Gönderen Konu: HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V3.6 Yayınlandı!  (Okunma sayısı 342216 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PCGamer2016

• Burjuva
  • *
  • Drittes Reich
Teşekkürler emeğine sağlık. Dediğin gibi eksiklikler var. Zamanla giderilir umarım. Tekrardan teşekkürler
Blitzkrieg / Waffenträger der Nation

Çevrimdışı FatihTr

Desteğiniz için teşekkürler. Silmenize gerek yok üstüne atabilirsiniz.

Çevrimdışı Emirhan Hocaoglu

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
Yeni sürüme ne zaman çıkar yama?

Çevrimdışı FatihTr

Yeni Sürümle Uyumlu.

Çevrimdışı Muro34

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
2 hafta oldu yeni sürüme uyarlayın şunu amerika oynicam bişe anlamıyom benim gibi cahiler için yapın şu türkçeyi :D

Çevrimdışı FatihTr

Yeni sürüme uyumlu fakat tam olarak Türkçe değil yapmaya çalışıyorum.

Çevrimdışı YsA

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
Hocam kolay gelsin eline sağlık yama çok iyi çok beğendim.
Oyun son sürüm için tamamen ne zaman Türkçe olur tamamı ne zaman çevrilir acaba?

Çevrimdışı FatihTr

Kesin bir tarih veremem fakat her hafta pazar günü yeni sürüm çıkıyor. 500-1000 satır arası çeviriyorum her yamada. Yeni gelen dlc 4-5 bin satır ona göre bir hesap yapabilirsin.

Çevrimdışı xMacroTR

• Burjuva
  • *
  • Sadece HOI4
Kapıda sevgilimi bekler gibi yama bekliyorum zaman geçsede oynasak  :)
“Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.”
-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı YsA

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
Bildiğim kadarıyla 1000 satırı çevrildi geriye 4000 satır kaldı yani 4 hafta sonra tamamen çevrilmiş olur doğru mu hocam?

Çevrimdışı Wanheda

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
 Hocam bu resimde oldugu gibi bazı yerlerde köpekler çıkıyor almanya oynadıgımda genel devlet ekranındada çıkıyordu başka ülkelerde denemedim bunları düzeltip sunma şansın var mı dili ingilizce yapıncada düzelmedi yamayı kaldırdım ancak öyle düzeldi
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 15:23:24 Gönderen: Wanheda »

Çevrimdışı mertguler16

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
Hocam bu resimde oldugu gibi bazı yerlerde köpekler çıkıyor almanya oynadıgımda genel devlet ekranındada çıkıyordu başka ülkelerde denemedim bunları düzeltip sunma şansın var mı dili ingilizce yapıncada düzelmedi yamayı kaldırdım ancak öyle düzeldi

Bende de bu sorun mevcut

Çevrimdışı Turan

• Asil
  • *
  • Yeni üye oldum.
Aynı sorun bende de var.

Çevrimdışı FatihTr

Çeviri ile ilgili sorunlar bu yamada düzelecek fakat köpek resmi olayı fonttan kaynaklı onu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Font dosyasının güncellenmesi gerekiyor. Eğer font dosyasını düzeltebilecek varsa iletişime geçerse iyi olur.

Hocam yeni sürüm ne zaman çıkar, her pazar çıkacak diyordunuz, bugüne yetişir mi acaba ?
Bir de yamada sorun var sanırım, ülke menüsünden ''Tebaaları Yönet'' sekmesine girilmiyor. Sizde de öyle mi ?

Çevrimdışı PCGamer2016

• Burjuva
  • *
  • Drittes Reich
Kardeşim yama ne durumda ?
Blitzkrieg / Waffenträger der Nation

Çevrimdışı FatihTr

Hearts of Iron IV - Türkçe Yama Çalışması V3.1 Çıktı

Ekran Görüntüleri v1.1 Fix :

(aç/kapa)

Özellikler V3.1

-Türkçe Karakter Desteği
-HOI4 Man the Guns 1.6.0 ile uyumlu.
-Türkçe Ayrı Bir Dil olarak bulunuyor. İstediğiniz Zaman İngilizce'ye çevirebilirsiniz.
-Çeviri Yüzdesi: %85
-Analiz Şeklinde Çeviri Yüzdesi (Balamir'e Teşekkürler)

Çeviri Analizi

Ekip

Aktif Olarak Çevirenler:

-FatihTr(Lider)

Yardımda Bulunanlar:

-Balamir(Analizci)
-Perverende(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Gundinho(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Hunglasx(Çevirmen)[Aktif Değil]
-3.Reich Empire(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Kazak(Çevirmen)[Aktif Değil]
-alperen1239(Çevirmen)[Aktif Değil]
-titatofb(Çevirmen)[Aktif Değil]
-wartis(Çevirmen)[Aktif Değil]
-Hertzoflar(Çevirmen)[Aktif Değil]

Kurulum:

-HOI4 Türkçe klasörünüN içindekileri oyuna atın bu kadar.

İndir V3.1 Turbobit

İndir V3.1 Sharemods

1000 Satır civarı çevrildi. Daha çok eksik var her pazar günü çıkaracağım yamalarla 1000'er satır çevirmeyi planlıyorum.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Caner Karaca

Çevrimdışı FatihTr

Yeni Sürüm çıktı. Köpek resmi ve çeviri hataları düzeltildi. Yeni dlc ile gelen Ideas, Decisions, Araştırmalar tamamen çevrildi.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Eq1NoX, Caner Karaca

Çevrimdışı xMacroTR

• Burjuva
  • *
  • Sadece HOI4
Hocam yeni sürüm ne zaman çıkar, her pazar çıkacak diyordunuz, bugüne yetişir mi acaba ?
Bir de yamada sorun var sanırım, ülke menüsünden ''Tebaaları Yönet'' sekmesine girilmiyor. Sizde de öyle mi ?
Hocam ''Tebaaları Yönet'' sekmesini kullanmak için dlcye ihtiyacın var.
“Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.”
-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı hodoko

• Köylü
  • *
  • Yeni üye oldum.
bu yama çalışması ve güncelleme için çok teşekkür ederim, emeği geçen herkese. kötü bir ingilizcem var, ne kadar uğraşsam da bir türlü geliştiremedim, bu tür iyi ingilizce isteyeyn oyunlarda mecburen yamaya ihtiyaç duyuyorum, bu yüzden de emek verip biz oyuncular için oyunu türkçeleştiren arkadaşlarıma sonsuz teşekkürü borç biliyorum, iyi dileklerim sizlerle... :yes: tbrk*

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.