Gönderen Konu: Black Ice Genel Sohbet  (Okunma sayısı 87180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan 65

Ynt: Black Ice Genel Sohbet
« Yanıtla #1080 : 30 Ocak 2018, 20:14:11 »
Çoğu update yeni gelecek update gibi gelse Hoi4 geçebilir.
Hür doğmuştur insanoğlu,
Hür yaşamak hakkıdır.

Çevrimdışı PANZER IV

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1081 : 17 Şubat 2018, 00:09:02 »
Nihayet sonunda en uzun ABD oyunumu oynuyorum bu defa bitirmeye kararlıyım.
Yalnız barış zamanı o kadar silah yapmamaya çalıştım gidip yol liman havalanı yaptım yeter ki güçlenmeyeyim diye fakat buna rağmen şuan 42 sonuna yaklaşıyorum ve tükürsek Japonlar boğulacak gibi. Almanlar için daha girişimim yok.
Fakat mod saolsun ! uçak, tümen, konvoy ne varsa event ile veriyor. Hiç düşünmeme gerek yok. Strateji kurmama gerek yok sadece elimdekileri kullanmam yeterli.

Çevrimdışı AdolfFeedler

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1082 : 22 Şubat 2018, 20:24:37 »
Yalnız barış zamanı o kadar silah yapmamaya çalıştım gidip yol liman havalanı yaptım yeter ki güçlenmeyeyim diye fakat buna rağmen şuan 42 sonuna yaklaşıyorum ve tükürsek Japonlar boğulacak gibi. Almanlar için daha girişimim yok.
Fakat mod saolsun ! uçak, tümen, konvoy ne varsa event ile veriyor. Hiç düşünmeme gerek yok. Strateji kurmama gerek yok sadece elimdekileri kullanmam 4yeterli.
Şu oyunda hiç Amerika ile oynamadım nerdeyse. Nedense bana hep sıkıcı gelmiştir

Çevrimdışı pistoltr

« Yanıtla #1083 : 22 Şubat 2018, 21:53:18 »
Fakat mod saolsun ! uçak, tümen, konvoy ne varsa event ile veriyor. Hiç düşünmeme gerek yok. Strateji kurmama gerek yok sadece elimdekileri kullanmam yeterli.
Almanya ve Japonya zorluklarını en sona çektiysen güzel challenge olurdu aslında. Bunu HoI4'te Expert AI moduyla falan da güçlendirerek de yapmayı düşünüyorum bir ara.