Gönderen Konu: Çar Kiril mi olmalı yoksa Dimitri mi olmalı  (Okunma sayısı 1356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı The New Kaiser

Çar Kiril mi olmalı yoksa Dimitri mi olmalı
« : 25 Kasım 2017, 23:41:56 »
Rusya ile oynuyorum Çar kiril'i ülkeye davet mi deyim yoksa Dimitri romanov'u çar mı ilan edeyim yanıtlayın
Bizim kültürümüzün niyeti kişiyi bağımsız kılmak değil, bir başkasına, genellikle bir otoriteye bağımlı kılmak. O nedenle kendini bağımsız kılma çabalarını, kültürümüz anormal davranışlar olarak gösterirler. Böyle çabalar içine girenler toplum içinde alay konusu olurlar, bir tür sırıtırlar.
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Tribunus Militus
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
Rurikovic varsa onu çağır.

Rurikovic varsa onu çağır.
Yok.Sen soruma cevap ver ölmüş hanedanlardan bahsetme :D
Bizim kültürümüzün niyeti kişiyi bağımsız kılmak değil, bir başkasına, genellikle bir otoriteye bağımlı kılmak. O nedenle kendini bağımsız kılma çabalarını, kültürümüz anormal davranışlar olarak gösterirler. Böyle çabalar içine girenler toplum içinde alay konusu olurlar, bir tür sırıtırlar.
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Tribunus Militus
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
Kiril'i çağır bence.  Romanovavları sevmiyorum :D

Kiril'i çağır bence.  Romanovavları sevmiyorum :D
İkisi de romanov :D
sadece kiril daha otoriter,dimitri daha cumhuriyetçi.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2017, 00:09:39 Gönderen: The New Kaiser »
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı Noman Man

Cumhuriyetçi daha fazla özellik sağlıyor diye biliyorum ama en iyisi SSCB ol PP sonsuz.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı HaylHitler

Sovyetler olmak için iç savaş geçirmen gerekiyor, öbür türlü zor. Kiril tahta çıkmalı çünkü Dimitri muhalefetle, isyanlarla karşılaşabilirken Kiril tam bir Rus İmparatorluğu deneyimi veriyor ve daha hızlı yayılabilirsin. Tabi Almanlar ile de müttefik olup Japonların ağzına vurabilirsin.

Sovyetler olmak için iç savaş geçirmen gerekiyor, öbür türlü zor. Kiril tahta çıkmalı çünkü Dimitri muhalefetle, isyanlarla karşılaşabilirken Kiril tam bir Rus İmparatorluğu deneyimi veriyor ve daha hızlı yayılabilirsin. Tabi Almanlar ile de müttefik olup Japonların ağzına vurabilirsin.
Tam öyle olmadı transamur bağımsızlığını ilan etti ve ben de fırsattan istifade transamur'a savaş ilan edip ilhak ettim.Ardından geç kaldım ve ben Kiril'i tahta çıkardıktan iki ay sonra Kiril öldü.Yerine gelen veliaht prens vladimir ekonomiyi zora sokunca bir event geldi Dimitri'yi tahta çıkarma diye ben de kabul ettim ardından mitteleuropa ile savaşı kazanıp rus imparatorluğu sınırlarına döndüm.
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı HaylHitler

Oynayacağın oyuna bağlı. :) Rol yaparak oynamayı denemelisin. Yani daha gerçekçi oyna. Oyuna başlarken gamer edasıyla değil de Rusya'yı İmparatorluk sınırlarına geri döndürmeyi amaçlayan ve tüm Slavları tek bayrak altında toplamak isteyen bir yönetici gibi başla. Roleplay daha eğlenceli oluyor.

Çevrimdışı Malt

Burada hata var. Menşevikler Duma'da hakimiyeti sağlayıp başkanlık için Buharin'i seçerse savaşsız şekilde SSCB kurulabilir.

Ayrıca ben Dimitri taraftarıyım. Genç,  karizmatik ve cidden elit bir bürokrat. Ayrıca oyunun başında başkan yardımcısı olması onun otoritesini daha mantıklı kılıyor.
Si vis pacem, para bellum.

Burada hata var. Menşevikler Duma'da hakimiyeti sağlayıp başkanlık için Buharin'i seçerse savaşsız şekilde SSCB kurulabilir.

Ayrıca ben Dimitri taraftarıyım. Genç,  karizmatik ve cidden elit bir bürokrat. Ayrıca oyunun başında başkan yardımcısı olması onun otoritesini daha mantıklı kılıyor.
Dmitri vanilla modda çok yaşlı gözüküyor ben daha genç gözükmesi için şu modu kullanıyorum. :D
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1222452024
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2017, 17:47:53 Gönderen: The New Kaiser »
Doğan Cüceloğlu

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.