Gönderen Konu: Herkes Bir Challenge Yazsın Gerçekleştirelim  (Okunma sayısı 3181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elessar

Crusader Kings 2 oynayın.  :D
Vesselam.

Çevrimdışı warrior_000

Yunanistan ile elite zorlukta Doğu Roma İmparatorluğu'nun en geniş sınırlarına ulaşın.
Oh be sonunda umarım sınırları bu kadardır

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr

Çevrimdışı pistoltr

@warrior_000 Dobrogea ve Transilvanya'nın doğusu eksik..
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı warrior_000

@warrior_000 Dobrogea ve Transilvanya'nın doğusu eksik..
Haydee nolcak șimdi ingiliz savaşı bitene kadar ittifaktan çıkamam amerika falan da var çıkmadan saldırmadan da alamam

Çevrimdışı vakanüvis

Haydee nolcak șimdi ingiliz savaşı bitene kadar ittifaktan çıkamam amerika falan da var çıkmadan saldırmadan da alamam
aslında toprak ölçümü olarak yeterli, sadece tarihi sınır değil tbrk*
(tarihi sınırlarına bakacak olursak, ortadoğu ve italya'nın güneyi lazım)
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı warrior_000

aslında toprak ölçümü olarak yeterli, sadece tarihi sınır değil tbrk*
(tarihi sınırlarına bakacak olursak, ortadoğu ve italya'nın güneyi lazım)
mor olan değil mi doğu roma imparatorluğu

Çevrimdışı Furkan 65

Evet mor olan.

Çevrimdışı vakanüvis

mor olan değil mi doğu roma imparatorluğu

dikkat etmemisim ortadoğu sınırları dorğu, sadece bizans'ın en geniş dönemi olan justinian rejiminde güney italyaya da sahiptiler adamın kafasında roma devletini yeniden kurmak vardı ama sonra halit bin velid geldi...
-Cicero

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2018, 17:07:11 Gönderen: Agnostik »

Çevrimdışı Dutchy

Türkiye ile Japonyayı fethetmek zor olabilir belkide Fransa ile full boostlu Almanyayı yenmek daha kolaydır(Full boostlu fransa ile en kolayda Almanyaya yenilen adam söylüyor :D)

Çevrimdışı warrior_000

Bu sefer benden bir tane geliyor 1.Fransız İmparatorluğu nun en geniş sınırlarına ulaşın

Çevrimdışı Dutchy

Şu anlık başladığım oyun bu İtalyayı Axise katılmadan Almanya ile yendik sonra Axisten çıktım şuan Almanya Sovyetler Birliği savaşını bekliyorum İtalya Almanyanın puppeti malesef.  :fpalm:
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 16:46:18 Gönderen: koki »

Çevrimdışı Elessar

(aç/kapa)

Şuanlık başladığım oyun bu İtalyayı Axise katılmadan Almanya ile yendik sonra Axisten çıktım şuan Almanya Sovyetler Birliği savaşını bekliyorum İtalya Almanyanın puppeti malesef.  :fpalm:
Neden eski versiyon?
Vesselam.

Çevrimdışı pistoltr

redditte gördüm: 1941'e kadar Almanya ile normal şekilde oynayın (Polonya, Fransa, İskandinav ve Balkan işgalleri vs.) sonra 1941 Haziran'da SSCB'ye savaş açıp save alın ve SSCB olarak load game yapın.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Armagedon

Çin İle Elit Zorlukta +Japonya 2 Kademe Boost,lu şekilde japonya adasını Fet et

Çevrimdışı vakanüvis

Çin İle Elit Zorlukta +Japonya 2 Kademe Boost,lu şekilde japonya adasını Fet et
yöntemini bilirsen komünist çin ile çok kolay :) biliyorum çünkü yapmıştım zamanında hatta fotosu var foruma "49 milyon devrimci"yaz çıkar
-Cicero

Çevrimdışı Dutchy

Galiba başardım belki fazlasını yaptım Fransız imparatorluğunun en geniş sınırları (Belki roma sınırlarını bile yapabilirim İngiltereyi halledersem)(çin ve japonyada bana ait burada gözükmüyor maalesef)
(aç/kapa)

Galiba başardım belki fazlasını yaptım Fransız imparatorluğunun en geniş sınırları (Belki roma sınırlarını bile yapabilirim İngiltereyi halledersem)(çin ve japonyada bana ait burada gözükmüyor maalesef)
(aç/kapa)
O ne güzel sınırmış öyle
Bizim kültürümüzün niyeti kişiyi bağımsız kılmak değil, bir başkasına, genellikle bir otoriteye bağımlı kılmak. O nedenle kendini bağımsız kılma çabalarını, kültürümüz anormal davranışlar olarak gösterirler. Böyle çabalar içine girenler toplum içinde alay konusu olurlar, bir tür sırıtırlar.
Doğan Cüceloğlu

Çevrimdışı RoadWarriror

• Community Manager
  • Yönetici
  • Ataşe
  • *
  • Beğenildi: 64 kere
  • Bütün insanlar dünyadaki denizler gibi kardeşlerdi
    • Profili Görüntüle
Türkiye ile tek başınıza, Mihverleri yok edin.

Çevrimdışı Dutchy

O ne güzel sınırmış öyle

Daha iyi oynayabilirdim kabul ediyorum belki 400 donanmam olmasına rağmen ele geçiremediğim ingiliz adasını ve mısırı alabilirdim hepsi benim kötü oynamamdan kaynaklıdır. Kabul ediyorum kötü bir oyuncuyum.  :-\

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.