Gönderen Konu: Günlük HOI IV 1.6 #7 Deniz Geçişi- 15 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 25itroy25

HOI IV 1.6 #7 Deniz Geçişi- 15 Ağustos 2018
« : 15 Ağustos 2018, 18:05:21 »
[diary]Günlük zamanı! Bugün, 7. günlüğünde, Man the Guns özelliklerini göstermeye devam ediyoruz, ancak endişelenmeyin-daha fazla geliyor! Bugün için konuların her ikisi de erişim ilgilidir.

Deniz bölgesi erişimi
MTG ile artık oyuncuların deniz bölgelerini önlemek veya yasaklamak için işaretlemesi mümkün olacak. Önleme olarak işaretlenmiş bir bölge tehlikeli ve riskliyse önlemek için bir şey olarak kabul edilecektir. Bu tüm gemi yönlendirme leri için de geçerli. Yani eğer düşman denizaltıları geminizi batırıyorsa, başka bir yere, belki de bir müttefiğe daha güvenli ve daha yakın bir yere yönlendirebilirsiniz. Gemiler, nereye gittiklerini elde etmenin başka bir yolu yoksa, hala bir bölge olarak işaretlenmiş bir bölgeden geçecektir.

Yasaklı bir bölge, manuel oyuncu hareketleri hariç, hiç hareket etmesine izin vermez veya oyuncu tarafından tetiklenen bir istila emri olup olmadığını söyler. Diğer olası yollar yoksa, ticareti kapatacaktır. Bölge işaretleri deniz harita modunda gösterilir ve hem stratejik alan uyarıları doğrudan geçiş, ya da deniz için yeni “devlet görünümü” olabilir. Burada, eski seyrek araç ipucu yerine hava bölgeleri için kullandığınız gibi, bölgedeki deniz üstünlüğü düzeyinde uygun bir ipucu  da gösteriyoruz. Gelecekteki bir konuyu bozmamak için sinsi sansürlemeye izin vermeniz gerekecek. ;)

Bu noktada, bazı hevesli U-boot Kaptanları, düşmanın neden bulunduğu ve yasaklı olmaktan kaçınmak için nakliye rotalarını sürekli karıştırıp karıştırmadığını merak ediyor. Rotanızı değiştirmek verimliliğini 0'a düşürecektir, bu nedenle ayarları sürekli olarak değiştirirseniz, işleri rota boyunca hareket ettiremezsiniz. Bununla birlikte, bazen düşmanın akıncılarını yoğunlaştırmasını zorlaştıracak şeyleri değiştirmekde iyi bir strateji olabilir.


Yerleştirme Hakları
Yerleştirme haklarını istemek veya almak yeni diplomatik eylemlerdir. Askeri erişim “ışık” gibi işlev görür ve birisinin deniz üslerinde üslere erişmesine, yeniden kaynak almasına ve onarılmasına izin verir. Aslında askeri geçiş otomatik olarak yerleştirme hakları ile birlikte gelir. Yerleştirme hakları size daha iyi ulaşmak ve zahmetli yolları önlemek verebilir. Örneğin, Alman denizaltısı, İspanyol limanlarından (izin verilirse) geçebilir ve onları savunmanın daha zor olduğu alanlarda İngiliz nakliyesini tehdit edebilir ve kanal veya daha fazla korunan sulardan geçmek zorunda kalmazlar.

Onarım söz konusu olduğunda ve bu tür bir bağlantı noktasının sahibinden daha düşük bir önceliğe sahip olacaksınız, ancak yeni onarım sisteminin nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak öğrenmek için gelecekteki bir geliştirici günlüğü beklemeniz gerekecek. Yerleştirme hakları nedeniyle orada bulunan nötr bir limandaki gemiler üsde hava saldırıları ile saldırıya uğramaz, bu nedenle orada sığınan ya da çalışan gemilerden kurtulmak istiyorsanız, ordaki üsse sahip ulusu da savaşa çekmeniz gerekecektir.

 Hepsi bu kadar Millet. Bir *öksürük* büyük güncelleme için gelecek haftayı bekleyin.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2018, 18:06:19 Gönderen: 25itroy25 »
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, Rapper, Furkan 65

Çevrimdışı KoKi

Odak ağaçlarına bir yenilik gelmeyecek miydi ?
 

Çevrimdışı 25itroy25

gelmesi lazım bir önceki günlükte odak iptali hakkında fotoda amerikan focus reworku vardı.Assault gun focus diye
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
 

Çevrimdışı kerem1249

Bu günlüğü pek beğenmedim, pek fazla yenilik yapılmamış. Gelecek haftayı bekliyorum. Çeviri için teşekkürler modumuza.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.
 

Çevrimdışı Bayoj

En alttaki görsel ilgi çekici :D
 

Çevrimdışı Furkan 65

Karasularından geçerken izin alma olayı hoşuma gitti. Güzel ve mantıklı bir sistem olmuş.
 

Çevrimdışı gktug7

Biraz karışık
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.