Gönderen Konu: Yaptığım mod çalışmıyor yardım  (Okunma sayısı 397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ygtbhc2

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Yaptığım mod çalışmıyor yardım
« : 13 Mart 2018, 17:31:28 »
Merhaba ben Osmanlı 1.Dünya Savaşı'ndan sonra Sevr yerine başka bir antlaşma imzaladığı ve Osmanlı'nın güçlenerek 2.Dünya Savaşı'na girdiği bir mod yapmak istiyorum ama daha yeni modlamaya başladım o yüzden bilgim baya az. launcher dan descripter ı oluşturuyorum,biraz oyunda ki dosyalarla oynuyorum,oldu mu diye launcher dan modu seçip oyunu açıyorum fakat normal hoi4 açılıyor bunla ilgili bir video varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Çevrimiçi Furkan 65

Ynt: Yaptığım mod çalışmıyor yardım
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2018, 17:32:43 »
Güldüm.
Merhaba ben Osmanlı 1.Dünya Savaşı'ndan sonra Sevr yerine başka bir antlaşma imzaladığı ve Osmanlı'nın güçlenerek 2.Dünya Savaşı'na girdiği bir mod yapmak istiyorum

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #2 : 13 Mart 2018, 17:50:38 »
Mod yapmayı bilmiyorsanız yapmadan önce rehberleri inceleyin. Sitede rehberler mevcut.

Çevrimdışı ygtbhc2

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2018, 16:04:39 »
Güldüm.
hikaye aslında şöyle:1.Dünya Savaşı'nı itilaf devletleri kazanınca ABD'ye verdikleri sözü tutuyorlar ve ittifak devletlerinin topraklarına dokunmuyorlar.bu barış antlaşmasından sonra da Avusturya-Macaristan bölünüyor ve balkan haritası şimdi ki halini alıyor.Almanya da ise Polonya'nın tekrar bağımsız bir devlet olması için isyanlar başlıyor ve Polonya kuruluyor. Osmanlı da hicaz bölgesinde ve yemen bölgesinde isyan çıkıyor. dünya 2.Dünya Savaşı'nda ki haritaya dönüyor tek fark Osmanlı'nın Irak,Suriye,Lübnan,Ürdün ve Filistin topraklarına sahip olması. kısaca topraklar 1.dünya savaşı'nda ki barış antlaşması yüzünden değil isyanlar yüzünden bugünkü halini alıyor

Çevrimdışı ygtbhc2

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2018, 16:05:09 »
Mod yapmayı bilmiyorsanız yapmadan önce rehberleri inceleyin. Sitede rehberler mevcut.
teşekkürler

Çevrimdışı The New Kaiser

« Yanıtla #5 : 15 Mart 2018, 17:32:46 »
Evet;Wilson İlkeleri....
”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı Maxwell

« Yanıtla #6 : 18 Mart 2018, 21:27:10 »
Launcher'a tıkla, ordan mods kısmına gel mod toolstan create mod yap, yaptığın modun dosyalarını belgelerimde ki yeni oluşan klasöre at. Yapamadıysan (eksik anlattım);

http://paradoxfan.com/forum/hoi4-modlar/t54352/ Bu konuya bir bak.

Ayıp, birinizde adama yardım etmemişsiniz, açıkcası bende mod yapmayı bilmiyorum. En azından yardım etmeye çalışıyorum. Lütfen sadece yardım isteyenlere yardım edin, akıl hocalığı yapmayın.