Gönderen Konu: Günlük HOI4 - Waking of Tiger ve 1.5 Yaması Günlükleri  (Okunma sayısı 28093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KoKi

yav öyleyse çok saçma incinecek olanlarda oyunu oynamasın. yok ben SS lerden nefret ediyorum diyorsada Almanya olmasın , gitsin rusya filan olsun  ;D ;D

Çevrimdışı Liquido

Bunlar günlük içerisindeki resimler isteyen olursa bakabilir
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Çevrimdışı Furkan 65

Resimler çok güzel.

Çevrimdışı KoKi

oturduğum yerde gaza geldim :D

Çevrimdışı sincoys

• Equites
  • *
  • Yeni üye olmadım.
2. Wilhelm'i başa geçirmek için sabırsızlandım şimdiden Kaiserreich V2 gibi bir şey olacak :D
Namı Değer Adolf Fitler

Çevrimdışı Stalker

biraz daha çeşitlilik eklemeleri lazım oyunu oynama süremiz artar hemen sıkılmayız umudum bu nedenle bu dlc.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

İçimden bir ses artık günlükler güzel olabilir diyor

Çevrimdışı ALERHATE

Non aligned 4. Bir yol olarak odak ağaçlarında yerini alıyor. Türkiye'ye yapılacak bir odak ağacında da bu dikkate alınmalı. Faşist ya da komünist olmadan da mısak-ı milliyi gerçekleştirme fırsatımız olmalı.
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 186 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Geçtiğimiz yamada Romanya, Macaristan ve Yugoslavya için non-aligned odakları yapılmıştı. Şimdi de Almanya için olmuş. İkinci olarak İtalya'yı bekliyorum.

Türkiye tarihinde non-aligned CHP çok büyük bir yer tutuyor. Bu sebeple non-aligned odakları Türkiye'ye muhakkak yapılacaktır.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı napolyon94

Turkiye ye niye odak agaci gelsin ki?
Turkiye savasta ne yapmis?
Turkiye o donem savasa ne etkisi olmus ki oyuna eklesinler?
Turkiye 3.katagori oneme sahip bir ulke. Boyle stok ve basit kalmasi daha iyi,  her odak agaci eklenen ulke fazla sahlaniyor. Turkiye su hakiyle bile yeterince ayrintili ve guclu
Turkiye den evvel Ispanya, Finlandiya, Yunanistan, PRC , Cin ve taylanda odak agaci gelmeli. Brezilya bile savasta aktif rol almisken ondan evvel turkiyeye gelmesi yapimcilarin ayibi olur zaten.

Çevrimdışı kerem1249

• Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 186 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Turkiye ye niye odak agaci gelsin ki?
Turkiye savasta ne yapmis?
Turkiye o donem savasa ne etkisi olmus ki oyuna eklesinler?
Yapabilirdi. Odaklarla bunu sağlayabilirler. Tarihsel oyunda YZ Türkiye savaşa katılmaz, oyuncular Türkiye ile katılabilir.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı ALERHATE

6 Haziran 2017'de açıklanan oynanma rakamlarına göre odak ağacı olmadan Türkiye %2.5'la odak ağacına sahip Polonya kadar oynanıyor. Aynı zamanda Brezilya'yı hatta İspanya'yı bile geçmiş. Güzel bir odak ağcı yapılsa Türkiye'nin oynanma oranı İngiltere ve Fransa'yı geçebilir. Yeni Zelanda gibi bir ülkenin bile odak ağacı varken Türkiye'nin odak ağacı olmaması anlamsız. Allies ve Axis tarihte Türkiye'yi kendi tarafına çekebilmek için çaba sarf etti. Savaşa girmemesine rağmen savaşı en derinden yaşamış ülkelerden biridir.

Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 2. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı Stalker

Bence türkiye'ye kesinlikle odak ağacı gelmeli.
1.türkiyenin bulunduğu bölge stratejik bir bölge çok fazla şey yapılabilir.
2.türkiye şahlanmak için çok fazla etrafında ülke barındırıyor.
3.artık insanlar birsürü devletle oynadılar türkiyeye odak ağacı gelmesi çok iyi olur yapımcıların işine gelir.
4.türkiye o tarihte savaşa katılmamış olabilir ama diplomatiken katılmıştır...
5.türkiye savaşa katılmamışsa bile yapımcılar yaratıcılığını kullanıp alternatif bir odak ağacı yapabilirler türkiyeye.
6.türkiye bir çok devletten daha iyi noktalara gelebilir. diğer minor devletler gibi değil anlıcağınız.

Çevrimdışı Wayfear

Gelmeli fakat napolyon94 ün dediği gibi bazı ülkelere göre daha düşük öncelikli olması gerek (bkz:İspanya,Çin) Savaşa katılmış tüm devletlere odak ağacı geldikten sonra ilk odak gelmesi gereken ülke Türkiye .
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Stalker

Gelmeli fakat napolyon94 ün dediği gibi bazı ülkelere göre daha düşük öncelikli olması gerek (bkz:İspanya,Çin) Savaşa katılmış tüm devletlere odak ağacı geldikten sonra ilk odak gelmesi gereken ülke Türkiye .
bu odak ağaçlarını yapmaları ne kadar sürerki umarım çok zamanlarını almaz. çünkü bunu modcular hatta türk modcular türkiye'ye odak ağıcı yapıyorlarsa geliştiricilerin 1 haftada yapması lazım...

Çevrimdışı ketolar

Bütün umudumu kaybettim. Oyunu çeşitlendirmek yerine Almanya için fetiş geliştirmelerinde bulunmuşlar. Çok ahım şahım bir dlc beklemeyin zaten odak ağacının yarısını dlc ile açıyorsunuz.

Çevrimdışı Stalker

Bu dlc'den de umut yok.yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyunu çeşitlendirmek yerine alternatif ülkelere gidiyorlar. oyunu oynama süresi azalıyor bir zamandan sonra hep aynı özellik bayıyor.paradoxun buna acil bir çözüm bulması lazım.  :wall: :wall:

Çevrimdışı Furkan 65

Çoğu önemli ülkenin odak ağacı yok adamlar almanyaya alternatif bölümü ekliyor. :wall:

Çevrimdışı ketolar

Türkiye için odak ağacı yaptıklarını düşünüyorum ve aklıma şöyle şeyler geliyor. Osmanlı hanedanından birisini getirin, yok şöyle olsun, yok doğu bölgesini satın... umarım bom bok bir Türkiye gelişmesi görmeyiz. Öyle saçmalıklar görmek yerine hiç geliştirmesinler Türkiyeyi daha iyi. Öyle Türkiye için beklentilerde bulunmayın yoksa paradox yine yapacağını yapar gelir damardan girip biz Türkleri sinir edecek bir yol bulurlar.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

Lütfen biraz şans verin daha güzel olacak eminim

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.