Gönderen Konu: Yaptığım küçük mod :) (birkaç küçük detay için yardım lazım)  (Okunma sayısı 872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 33denizk33

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet 2-3 gündür uğraştığım küçük modları bitirdim küçük detaylar hariç. Hikayeyi daha eklemedim, düşüncem olarak Türkiye yönetimini faşist bir grup topluluk şiddet ile ele geçirir. Bundan dolayı MKA ile İsmet İnönü Mustafa Suphi ve Şefik Hüsnü ile görüşüp  Doğuda tekrar yeni bir devlet kurma kararı alırlar. Olaylar gelişir vsvs Türkiye Halk Cumhuriyeti Sovyetlerinde Yardımı ile bağımsızlığına kavuşur. Müttefik olan Sovyetler Birliği ile THC 1927 den beri Türkiye Cumhuriyeti ile mücadele etmektedir. Bu savaştan sürekli yenik ayrılan Türkiye Cumhuriyeti, yerini Türkiye Halk Cumhuriyeti'ne bırakmaya hazırdır.
 Senaryoya şu şekilde başlıyoruz;
-
-
-

Bu şekilde senaryo başlanıyor. Sovyetlerin de yardımı ile THC nin Orduları düzene sokulmuş ve tehçizat gibi konularda günün teknolojisine ulaştırılmıştır.
-
-
-

1 Şubatta bu event geliyor birkaç gün başımı ağrıttı bu küçük event. Evente göre Nasyonel Sosyalist Türkiye Türk Halk Cumhuriyetine Yönetimi ve toprakları teslim etmek için heyet gönderir. Kabul ederseniz Türkiye toprakları sizin oluyor. Ayrıca Musul ve Kerkük National Province konumunda. İran, Amerika, İngiltere ve Karadağ ile savaşta olan nasyonelist türkiyeyi yendiğimiz için bu 4 ülke ile ilişkilerimiz gelişiyor. Almanyayı ise - yerine + koymuşum, hay allah :D
-
-
-

Savaşı kazandığımızda ise ortaya böyle bir görüntü çıkıyor. 5 adet piyade tümeni Alıyorsunuz kabul edince anlaşmayı.
-
-
-

5 Adet Piyade tümeniniz.
-
-
-

Araştırma Markalarımız :D
-
-
-

Muhteşem siyasi kadromuz :D Yakup Demir'in fotoğrafını bulamadığım için Nazım Hikmet Ran ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Böyle bir mod yaptım sizlerinde yardımınıza ihtiyacım olacak.

Sorun;
Ministerlere resim ekleyemiyorum, senaryo açılınca kapanıyor oyun kendi kendine.
*36x50 piksel BMP formatlı resim kullandım.
*ministers klasöründen interface/pics e attığım resimlerin adını girdim (m500-m510 diye her bakanınki ayrı)
* Editörde problem gözükmüyor ve Ministers e tıkladığımda resimler gözüküyor.
Ama açılmıyor problem burda.

Oyun başkarken senaryoda açıklamalar var ya, hani her devletin ayrı açıklaması var uzun bir şekilde. Onu nasıl ayarlayacağız ?

Oyun başlarken Türkiye ile THC ' nin savaşta olmasını istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Çevrimdışı hoimanyagi

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
o dosyaları bilmiyorum ama Helal Kardeş güzel mod olmuş

Çevrimdışı HulkSpider02

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
o dosyaları bilmiyorum ama Helal Kardeş güzel mod olmuş
Böyle konu hortlatanı görmedim maşşallah aradan 1 yıl geçmiş la  :wall: :wall: :wall: :fpalm: :fpalm: :fpalm:  tbrk* tbrk* tbrk* tbrk*
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 20:27:31 Gönderen: HulkSpider02 »

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.