Gönderen Konu: [MOD] 1949 Iron Wall Mod  (Okunma sayısı 5197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makinist fanlari

[MOD] 1949 Iron Wall Mod
« : 02 Temmuz 2016, 11:05:03 »
İlk önce moddan bahsedelim. Adından da anlaşılacağı gibi bir Soğuk Savaş modu. Oyunun başlangıç tarihini yapımcılar 1947'den 1949'a aldı. Şuanki haliyle arkadaş sadece haritayı yeniden düzenlemiş. Teknolojiye dokunmamış şuan galiba odak ağaçlarını yapıyor.

Hemen Resimlere Geçeyim

(aç/kapa)

DUYURU: Mod ekibi ülkeler için odak ağcı arıyor. Kod olmasına da gerek yok üstelik, örneğin bir Excel dosyasıyla verilebilir. Bu da demek oluyor ki mod gerçekten iyiye giderse forum olarak Türkiye için bir odak ağcı hazırlayabiliriz.

Ve tabiki de mod linki: http://www.moddb.com/mods/1949-iron-wall-mod1
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2016, 18:20:46 Gönderen: FatihTr »
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Ynt: 1949 Iron Wall Mod
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2016, 13:59:05 »
Post yenilenmiştir.
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D

Çevrimdışı FatihTr

« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2016, 09:00:46 »
Arkadaşlar mod çıkmış bu arada indirmek isteyenler moddb sitesinden indirebilirler. Birde konuyu düzenleyip resimleri spoilere alırsanız iyi olur malum ülkemizde akk denen bir bela var.
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2016, 12:43:40 »
Arkadaşlar mod çıkmış bu arada indirmek isteyenler moddb sitesinden indirebilirler. Birde konuyu düzenleyip resimleri spoilere alırsanız iyi olur malum ülkemizde akk denen bir bela var.

Aramıştım daha şimdi buluyorum :D Spoileri ayarladim yeni resimleri de koyacam şimdi.

Edit: Yeni resimler eklendi.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2016, 12:52:19 Gönderen: makinist fanlari »