Gönderen Konu: Dil Eklentisi HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V2.8 Yayınlandı!  (Okunma sayısı 265445 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FatihTr

Hocam 1 hafta sonra üniversite sınavım var kusura bakmayın. Tabiri caizse köpek gibi ders çalışıyorum şuan :) Decisions kısmının %70-80 civarını çevirmiştim onu yayınlayacağım bu hafta. Tam anlamıyla çevirmeye bir aksilik olmazsa 1 hafta sonra başlayacağım. Günde en az 2 saatimi ayırıp çeviriyi hızlı bir şekilde ilerletip bitirmek istiyorum. Önümüzdeki yamalar focus açıklamaları ve event üzerine olacak. Yani oyunu daha rahat oynamanıza olanak sağlayacak yerleri çevireceğim. Ayrıca Donanım Haber forumunda konu açmayı planlıyorum. Malum yardım eden olursa hızlı bir şekilde bitirebiliriz. Sonrasında CK2 çevirisini bitirmeye çalışacağım. Yeni oyun çıkana kadar bitirebilirsem o çeviriyi de başka oyunlar çevirmeyi düşünüyorum. Yeni oyun çıkınca ona da el atacağım tabi ki.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2018, 12:33:49 Gönderen: FatihTr »

Çevrimdışı vakanüvis

çok gizli proje için yamanın bazı bölümlerini yürütüyorum, helal edin çeviri ekibi  tbrk*
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı Furkan 65

Ekip mi?
Neyse...

Çevrimdışı FatihTr

Tek kişilik ekibim :) Ne imiş gizli proje acaba?

Çevrimdışı vakanüvis

Tek kişilik ekibim :) Ne imiş gizli proje acaba?
şşşt... öğreneceksiniz. Simdi değerli projemjiz çok gizli olmak ile mesgül. :P
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı RoadWarriror

• Community Manager
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün insanlar dünyadaki denizler gibi kardeşlerdi
    • Profili Görüntüle
Eğer çeviri ekibi hâlâ aktif duruyorsa, bende katılabilirim size. Çeviriyi 100% yaparız hep birlikte...
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 01:45:09 Gönderen: RoadWarriror »

Çevrimdışı casanova09

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
bu tr yama modernday4 için geçerli mi?

Çevrimdışı Furkan 65

Hayır, geçerli değil...

Çevrimdışı RoadWarriror

• Community Manager
  • Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Eğer çeviri ekibi hâlâ aktif duruyorsa, bende katılabilirim size. Çeviriyi 100% yaparız hep birlikte...
Ekip aktif değil anlaşılan. Konuyu ben devraliyorum.

Çevrimdışı rurik34

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
ne oldu şimdi FatihTr den RoadWarriror a mı geçti çeviri

Çevrimdışı rurik34

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bu konu ne durumda?

Çevrimdışı rurik34

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
kimse cevap vermiyor artık bu konuya ???

Çevrimdışı RoadWarriror

• Community Manager
  • Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu anlık bana geçmiş duruyor. Kesin değil ama.

Çevrimdışı FatihTr

Çeviri devam ediyor kimseye devretmiyorum yamayı özel meselelerim yüzünden çeviriye bakamadım. Çeviriye yardım etmek isteyen arkadaşlar yardım edebilirler fakat 24 bin civarı çevrilmiş yamayı "Ben devralıyorum" diyerek alınmaz. Benden izin almanız veya ağzımdan çeviriyi bıraktım isteyen alabilir diye bir şey duymanız gerekli. Fakat arkadaşımızın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum tabii ki. Yardım etmek istemiş sadece hala yardım etmek istiyorsa yardıma açığım. Önceden çevirdiğim kısımlar mevcut üstüne bugün de çeviri yapıp yeni sürümü yayınlayacağım. Decisions kısmında özellikle büyük ilerleme var bitti diyebiliriz. Modifier ve effects dosyaları da neredeyse bitti. Bugün bookmarks kısmını çevireceğim ve yayınlayacağım. Bu hafta sağlam bir çalışma ile yokluğumu telafi edeceğim. Yeni DLC çıkana kadar oyunu güzel bir yere getirmek istiyorum. Sizlerden özür dilerim haber vermediğim için. Dediğim gibi hatamı telafi edeceğimden şüpheniz olmasın. Saygılarımla...

Çevrimdışı FatihTr

Yeni Sürüm Çıktı! Bu sürümde güzel değişiklikler göreceksiniz. Bookmarks, Decisions, Ideas, Effects, Modifiers başta olmak üzere ve bir çok dosyada hatrı sayılır çeviriler yapıldı. Bir sonraki sürümde tüm ülkelerin Ideaları çevrilecek ve hali hazırda bitmemiş olan Odak Ağaçları da büyük ölçüde Türkçe desteğe kavuşacaktır. Sonraki sürümler de eventlere el atacağım.

Çevrimdışı Furkan 65

Çeviri yüzdesinde ne kadarlık bir ilerleme oldu?

Çevrimdışı HaylHitler

Aga bu nasıl komedi? Yamacı arkadaş konuya mesaj atmıyor diye koca çalışmayı nasıl kendi üzerinize devrediyorsunuz? Yamayı ortalık malı yaptınız.

Çevrimdışı FatihTr

Çeviri yüzdesinde ne kadarlık bir ilerleme oldu?

Çeviri yüzdesini ne yazık ki hesaplayamıyorum. Ama onun içinde yarın bir bakacağım en azından analize biten dosyaları yazacağım. Tam doğru bir yüzde vermese de en azından hangi dosyaların bittiğini görebilirsiniz.

Dediğim gibi kötü bir niyet olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten iyi bir niyet varsa ortada çeviriye yardımda bulunacaktır arkadaş.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2018, 13:13:22 Gönderen: FatihTr »

Çevrimdışı napolyon94

Adam senelerdir sırtlıyor :) bir sonraki DLC deniz odaklı olacagindan. Ve sahsen donanma asigi biri olarak Man in the Guns eventlerini cevirerek yardimci olmak isterim

Çevrimdışı FatihTr

Yazdım ismini bir kenara DLC çıkınca görüşürüz :) Yarın dosyaların analizi ile uğraşacağım biraz. Ne kadar işimiz var bir görelim. Sizde Analiz linkinden bu durumu görebilirsiniz. Şimdi 5 dosyaya baktım ve analizi güncelledim. Çeviri yüzdesinin düşeceğini sanmıyorum. 85-90 arası bir yüzde olacak gibi görünüyor. Yeni gelen dosyaları da ekleyeceğim analize. Hayırlısı artık.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.