Gönderen Konu: HOI 4 - Mod Sohbet Konusu  (Okunma sayısı 2199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vakanüvis

Ynt: HOI 4 - Mod Sohbet Konusu
« Yanıtla #20 : 06 Temmuz 2018, 22:30:46 »
gizli projemi bu sene çıkaramayacak gibiyim gbr*, seneye vic3 veya hoi5 çıkmaz ise bu modu görebileceksiniz......
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı turanak111

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Ağustos 2018, 23:17:45 »
Merhaba,foruma daha yeni katıldım ve bu benim ilk konum olacak.Biliyorum belki yanlış yere açtım konuyu belki de farklı bir yere yazmalıydım ama gerçekten bilmiyorum ne yapmam gerektiğini.
Benim sorunum ben hoi4 oynuyorum ve türkiye genişletme modu ile oynamak istemiştim.Hoi4 sürümüm 1.5.3 ben bu sürümümle bu modu oynayabilir miyim? Ben bu modu yükledim ve mod klasörüne attım not defterinde support systemi 1.5.3e ayarladım.Oyunu açtım 2016 ya girdim ülkemi seçtim.Oyun yükleniyor yükleniyor bitmek üzereyken tak oyundan atıyor.İlk defa mod yüklediğim için belki yanında Modern Day modu lazımdır diye onu da yükledim.2 sini birden seçince bu sefer daha oyun açılırken atıyor oyundan yani yüklenme ekranında single playere basmadan önce.Ancak oyun normalken yada türkiye genişletme modunu seçmediğim sadece modern day mod la falan rahat oynanabiliyor hiç bir sorunum yok.Ne yapabilirim anlatırmısınız 3 gündür uğraşıyorum ve bulamadım :wall: :wall:

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #22 : 15 Ağustos 2018, 23:22:34 »
Öncelikle foruma hoş geldin, Türkiye genişletme modu dediğin Millenium Dawn için yapılan mod mu?
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2018, 23:22:55 Gönderen: Furkan 65 »

Çevrimdışı pistoltr

« Yanıtla #23 : 15 Ağustos 2018, 23:29:39 »
gizli projemi bu sene çıkaramayacak gibiyim gbr*, seneye vic3 veya hoi5 çıkmaz ise bu modu görebileceksiniz......
Çıkarırsın daha sene sonuna 4 ay var hocam.  :)
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #24 : 15 Ağustos 2018, 23:31:53 »
Bildiğim kadarıyla Pc'si bozulunca tüm ilerlemesi de boşa gitti ve iptal etti.

Çevrimdışı OttovonGünsche

• Azab
  • *
  • Acemiyim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 22 Ağustos 2018, 01:44:21 »
Arkadaşlar rica etsem bildiğiniz pc yi fazla zorlamayan harita modu varmı??
Türkiyede temel problem şu;Bilgisi olanların yetkisi yokken,yetkisi olanların bilgisi yok.

Çevrimdışı TürkHan

« Yanıtla #26 : 24 Ağustos 2018, 17:28:09 »
@OttovonGünsche Harita modu dediğin tam olarak ne ?
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı Konfig

« Yanıtla #27 : 25 Ağustos 2018, 09:58:12 »
Arkadaşlar bende Endsieg:Ultimate Victory modu daha açılmadan kapanıyor çözümü varmı acaba.

Çevrimdışı OttovonGünsche

• Azab
  • *
  • Acemiyim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 27 Ağustos 2018, 03:51:31 »
grafikleri düşüren harita modu
Türkiyede temel problem şu;Bilgisi olanların yetkisi yokken,yetkisi olanların bilgisi yok.

Çevrimdışı Xesstiano

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Eylül 2018, 01:41:53 »
Merhabalar HOI4 için bildiğiniz güzel bir Kurtuluş Savaşı modu var mı? Ayrıntılı olması benim için çok önemli. Onun dışında güzel bir WW1 modu da olabilir.(Great War ve Kaiserreich haricinde)

Çevrimdışı Caner Ceylan

« Yanıtla #30 : 07 Eylül 2018, 23:05:57 »
Kurtuluş savaşı modu daha detaylısı forumda yapılma aşamasında diye biliyorum. The great gibi mod yapmak gereksiz bence daha özgün modlar yapmaya uğraşmalıyız. Aklına gelen fikirleri forumda açtığım bir konu var ona yazabilirsin . Saçma olsa bile

Çevrimdışı 25itroy25

« Yanıtla #31 : 08 Eylül 2018, 12:36:23 »
Führerreich bence oldukça güzel.türkiye sevre uymuş ve sen onu tekrar şimdiki haline getirmeye çalışıyorsun
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.