Gönderen Konu: Mod Projem  (Okunma sayısı 943 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
  • Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mod Projem
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2018, 18:36:55 »
çöpe gidecek bir proje daha
Çöpe gideceğini nereden biliyorsun ? Doğru senin işine gelmez o yüzden adamı yıldırmaya çalışıyorsun.

Çevrimdışı Furkan 65

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Zeki Müren
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Nisan 2018, 18:40:15 »
İnanmıyorsan izle ve gör.

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Nisan 2018, 18:43:09 »
@Furkan 65 Sana demedim ki

Çevrimdışı Furkan 65

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Zeki Müren
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 14 Nisan 2018, 18:43:58 »
Biliyorum.

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 14 Nisan 2018, 18:44:49 »
@Furkan 65 Zaten battle yeni rakip çıkmasını istemez.Ama istemese bile yıldırmaya gerek yok.

Çevrimdışı TürkHan

• Sekban
  • *
  • Osgiliath Gondorlularındır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 14 Nisan 2018, 19:32:55 »
Böyle bir projenin tek kişi ile yapılması en iyi ihtimalle aylar sürer. Sanırım daha önce ki mod yapmaya çalışan insanların projeleri gibi bu proje de çöpe gidicek :(
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı pistoltr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Nisan 2018, 20:39:49 »
@Furkan 65 Zaten battle yeni rakip çıkmasını istemez.Ama istemese bile yıldırmaya gerek yok.
Rekabet olması için aynı türde mod yapmaları gerekir, kıyaslandıkça rekabet oluşur ama bu durumda rekabet olması için bir sebep yok.

Bu konuyu inceledim ve fark ettim ki bu modu yapmak isteyen arkadaş HoI4 yerine EU4'e yapmalı, çünkü bu modun konsepti kuyumcu dükkanında saç tıraş etmeye benzemiş. Battle da bu acı gerçeği söyleyerek modu yapan arkadaşa iyilik etmiş. Dürüst olmayan yorumlar ya da herhangi bir eleştiri olmaması bir anlık hevesiniz bittiğinde boşa giden vaktinize sebep olur.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2018, 20:41:12 Gönderen: pistoltr »

Çevrimdışı CaisuEu4

• Yeni Çeri
  • *
  • Osmanlı Gitti Adalet Bitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Nisan 2018, 21:03:13 »
Beyler Proje haftası var ondan sonra  oyun dosyalarına girip değişik bi şeyler araştıyorum filan yani zorlanıyorum ondan sonra ülkeler araştıyorum o zamanki ülkeler o zamanki asker sayıları ondan sonra uniformalar daha bir çok şey ben çoğu şeyi buldum devrin kılıçlarını araştıyorum devrin sınırlarını krallarını filan Büyük ithamalle çöpe gidicek ama yapmaya çalışıyorum o zaman avrupa şehirler ülkeleri nüfuslar filan yani zor iş bunu yapman için ya bir ekibin yada şirketin olması lazım ama dediğim gibi gayret ediyorum bu moda kendime derslerime zaman ayırmaya çalışıyorum.

Çevrimdışı Revanchism

• Müsellem
  • *
  • Bella gerunt alii - tu felix austria nube
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 14 Nisan 2018, 21:12:14 »
Beyler Proje haftası var ondan sonra  oyun dosyalarına girip değişik bi şeyler araştıyorum filan yani zorlanıyorum ondan sonra ülkeler araştıyorum o zamanki ülkeler o zamanki asker sayıları ondan sonra uniformalar daha bir çok şey ben çoğu şeyi buldum devrin kılıçlarını araştıyorum devrin sınırlarını krallarını filan Büyük ithamalle çöpe gidicek ama yapmaya çalışıyorum o zaman avrupa şehirler ülkeleri nüfuslar filan yani zor iş bunu yapman için ya bir ekibin yada şirketin olması lazım ama dediğim gibi gayret ediyorum bu moda kendime derslerime zaman ayırmaya çalışıyorum.

Eğer gerçekten böyle bir modun çıkmasını istersen yapabildiğini yapıp buraya koy devamını ileride birisi/birileri getirsin. Hem proje çöpe gitmez hem de emeklerin  tbrk*

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 15 Nisan 2018, 00:44:08 »

Sana yardım etmek istiyorum.Ülkeler araştırırım.Sonra krallar falan

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2018, 00:47:29 »
@battle4royal Senin mod da 1 yıllık çalışmanın mahsülüydü yani bu adamın modu aylar sürse kimse ses çıkaramaz.Çöpe falan da gitmeyecek.

Çevrimdışı TürkHan

• Sekban
  • *
  • Osgiliath Gondorlularındır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2018, 02:09:31 »
Alıntı yapılan: Winchester 34
@battle4royal Senin mod da 1 yıllık çalışmanın mahsülüydü yani bu adamın modu aylar sürse kimse ses çıkaramaz.Çöpe falan da gitmeyecek.
Anlamıyorum nedir bu her şeyi kötü algılama? 
Forumda yenisin. Bizim mod projeleri yüzünden çok fazşa hevesimiz kırıldı. İnsanlar düşünüp planlamadan bi hevesle bir şeye başlıyorlar. Kalıyor öyle. 
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı CaisuEu4

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2018, 02:17:53 »
Arkadaşlar bazılarına inat yazın 2.ayı gibi çıkarıcam olaylarıda zamanla eklicem focuslarıda ama ozamanki ormanları bölgeleri kaynaklarıda bilmiyorum her yere baktım yazmıyorda hiç bi şey gerçekci olmucak gibi ben gerçekci olmasını istiyorum

Çevrimiçi battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #33 : 15 Nisan 2018, 06:03:32 »
Çöpe gideceğini nereden biliyorsun ? Doğru senin işine gelmez o yüzden adamı yıldırmaya çalışıyorsun.

Birader sen ruh hastası mısın bu adamın modunun olup olmamasının bana ne gibi bir faydası ya da zararı olabilir? Bu işten para mı kazanıyoruz. Çocuk çocuk tepkiler veriyorsunuz. Ben bu sitede kaç tane çöpe gitmiş mod gördüm haberin var mı? Adamın yapacağım dediği mod HoI4 mekaniklerine aykırı bunu anlamak çok mu zor? Kaldı ki ben modumu buraya en başından beri yayınlayarak başlamadım. Ben 7-8 ay modu kendim ve bir kaç arkadaşımla zaten oynuyordum. Yayınlayayım diye çok sonra karar verdim. İstesem yine yayınlamazdım. Burada bedavaya keyfinize kaliteli içerik sunuyoruz. Kalkıp anca boş yapıyorsunuz. Yapabilirseniz yapın artık banane. Gerçekten sıkıldım yeni içerik üretmeyeceğim artık.

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 15 Nisan 2018, 17:52:11 »
Arkadaşlar bazılarına inat yazın 2.ayı gibi çıkarıcam olaylarıda zamanla eklicem focuslarıda ama ozamanki ormanları bölgeleri kaynaklarıda bilmiyorum her yere baktım yazmıyorda hiç bi şey gerçekci olmucak gibi ben gerçekci olmasını istiyorum
Ben sana yardım etmek istiyorum.Özelden görüşmeliyiz.

Çevrimdışı CaisuEu4

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Nisan 2018, 18:19:16 »
Saol kardeşim ama ilk modum ya takıldığım yerleri sorarım face varsa ordan ekle istersen

Çevrimdışı Winchester 34

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 15 Nisan 2018, 18:36:36 »
Saol kardeşim ama ilk modum ya takıldığım yerleri sorarım face varsa ordan ekle istersen
İsim soyad lazım ama

Çevrimdışı CaisuEu4

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 15 Nisan 2018, 18:48:04 »
mustafa.okan.1804109 Facebookun sonu böyle bitiyor

Çevrimdışı SolverWick

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 16 Nisan 2018, 01:26:46 »
ilginç valla ne diyeyim başarılarını bekliyoruz  :popcorn:

Çevrimiçi kerem1249

• Community Manager
  • Yönetici
  • *
  • Liberté, égalité, fraternité
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #39 : 16 Nisan 2018, 13:26:08 »
Arkadaşlar konuları karşılıklı sohbet alanına çevirmeyelim (Facebook isteme gibi mevzuları) kişisel ileti gönderme sistemi ile halledebilirsiniz.
Ayrıca tüm herkesin emeğine saygı duymak zorundayız, bu projeyi beğenmiyorsak yorum yapmayalım veya eleştirimizi savunup konuyu tartışmaya çevirmeyelim (diğer mod yapan arkadaşlar).

Farklı çeşitlerde HOI4 modlarının farklı Türk modlayıcılar tarafından geliştirilmesi ülkemiz adına sevindirici bir olay, bana kalırsa beğenmesek bile desteklemeliyiz. :) Böyle yapmayacaksak da lütfen üstte belirttiğim şekilde, tartışma çıkarmadan forumu kullanmayı sürdürelim.
Sonuna kadar okuyan ve dikkate alan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Ordumuz Türk topraklarının ve Türkiye idealini gerçekleştirmek için yapmakta olduğumuz sistemli çalışmaların yenilmesi imkansız güvencesidir.

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~