Gönderen Konu: Günlük HOI4 - Waking of Tiger ve 1.5 Yaması Günlükleri  (Okunma sayısı 25109 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı battle4royal

Savaşta faal olarak bulunmuş devletlere odak ağacı gelmeden Türkiye'ye odak ağacı beklemeyin.

Yunanistan, Bulgaristan, İspanya, Brezilya'ya odak ağacı gelmeden Türkiye'ye odak ağacı gelmez. En az 1 yılı var.

Çevrimdışı Furkan 65

Çevrimdışı Stalin Pasa

• Binbaşı
  • *
  • CCCP
    • Profili Görüntüle
Savaşta faal olarak bulunmuş devletlere odak ağacı gelmeden Türkiye'ye odak ağacı beklemeyin.

Yunanistan, Bulgaristan, İspanya, Brezilya'ya odak ağacı gelmeden Türkiye'ye odak ağacı gelmez. En az 1 yılı var.

Sonraki dlc muhtemelen İspanya İç Savaşı ile ilgili olur. Milliyetçi ve Cumhuriyetçi İspanya' ya odak ağacı eklenir.

Çevrimdışı Furkan 65

Sen ne diyorsun o ne diyor?

Çevrimdışı Stalin Pasa

• Binbaşı
  • *
  • CCCP
    • Profili Görüntüle
Sen ne diyorsun o ne diyor?
Bence Türkiye odak ağacı ya neutral ülkeler ile ilgili bir dlc de yer alacak, ya da bizi Orta Doğu ülkesi gibi gösterip Orta Doğu ile ilgili bir dlcde (Irak, İran, Afganistan, Türkiye) yer alacak yani 1-2 sene daha bekleyin diyoruz.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

Senin mod tam çıksın gerekmez ek paket Türkiye ile ilgil

Çevrimdışı Stalker

Senin mod tam çıksın gerekmez ek paket Türkiye ile ilgil
+1

Çevrimdışı battle4royal

Benim modu tamamlamam 5-6 ay alır. Yani tamamıyla olmuş bu diyebileceğim bir mod için. İyi photoshop bilen biri yardım ederse daha erken de bitebilir

Çevrimdışı Stalker

Benim modu tamamlamam 5-6 ay alır. Yani tamamıyla olmuş bu diyebileceğim bir mod için. İyi photoshop bilen biri yardım ederse daha erken de bitebilir
Hocam hemen photoshop'u indirip rehberlere bakmaya başlıyorum.  ;D

Çevrimdışı Furkan 65

Öğrenmen zaman alabilir.

Çevrimdışı neifeless97

yaklaşık 4 senedir amatör olarak photoshop kullanıyorum. yani sıfırdan başlayıp kendimi geliştirdim. yardımcı olabilirim istersen. hazır yeni makinede ulaştı elime.

Çevrimdışı Stalin Pasa

• Binbaşı
  • *
  • CCCP
    • Profili Görüntüle
Odak ağacı kesinleşen ülkeler:
-Almanya Rework
-Japonya Rework
-Milliyetçi Çin
-Komünist Çin
-Manchukuo
-Çin Savaş Lordları

Çevrimdışı Noman Man

Odak ağacı kesinleşen ülkeler:
-Komünist Çin
-Çin Savaş Lordları
Bunlar baya iyi.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı ALERHATE

Çin gitti. Sırada İspanya ile Türkiye var. Yeni advisor çeşiti çıkmış 'Financial Expert'
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 23:45:55 Gönderen: ALERHATE »
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı Furkan 65

Son günlüğün resimleri(Çin)
(aç/kapa)

Çevrimdışı cemoooo

• Onursal Üye
  • Albay
  • *
  • Burrard
    • Profili Görüntüle
Whatever happens,
we have got The Maxim gun,
and they have not.

Hilaire Belloc

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.