internette hırsızlık çok yaygınlaştığından güvenilir adreslerde yayınlamak en doğrusu olurdu.
Modunda başarılar!

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: battle4royal

Çevrimdışı YasinSaka

• Burjuva
  • *
  • Kaygılı, çok kaygılı bir kişi...
Updatei upload diye okuyup durmuşum hüü. Sabırla bekliyorum.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.