Gönderen Konu: Yapay Zekanın Paraşütçü Birliği Oluşturmaması  (Okunma sayısı 494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı battle4royal

Yapılan DLCler devamlı olarak genişleme amaçlı olsa da yapay zekanın hala önemli bir problemi var. Yapay zekanın asker gruplamasına dair bir geliştirme yapılması lazım bence. Yani denizcilerin denizci tümenleri ile birleştirilip bir komutana bağlanması gerekiyor. Ya da daha hiç bir oyunda AI tarafından paraşütçü kullanıldığını görmedim. Daha doğrusu paraşütçülerin uçaktan atladığını görmedim. Yine bence çıkartma konusunda da kısıtlamalar yapılması lazım. Kalkıp da Amerika'dan bir limandan Berlin'e çıkmak hiç mantıklı değil. Umarım operasyonel bir yapay zeka geliştirmesi yaparlar da denizciler ve paraşütçüler ile savaşın şekli değişir.

Çevrimdışı Stalker

Biz hep diyoruz ai çöp diye :D
Adamlar almanyaya alternatif tarih eklemek yerine ai ve optimizasyona yönelseydi çok daha iyi bir oyun olurdu.
İleride bu oyun üzerinden para kazanmak için ilerleyen yıllardaki dlclere saklıyorlar.
 

Çevrimdışı battle4royal

Mantıklı. Önce dayayacaklar genişleme paketlerini dayayacaklar görsel efektleri ufak mekanikleri, süsleyecek bir şey kalmayınca oyunun gerçek sorunlarına yönelecekler.

Çevrimdışı pistoltr

HoI3'te takır takır atıyordular, Paris'i boş bıraktığımda bir tümen bırakarak NU'mu 20'ye düşürmüştüler...

Bir de AI'ın en büyük sorunu oturup bir hatta/bölgede siper kazıp beklememesi, özellikle şehir VP olmasına rağmen pek bir hareketli tümenleri. Bu yüzden hiçbir savunma hattı oluşturamadan yaz kış demeden kaybediyorlar...
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.