Gönderen Konu: Günlük HOI4 - Waking of Tiger ve 1.5 Yaması Günlükleri  (Okunma sayısı 27450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan 65

Para ve ekonomi olmayan strateji oyunları kötü oluyor zaten.

Çevrimdışı Stalker

Hearts of iron 4'te eksik gördüğüm en büyük şey hearts of iron 3 teki özelliklerin olmaması mesela elektrik para birimi
casusluk  keşke bunlarıda ekleseydiler gerçekten ülkeyi hem ekonomik hem askeri anlamda iyi yönetirdik. lakin herşey sadece toprağın altındaki kaynaklara bakıyor...

Çevrimdışı Furkan 65

Casusluk bu yama ile gelecek demişlerdi ama... bi şey yapmadılar şimdiye kadar.

Çevrimdışı makinist fanlari

Aynen para lazım ya para, PARAdoxa bişey mi yazsak acaba (sümbül liman mesaj verdim çaktırmayın)
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Furkan 65

Eu4 çok keyifli mesela  tbrk* istersen yaz paradox'a

Çevrimdışı Stalker

forumdan 10-20 kişiyi toplayıp toplu mesaj atalım PARAdoxplazaya  ;D

Çevrimdışı Furkan 65

Çevrimdışı Liquido

Casusluk bu yama ile gelecek demişlerdi ama... bi şey yapmadılar şimdiye kadar.
1.5 yaması büyük bir yama olacağı için uzun sürüyor daha birkaç günlük daha var onlardan sonra yamayı getirirler.Komuta sistemi,Casusluk,Minimap,Ulusal Birlik,Kaynaklar ve Altyapı,Tümen birleştirme,İttifaktan atma bunları getirecekleri için bu ay sonu gelir diye tahmin ediyorum
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Çevrimdışı Furkan 65

Çevrimdışı kerem1249

Bu oyuna para değilse bile "enerji" ve "devamlı kullanılan kaynaklar" kesin eklenmeli.
Tank hiç petrol harcamadan çalışıyor. Enerjiyle çalışmalı, örneğin "60 Tank günde 1 enerji harcar, 8 enerji 1 petrol ile üretilir" gibi bir mekanik olmalı.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Furkan 65

Aslında mantığa aykırı da olmuş oluyor.

Çevrimdışı Stalker

Dostlar PARAdox bu merak etmeyin o mekanikleri dlc olarak 100 tl ye satarlar. eminim  evil*

Çevrimdışı Furkan 65

İşleri bu zaten:satmak...

Çevrimdışı EgeSayin

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
Açıkcası şu anda ben oyunun o kadar da eksik olduğunu düşünmüyorum. Tamam ekonomi casusluk gibi bazı büyük eksiklikler var ama bence en büyük eksiklik focus treeler. Onun dışında oynanabilir.

Çevrimdışı Furkan 65

Focusdan önce yapılması gereken bir ton iş var.

Çevrimdışı Liquido

Bu haftam sınav haftası olduğu için çeviriyi yapamıyorum ama göz gezdirme şansım oldu hemen kısa bir özet geçiyorum.

Artık Hitleri devirebiliyoruz wehrmacht darbe yaparak ülkede iç savaş çıkartıyor bir tarafta alman imparatorluğu bir tarafta naziler.

II.Wilhelm ve August von mackensen ülkenin başına geçiyor parti olarak

August'da Military provisional government partisi olarak başa geçiyor

Wilhelm de ise Deutschnationale volksturm olarak geçiyor

Bu güncelleme tamamen Yeni bir Almanya üzerine kurulduğu için yeni bir odak ağacı da geliyor fotoğrafları 1 saat içinde ekleyeceğim
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

Sanırım bu dlc içerisinde şuana kadar en çok bu ilgimi çekti

Çevrimdışı KoKi

valla zaten major ülke olarak Almanya'nın focus ağacını zayıf buluyordum.Umarım Almanya'nın focus ağacı iyice çeşitlenir.Birne şu SS birliklerini ekleseler tadından yenmez Almanya. :)

Çevrimdışı Furkan 65

Sınavlarında başarılar. tbrk* Bu DLCnin en iyi özelliği oldu.

Çevrimdışı battle4royal

valla zaten major ülke olarak Almanya'nın focus ağacını zayıf buluyordum.Umarım Almanya'nın focus ağacı iyice çeşitlenir.Birne şu SS birliklerini ekleseler tadından yenmez Almanya. :)

Daha önce SS konusu tartışılmıştı uzun bir zaman önce. Ancak SS'ler soykırım ve terörle özleştiği için "incitici" olur diyerek böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylemişlerdi.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.