Gönderen Konu: Kaiserreich Özerklik Arttırma Ve Azaltma Sorunu  (Okunma sayısı 1504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
Sadece bu mu
evet belki diğer modlarla ya da dlc lerle çakışıyordur diye hepsini devre dışı bırakıp deneyeceğim

Çevrimdışı 25itroy25

• Çevirmen
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Beğenildi: 35 kere
  • Ne mümkün zulm ile bidad ile imha-i hürriyet.
Kaisereich son surum olmali vedebaska bir mod olabilir.veya maltin dedigi dogru olabilir
Kaiserreich'daki puppet sistemi daha düz diye biliyorum ben. Ulusal odaklar dışında özerklik oynamıyor.
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
Kaisereich son surum olmali vedebaska bir mod olabilir.veya maltin dedigi dogru olabilir
1.Emin olmak için silip tekrar indirdim modu 2.şuan sadece kaiserreich moduyla girmek üzereyim birde öyle deneyim 3.eğer öyleyse çok saçma olur ya

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
1.Emin olmak için silip tekrar indirdim modu 2.şuan sadece kaiserreich moduyla girmek üzereyim birde öyle deneyim 3.eğer öyleyse çok saçma olur ya
yok abi olmuyor ya sadece kaiserreich ile girdim bütün günümü harcadım yapmak için olmuyor abi

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
yardım edecek yok muuu

Çevrimdışı pistoltr

Peki oyunun normal halinde aynı sorunla karşılaşıyor musun? Yoksa sadece Kaiserreich'ta mı oluyor bu sorun?
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
Peki oyunun normal halinde aynı sorunla karşılaşıyor musun? Yoksa sadece Kaiserreich'ta mı oluyor bu sorun?
sadece kaiserreich

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
yardım lütfen

Çevrimdışı pistoltr

@Ghost35 sorun yokmuş. Kaiserreich'ın eventlerinin düzgün işlemesi için puppet sistemi bloklanmış. Yani Dominion olarak kalacak, yapabileceğin bir şey yok bro.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Ghost35

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
@Ghost35 sorun yokmuş. Kaiserreich'ın eventlerinin düzgün işlemesi için puppet sistemi bloklanmış. Yani Dominion olarak kalacak, yapabileceğin bir şey yok bro.
Çok saçmaymış ama teşekkür ederim yine de  :wall: :-[

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.