Bağlanılan Hatırlatmalar

• HOI IV - Waking the Tiger [Duyuruldu!]: 18 Kasım 2017
  • Hearts of Iron IV - Waking the Tiger: 8 Mart'ta çıkıyor: 08 Mart 2018

Gönderen Konu: DUYURU Hearts of Iron IV - Waking the Tiger [Çıktı!]  (Okunma sayısı 33316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan 65

Konu açmıştın.Hatırladığım kadarıyla bir müzakere de Türkiye'ye bir çok toprak teklif ediliyordu.Şükrü Saraçoğlu da İskoçya'yı da isterim diyordu galiba.

Çevrimdışı battle4royal

Aynen öyle İskoçya'yı da isterim deyip dalga geçiyordu.

Çevrimdışı Furkan 65

Möntrö olmak zorunda aslında çok önemli bir antlaşma,2.Dünya savaşı'nın Doğu Cephesinde önemli bir yer tutar.

Çevrimdışı battle4royal

Valla isterlerse koymasınlar. Ben koydum :) kendi modumu her şekilde geliştirmeye devam edeceğim. Paradox'un da bu oyuna benden daha iyi bir odak ağacı, içerik ve detay ekleyebileceğini sanmıyorum. Tabi grafikler ve modellemeler hariç.

Çevrimdışı Furkan 65

Paradox'un grafik ve modellemeleri seni daha iyi bir yere taşır  tbrk*

Çevrimdışı Stalker

Valla isterlerse koymasınlar. Ben koydum :) kendi modumu her şekilde geliştirmeye devam edeceğim. Paradox'un da bu oyuna benden daha iyi bir odak ağacı, içerik ve detay ekleyebileceğini sanmıyorum. Tabi grafikler ve modellemeler hariç.
Eğer odak ağacı koyarlarsa sen de o odak ağacının üzerine bir şeyler yaparsın ama senin odak ağacın kadar güzel odak ağacı ekleyeceklerini sanmıyorum.

Çevrimdışı Furkan 65

Her fabrika'nın adları ile teker teker ekleneceklerini hiç sanmam.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

Günlük çıkmadı mı?

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 188 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Modlama hakkında bir rehber ve Noel kutlaması şeklinde yeni günlük dün yayınlandı. buradan İngilizce okuyabilirsiniz.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Teşekkürler

Çevrimdışı Stalker

Modlama hakkında bir rehber ve Noel kutlaması şeklinde yeni günlük dün yayınlandı. buradan İngilizce okuyabilirsiniz.
@battle4royal

Kararlar hakkında modderlere bilgi veriyor bir bak istersen.

Çevrimdışı battle4royal

Buraya atılmadan önce göz attım sabah. Günlüğün yarısı zaten goy goy yılbaşı falan. Kalanında da decisions hakkında yardımcı birtakım kodlar var. Ama çoğu bilindik şeyler. DLC gelsin de detayına öyle bakayım ben. Zaten şuan kafamda 4-5 tane decisions var gibi. Şöyle ki savaş döneminde 3 tane seferberlik yasası var. Bunların tamamını decisions olarak ekleyeceğim. Biri focuslarda vardı ama oradan çıkaracağım. Bir de Türkiye'nin borçları var yine decisions olarak. Aklıma başka bir decisions gelmiyor henüz.

Çevrimdışı Furkan 65

Yeni Günlüğün ana teması:yılbaşı

Çevrimdışı Stalker

Yeni günlük için sabırsızlanıyorum.
Çıktı mı acaba?
Şu paradoxplazanın arayüzüne bir türlü alışmadım, çözemedim. Nasıl bir forum bu yahu?
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 15:58:35 Gönderen: AdolfUstpMert »

Çevrimdışı Stalker

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/hoi4-dev-diary-new-german-divisional-namelist.1061717/
Günlük Çıkmış Çevirmen arkadaşlar linke bile tıklamasın kör oluyorsunuz.
Bu yazıları çevirmeyin kanser olursunuz ciddiyim.
Gereksiz bir günlük olmuş. Uzun satırlar sıkıcı paragraflar... Genel olarak divisionları numaralandırmışlar. Günlük yapmalarına gerek yoktu neyse...

Bu hafta için affedilebilir bence

Çevrimdışı ALERHATE

Ben bu iş için para alsam bunlardan daha şevkle çalışırım.
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı HaylHitler

Bu hafta oyun mekaniğinden çok tarihi durumlara değinmişler. Ve bölük isimlendirmesi olayını yapmaları gerekiyordu zaten. AI'nin "infantry type 1" tümenlerini görünce kanser oluyorum. Çoğu oyuncu da bundan yakınıyordu. Güzel bir günlük yazmışlar.

Çevrimdışı battle4royal

Kesinlikle aynı düşünüyorum. Bu işten dünyaları kazanıyorlar ama yaptıkları işlerin yarısı göz boyamalık. Hele bu haftaki günlük tamamen göz boyamalık. Bunu tüm ülkeler için yapsalar neyse. Tek bir devlete bu kadar detay...
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 20:09:02 Gönderen: battle4royal »

Çevrimdışı Abdulhamid III

• (lawgiverkhan)
  • Vulnerarius
  • *
Foruma bakıp çıkacaktım. Bu entryi görünce dayanamadım giriş yaptım. Son zamanlarda duyduğum en iyi cümle bu gerçekten. Sonuna kadar katılıyorum. En az 7 senedir Paradox oyunlarını oynarım, bu oyunları gerek oynama noktasında gerek kendim için yaptığım ufak moddingler noktasında çok emek verdim. Bu cümle de o yüzden çok anlamlı geldi bana.  tbrk* tbrk*

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.