Bağlanılan Hatırlatmalar

• HOI IV - Waking the Tiger [Duyuruldu!]: 18 Kasım 2017
  • Hearts of Iron IV - Waking the Tiger: 8 Mart'ta çıkıyor: 08 Mart 2018

Gönderen Konu: DUYURU Hearts of Iron IV - Waking the Tiger [Çıktı!]  (Okunma sayısı 33257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Thracian

• Equites
  • *
DLC için daha ne kadar süre bekleyeceğiz çok merak ediyorum... şurada kendi emeğiyle mod yapan insanlar daha çabuk bitiriyor işini. Koskoca oyun yapmışsın altı üstü ufak değişiklikler için dlc duyuruyorsun onu da 2 ay bekletiyorsun, görende ayrı oyun çıkartıyorlar sanacak.

Çevrimdışı Furkan 65

Sonra da eksikleri çok diyorsunuz  ???

Çevrimdışı pistoltr

DLC için daha ne kadar süre bekleyeceğiz çok merak ediyorum... şurada kendi emeğiyle mod yapan insanlar daha çabuk bitiriyor işini. Koskoca oyun yapmışsın altı üstü ufak değişiklikler için dlc duyuruyorsun onu da 2 ay bekletiyorsun, görende ayrı oyun çıkartıyorlar sanacak.
İndirimler bitene kadar ^^
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı CostofDestiny

• Lejyon Muhafızı
  • *
  • Yeni üye oldum.
Kış indirimleri bittiği gibi ya yayınlanır tahminimce çünkü  bayadır ya yeni sürüm falan da gelmedi büyük ihtimalle aynı anda yayımlamayı düşündüler ama indirim yapmak da istemediler bu yüzden bekletiyorlar.Son geliştirici günlüğünü okumadım resimlere bir baktım galiba ya hiç bir şey yapmadılar ya da kış için event getirdiler zaten böyle bir şey ise bunun üstüne çıkarırlar herhal.  tbrk*

Çevrimdışı mosta13

• Führer und Reichskanzler
  • Tribunus Militus
  • *
  • Beğenildi: 2 kere
  • Sen kalk forum için o kadar çalış...
Bence iyi işler yapmışlar.Generallerin özellikleri,mereşal general hiyarşisi,özellikle kararlar bölümünü getirmesi çok güzel.Hangi modcu bu özellikleri yapabilir?Biraz mantıklı olun.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2017, 17:11:04 Gönderen: mosta13 »

Çevrimdışı Thracian

• Equites
  • *
Oyun sürem yaklaşık 500 saat oldu ve her gelen güncelleme yada DLC de aynı şeyler yaşandı pek bir şey de göremedik açıkçası. Ayrıca bunun mantıkla ne alakası var anlamadım  "modcu" dediğimiz arkadaşlar bu işi bir karşılığı olmadan yapıyor diye biliyorum yanlış mıyım ? Bu zamana kadar gelen DLC'ler neredeyse hep mod benzeriydi. Demek ki yapan yapabiliyormuş.

indirim olayını tahmin etmemiştim sonrasında gelir muhtemelen söylendiği gibi.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2017, 01:34:32 Gönderen: kblyskry »

Çevrimdışı Stalker

Modcular aslında istese para kazanabilir. Link kısaltma yöntemiyle ama farkettiğim kadarıyla bunu da yapmıyorlar.

Çevrimdışı mosta13

• Tribunus Militus
  • *
Modcular istese de oyunu temelden değiştiremezler.Gerekli dosyaları felan bir şekilde yapımcılar kontrol altına almıştır veya gerekli birikimleri yoktur modcuların.Bana oyunun temelini değiştiren bir modun örneğini verin.

Çevrimdışı Stalker

O oyunun temelini değiştirecek dosyaları modculara verselerdi şimdi oyun çok daha güzel olurdu.

Çevrimdışı battle4royal

modcular oyun mekaniğini değiştirmez. Yani elbet bu donanıma sahip modcular da vardır ancak buna öncelikle Paradox müsaade etmez. Common-History klasörler, dil paketleri ve görsel ve duyusal efektler vs dışında modcuların değiştirmeye müsaade edileceği çok da bir şey yok. Bunlar da oyunun zaten içerik kısımları.

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 186 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Bu kararlar (decisions) mekaniğini sabırsızlıkla bekliyorum. :O
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Túrin Turambar

modcular oyun mekaniğini değiştirmez. Yani elbet bu donanıma sahip modcular da vardır ancak buna öncelikle Paradox müsaade etmez. Common-History klasörler, dil paketleri ve görsel ve duyusal efektler vs dışında modcuların değiştirmeye müsaade edileceği çok da bir şey yok. Bunlar da oyunun zaten içerik kısımları.
Hoi4 ü bilmem de Ck2 de AGOT(A Game of Thrones)Bin ayrı mekanik ekliyor.
Vesselam.

Çevrimdışı mosta13

• Tribunus Militus
  • *
Bu kararlar (decisions) mekaniğini sabırsızlıkla bekliyorum. :O
+1

Çevrimdışı Wayfear

Ben de sabırsızlıkla bekliyorum .
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı kenanhan

Çıksada alsak artık ;D

Çevrimdışı The New Kaiser

Çıkartın şunu artık çıldıracağım :snooby:
Bizim kültürümüzün niyeti kişiyi bağımsız kılmak değil, bir başkasına, genellikle bir otoriteye bağımlı kılmak. O nedenle kendini bağımsız kılma çabalarını, kültürümüz anormal davranışlar olarak gösterirler. Böyle çabalar içine girenler toplum içinde alay konusu olurlar, bir tür sırıtırlar.
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı Stalker

Çıkınca bu oyuna hunharca abanacağım.

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 186 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Çıkınca bu oyuna hunharca abanacağım.
Kararlar mekaniği oyundaki herşeyden daha güzel bence. Modumda sırf bu mekaniği bol bol geliştirmeye uğraşacağım. Yabancılarda kararlar yoluyla iç savaş çıkarabilme veya nükleer bomba gönderebilme seçenekleri eklemek en büyük hayalim :D (hangi ülkeden esinlendiğimi çoğumuz anlar)
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Stalker

Kararlar mekaniği oyundaki herşeyden daha güzel bence. Modumda sırf bu mekaniği bol bol geliştirmeye uğraşacağım. Yabancılarda kararlar yoluyla iç savaş çıkarabilme veya nükleer bomba gönderebilme seçenekleri eklemek en büyük hayalim :D (hangi ülkeden esinlendiğimi çoğumuz anlar)
O halde yeni dlc çıkınca modun yapımında sana bol şanslar. :)

Çevrimdışı The New Kaiser

Zaten kararlar mekaniğini darkest hour oynayanlar hatırlayacaktır.  :D
Bizim kültürümüzün niyeti kişiyi bağımsız kılmak değil, bir başkasına, genellikle bir otoriteye bağımlı kılmak. O nedenle kendini bağımsız kılma çabalarını, kültürümüz anormal davranışlar olarak gösterirler. Böyle çabalar içine girenler toplum içinde alay konusu olurlar, bir tür sırıtırlar.
Doğan Cüceloğlu

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.